Tüp bebek tedavisi Şişli Mermorial ya da Serdar Koç?

Merhaba. Ben kendisi sayesinde 4. Denememde ikizlerimi bekliyorum. Daha önce 3 başarısız denemem oldu. Serdar hoca ile ilk deneme de ikizlere hamileyim. Gerçekten çok başarılı bir doktor
Sizin adınıza çok sevindim, sağlıcakla alın kucağınıza. Ben memorial de karar verdim. Orası daha da ilgili geldi bana.

Rapor nereden çıkarılıyor nereye gideyim ama benim yaşım 40 yaş 8 ay olmuşum. Yaş sınırı var galiba.
Ben Çapadan çıkardım, simdi verdikleri kağıda baktim, 23 yaştan büyük 40 yastan küçük yazıyor. Isterseniz siz yinede bir araştırın.

Başlamadm henüz memorialde fiyatlar nasıl acaba bende mi görüşsem orası ile niçin vazgectiniz serdar beyden
36 bin, raporlu 29 bin. Serdar beyde enerjisi yüksek ve ilgiliydi ama Memorial daha cok hoşuma gitti, ön görüşme 2 saat sürdü. Çalıştığım için Memorial bana daha yakın, sebeplerden biri de buydu.

36 bin, raporlu 29 bin. Serdar beyde enerjisi yüksek ve ilgiliydi ama Memorial daha cok hoşuma gitti, ön görüşme 2 saat sürdü. Çalıştığım için Memorial bana daha yakın, sebeplerden biri de buydu.
Bu fiyat zam öncesimi sonrasımı acaba heryer 45 bin aralığında söylüyor şaşırdım

Merhaba. Ben kendisi sayesinde 4. Denememde ikizlerimi bekliyorum. Daha önce 3 başarısız denemem oldu. Serdar hoca ile ilk deneme de ikizlere hamileyim. Gerçekten çok başarılı bir doktor
Sizinle bi
Kaç topikte görüşmüştük sanırım. Çok sevindim hamile olmanıza sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻🥰

Bugün memoriala gittim serdar hocanın geçen hafta bana başlattığı tedavinin yanlış olduğu ortaya çıktı. Kafam tabiki baya karıştı ama bu ay maalesef uygulanan yöntem nedeniyle tüp bebek tedavisine başlayamacağım. Önümüzdeki adete kaldı.

Bu fiyat zam öncesimi sonrasımı acaba heryer 45 bin aralığında söylüyor şaşırdım
Ben temmuz başı aldim bu fiyatı. Eylül gibi zam gelebilir demislerdi ama umarim ağustosa cekmezler. Aret kameri aradığımda da onlar da buna hakin fiyat söylediler ama tahliller muayeme ücreti 65 70i buluyor demişlerdi

Bugün memoriala gittim serdar hocanın geçen hafta bana başlattığı tedavinin yanlış olduğu ortaya çıktı. Kafam tabiki baya karıştı ama bu ay maalesef uygulanan yöntem nedeniyle tüp bebek tedavisine başlayamacağım. Önümüzdeki adete kaldı.
Ne başlatmıştı size ? Neden yanlış dediler?

Aa çok şaşırdım ne başlamıştı

X