2013 Yaza Merhaba, Kilolara Elveda Diyenlerin Paylaşım Alanı

günaydın kızlar ;

bugun cumartesı. hepınız uyuyorsunuzdur. sanırım 1-2 saate toparlanırız. ben dunku menumu guncellıyorum once.

ben yıne gec kaldım işte. oyuzden bal sırke ıcemedım.

bır kucuk kase cıleklı corn flakes

bır bardak sut

evde kurutulmus 5 kayısı

20 ade acılı sarı leblebı

1 mandalına

cay

ara: 1 lt su, bır buyuk domates,bır buyuk orta sekerlı turk kahvesı, bır mandalına

ogle: yemekten once 500 ml su, 4 kasık tavuk sote ( suyundan almadım ), 3 kasık pırınc pılavı, 2 kasık domates salatası, bır kucuk kase yogurt corbası ( yagsız sossuz )

ara: bir mandalina, kucuk boy elma, 1 lt su, yesıl cay kıraz sapı kodydum ıcıne.

aksam: 17:30 / 4 kasık et kavurma, 3 kasık yogurt, 4 yaprak roka.

ıs cıkısı yuruyus yapmadım bugun. ev ıslerım vardı. oyuzden dırekt eve gıttım ve onları yaptım. nekadar kalorı harcadım bılmıyorum ama aktıvıte yapmıs ve kurala uymus olarak goruyorum kendımı.

aksam 19:00 bir mandalina, 500 ml su

gece 23,50. bir bardak süt ( nesquik koydum ıcıne, regl donemının tatlı ıstegını bastırması ıcın )

belkı turk kahvesı ıcerım. bıraz daha su ve bır de yesıl cay. bugun cok su ıctım hıc bukadar ıcmemıstım. ıcesım geldı nıyeyse. tuzlu da yemedım.

toplam su : 3 lt su ıcmısım. hıc bu rakamı yakalamamıstım. dun tuzlu falan yemedıgım halde, bol su ıcesım vardı.

bu sabah:

bal-sirke-limon ılık su
bir bardak süt
ıkı dılım tam bugday ekmegınden yagsız tost ( ıcınde beyaz peynır yarım kk kadar, kucuk dılım domates )
buyuk bardak sekersız acık cay

ara: 1 lt su, bır kucuk domates, bır ıncır, 5 tane evde kurutulmus kayısı

Günaydın kızlar,

diğer topiğinizi takip ediyordum ben. zaten aktif olarak 90 kilo üstü grubunda da yazıyorum. haziran ayından beri 98 kgdan çizelgemde gördüğünüz kiloya düştüm. sizlere katılmayı istiyorm aslında. ama şu dönem iş aramayı da palnlıyorum. aranızda bana yer var mı bilmiyorum ama ben aranıza katılmak istiyorum sanırım, biraz daha düşüneyim tabi.

yeni topiğinizde hepinize başarılar diliyorum, azminiz hiç bitmesin.

Kizlar merhaba bende 79 .9 ile persembe gunu diyete ve spora basladim hedefim 65.bugunku sabah menum
1 yumurta
4 zeytin
2 dilim ekmek
Bol yesillik (tere,maydonoz,dereotu)

kızlar fdm en son olarak, bayram oncesı guncellemıstı cızelgemızı. once o lısteyı eklıyorum. kendım hazırladım :))))

ama bamdamlasını beklemem lazım. o cızelgeye baktım adını goremedım. o oyuzden baldamlasının kılosunu guncel kendı cetvelıne gore ayarladım.

zaten lısteyı tekrar bu haftaya gore uyumlu yapacagım yenıden. yanı bayram sonrası bıldırım yapamamıstık ama konusmalarımızdan ve cetvelınızden bılgı alıp, kılo cızelgemızı haftaya pazartesı ıcın guzel hazırlamıs ve burda paylasmıs olacagım. pazartesı gunu de tamamen yenı bıldırımler ıle guzelce yenıden lısteyı guncelleyecegım.

evetttttttt bayram oncesının cızelgesı.

$FFFFFFF,,.JPG

cok kucuk olmus cızelge. kusura bakmayın. tekrar eklıyorum. dedıgım gıbı bu cızelge. bayram oncesıne aıt. sadece baldamlasınınkı suankı guncel olan.

$FFFFFFF,,,,.jpg

kızlar ıstedıgım gıbı olmadı. normal excel dosya olarak hazırladım.kocaman sayfaya yazdırdım. taradım. boyut olarak yuksektı dosya. oyuzden sadece %90 kuculttum. resım ekledıgımız gıbı ekledım dosyayı ama ıstedıgım sekılde gorunmedı. yanı fdm nın kı boyle gorunmuyordu. oyuzden kusura bakmayın.

Günaydıınnnn.. :KK16: ve yeni topiğimiz herkese hayırlı uğurlu olsunnn :KK16: :KK16:

dün gece giremedim, bi yorgunluk bastı bana anlamadım biraz dinleneyim derken uyumuşum, şimdi de kalktım, kahvaltımı yaptım, duşumu aldım. teknik gezi var bugun ona hazırlanacagım birazdan. şimdi bu sabahtan itibaren aktif menu paylaşımına başlıyoruz haydi bakalım vira Bismillahh :KK16:

kahvaltı (8.15)

domates, salatalık, beyaz peynir, maydanoz

1 top kepek ekmegi

1 açık çay

biraz az oldu kahvaltım ama 11.30 gibi çıkacağım yurttan ve tahminen 4 gibi dönerim, o yuzden çıkmadan bişeyler yemek istiyorum diye az tuttum. gerçi ne yesem onu da bilmiyorum ya heralde köfte falan olur. akşam fırında patates yada nohut varmış. nohutla pek aram yoktur ama patatesten iyidir diyecem artık :KK34:

zaten teknik gezi için toplanacağımız yere gidene kadar yarım saat yürümüş olacagım, yarım saatde dönüş desen 1 saat hızlı tempolu yürüyüşüm olacak bugun, bide inşaatların arasında da biraz yürüyüşler olacak, iyi iyi bugun aktivite işini hallettim :KK1:

ben saçlarımı bi kurutayım, çamaşırlarımı katlayım, hazırlanayım.. :KK34:

mutlu günler herkeseeeeee :KK16: :KK16:

Günaydıınnnn.. :KK16: ve yeni topiğimiz herkese hayırlı uğurlu olsunnn :KK16: :KK16:

dün gece giremedim, bi yorgunluk bastı bana anlamadım biraz dinleneyim derken uyumuşum, şimdi de kalktım, kahvaltımı yaptım, duşumu aldım. teknik gezi var bugun ona hazırlanacagım birazdan. şimdi bu sabahtan itibaren aktif menu paylaşımına başlıyoruz haydi bakalım vira Bismillahh :KK16:

kahvaltı (8.15)

domates, salatalık, beyaz peynir, maydanoz

1 top kepek ekmegi

1 açık çay

biraz az oldu kahvaltım ama 11.30 gibi çıkacağım yurttan ve tahminen 4 gibi dönerim, o yuzden çıkmadan bişeyler yemek istiyorum diye az tuttum. gerçi ne yesem onu da bilmiyorum ya heralde köfte falan olur. akşam fırında patates yada nohut varmış. nohutla pek aram yoktur ama patatesten iyidir diyecem artık :KK34:

zaten teknik gezi için toplanacağımız yere gidene kadar yarım saat yürümüş olacagım, yarım saatde dönüş desen 1 saat hızlı tempolu yürüyüşüm olacak bugun, bide inşaatların arasında da biraz yürüyüşler olacak, iyi iyi bugun aktivite işini hallettim :KK1:

ben saçlarımı bi kurutayım, çamaşırlarımı katlayım, hazırlanayım.. :KK34:

mutlu günler herkeseeeeee :KK16: :KK16:

gunaydın canım.

tskler. hepımıze hayırlı olsun ınsaallah.

evet az yemıssın ama sebebını soylemıssın zaten.

bugun hem spor hem ıs turunden bır gun olacak senın ıcın. sana kolay gelsın. ınsaatlarda yururken dıkkat et mımar hanım :)))) ayagında sorun var senın aman ha. ayak demısken senın o sorun ne oldu ya aklıma geldı bak sımdı.

aksama dogru tekrar gorusuruz. sana da mutlu gunler :)))))))

resme tıkladıgımız zaman büyüyor ya gözüküyor orda canım, ayrıca fdm ve duygu gelince onlardan tam nasıl yapıldıgını da öğrenirsin dert etme :KK34: ellerine sağlık :KK16:

sagol canım. oburlerını de hazırlıyorum merak etmeyın.:)))) dısıplınlı olacagız. cızelge falan olacak haftaya kadar. ben tıtızımdır bazı konularda. oyuzden olmadı dıye canım sıkıldı ama kızlar gelınce ogretırler bana, dedıgın gıbı.

kızlar cızelgede yanlıslıklar varsa benı duzeltın lutfen. cunku pazartesıden once dogru sonucları bılerek cızelge hazırlamam gerekır. kılo cetvelınız ıle fdm nın hazırladıgı cızelgelerdekı farklılıklar var bazılarınızda. oyuzden kafam karıstı. dedıgım gıbı yanlıslık varsa bana soyleın yenıden duzeltırrım, pazartesı gununku bıldırımden once onemlı bu.

kılo cetvelınız ve yazdıgınız msjlardan bakarak, bu haftakı kılolarımızı yazdım kızlar. haftaya hazırlıklı olmak ıcın.

yanlıslıklar varsa lutfen benı duzeltın.

$ffffff,.jpg

kızlar ıstedıgım gıbı olmadı. normal excel dosya olarak hazırladım.kocaman sayfaya yazdırdım. taradım. boyut olarak yuksektı dosya. oyuzden sadece %90 kuculttum. resım ekledıgımız gıbı ekledım dosyayı ama ıstedıgım sekılde gorunmedı. yanı fdm nın kı boyle gorunmuyordu. oyuzden kusura bakmayın.

Canım çizelge başka türlü hazırlanıyordur belki. Duygu ya da fdm olsa yardım ederdi ama. Bilen biri varsa destek alalım.

kılo cetvelınız ve yazdıgınız msjlardan bakarak, bu haftakı kılolarımızı yazdım kızlar. haftaya hazırlıklı olmak ıcın.

yanlıslıklar varsa lutfen benı duzeltın.

Eki Görüntüle 544587

Pomocum ellerine sağlık canım, yalnız benim hedef kilom değişti malum, artık 58kg hedefliyorum. Bir de tabloda gelen/giden bölümünde benim (+) senin (-) koymamışsın.

pomocuğum tablo da aynı mesaj yazar gibi, forumun mesaj panelinden hazırlanıyor. mesaj panelinin üstteki kısmında en alt sırada "table" diye bir sütun var. ordan hazırlanıyor. ama sen istersen daha önce hazırlanmış bir tablolu mesajı alıntı yap, sonra üzerinde değişiklik yap. başındaki ve sonundaki "quote" kısımlarını silersen sanki sen hazırlamışsın gibi çıkar yolladığın mesaj da.

Son düzenleme:
gunaydın neslıcıgım ?

nasılsın ?

kesınlıkle farklı hazırlanıyor ama cozemedım. kızlar gelmezse uzun sure, baska bılenlere soralım. dur aklıma ergınsena geldı. az cok sohbetım var onunla. ona sorayım

X