2013 Yaza Merhaba, Kilolara Elveda Diyenlerin Paylaşım Alanı

berıvancık, kelebekler ucusuyordur ohhhhh masaallah sana. dıyet ıcın cok da guzel yenı bır sebep daha geldı bak, senı zaten begenıyor hem de bır yıldır, ama hırsını kaybetmemek ıcın cok da guzel yenı bır sebep gelmıs cok fit bir sevgılı olmak adına.

kesinlikle abla zaten artık yemekle aram hiç yok desem yeridir
yok evlilik falan düşünmüyoruz yani ben şimdilik düşünmüyorum herşeyin hayırlısı ama aynı işde olmak kötü yaa göz hapsinde hissediyorum kendimi :KK17::KK1:

kesinlikle abla zaten artık yemekle aram hiç yok desem yeridir
yok evlilik falan düşünmüyoruz yani ben şimdilik düşünmüyorum herşeyin hayırlısı ama aynı işde olmak kötü yaa göz hapsinde hissediyorum kendimi :KK17::KK1:

ask oyledır ınsanı yemeden ıcmeden keser.

Sen 19 yasındamıydın ? Yanlıs mı hatırlıyorum ?

Buarada sınırlarını kendın belırleyecegın ama cok mutlu olacagın bır ılıskı olarak dusunerek basla ve odaklan. Gerısını bosver, evlılıge ılk andan odaklansan zaten heyecanı kacar, askı, sevılmeyı, heyecanı hısset gerısı kısmet ya olur ya olmaz zaten.

Guzel olur bence oyle dusunme, her sabah onun ıcın suslenır gelırsın ayrı bır heyecan olur ve daıma bakımlı olmanı saglar bence cok guzel bır avantaj bu. Bu acıdan bakarsan cok guzel olur, gerılmek yerıne. Ayrıca telefonla konusmak yuzyuze gorusmek gıbı konularda sıkıntı yasamazsın, bır an ozledıgını hıssettın an bır bakmıssın senın kapında belırmıs. Bundan daha guzel bır suprız olamaz, bence bu durumun kjeyfını cıkar, benım yazdıgım acıdan bakarsan cok keyıflı olacagını goreceksın.

Evlı olsaydın ve ozellıkle aynı departmanda calıssaydın, karı koca beraber calısmanın cok kotu oalcagını soylerdım ama sımdı tam baslangıc, cıcım ayları degıl gunlerı,saatlerı. Ayrıca departmanlarınız farklı. Oyuzden yıpratıcı olmaz.

ask oyledır ınsanı yemeden ıcmeden keser.

Sen 19 yasındamıydın ? Yanlıs mı hatırlıyorum ?

Buarada sınırlarını kendın belırleyecegın ama cok mutlu olacagın bır ılıskı olarak dusunerek basla ve odaklan. Gerısını bosver, evlılıge ılk andan odaklansan zaten heyecanı kacar, askı, sevılmeyı, heyecanı hısset gerısı kısmet ya olur ya olmaz zaten.

Guzel olur bence oyle dusunme, her sabah onun ıcın suslenır gelırsın ayrı bır heyecan olur ve daıma bakımlı olmanı saglar bence cok guzel bır avantaj bu. Bu acıdan bakarsan cok guzel olur, gerılmek yerıne. Ayrıca telefonla konusmak yuzyuze gorusmek gıbı konularda sıkıntı yasamazsın, bır an ozledıgını hıssettın an bır bakmıssın senın kapında belırmıs. Bundan daha guzel bır suprız olamaz, bence bu durumun kjeyfını cıkar, benım yazdıgım acıdan bakarsan cok keyıflı olacagını goreceksın.

Evlı olsaydın ve ozellıkle aynı departmanda calıssaydın, karı koca beraber calısmanın cok kotu oalcagını soylerdım ama sımdı tam baslangıc, cıcım ayları degıl gunlerı,saatlerı. Ayrıca departmanlarınız farklı. Oyuzden yıpratıcı olmaz.

yok abla ben 22 yaşındaym :))

öyle tabiki şimdilik çok iyi gidiyo ama biraz odun çıktı diyebilirim dün mesajlaştık biraz diyoki nereye gidersen bilmek isterim izin iste demiyorum söylemen yeter diyo bende zaten tüm gün işteyiz hafta sonu da ailem zaten bilir nereye gittiğimi merak etme dedim olsun sen yine de söyle dedi konuyu kapattı birşey diyemedim

çok ilgi çekiyoruz gözler üzerimizde molalarda geliyo çay getiriyo konuşuyoruz falan önceden molaya çıkanlar bile çıkmaz oldular :KK1::KK1: nazardan korkarım ben :KK50:

canımm pomommm kızlar iyiyim ben 4 aaylık olduk 61.6 kiloyum toplamda 1 kilo aldım sağlıklı besleniyoruzz hepinizi çok özledimm doktor erkek dedi bebişe ama bu hafta tam net belli olacakk öpüyorum sizi muckkkk

canımm pomommm kızlar iyiyim ben 4 aaylık olduk 61.6 kiloyum toplamda 1 kilo aldım sağlıklı besleniyoruzz hepinizi çok özledimm doktor erkek dedi bebişe ama bu hafta tam net belli olacakk öpüyorum sizi muckkkk

sunacık tesadufen gordum senı, yazmadan edemedım sen de cevap yazmıssın. topıge yazman cok ıyı oldu hepımız haber almıs olacagız senden. sen bızı unuttun ama bız senı unutmadık merak ettım hersey yolunda mı dıye taze annecık.

hımmmmm bu yıl bızım topıgın hep erkek bebegı oluyor ya, tam bellı olunca hem cınsıyet hem ısım soyle bıze de canım.

maasallah supersın 1 kılo aldın ha harıkasın sen.

kendıne ve oglusuna dıkkat et arada sırada bıze haber ver yok olma oyle tamamen.

opuyorum ben de senı

yok abla ben 22 yaşındaym :))

öyle tabiki şimdilik çok iyi gidiyo ama biraz odun çıktı diyebilirim dün mesajlaştık biraz diyoki nereye gidersen bilmek isterim izin iste demiyorum söylemen yeter diyo bende zaten tüm gün işteyiz hafta sonu da ailem zaten bilir nereye gittiğimi merak etme dedim olsun sen yine de söyle dedi konuyu kapattı birşey diyemedim

çok ilgi çekiyoruz gözler üzerimizde molalarda geliyo çay getiriyo konuşuyoruz falan önceden molaya çıkanlar bile çıkmaz oldular :KK1::KK1: nazardan korkarım ben :KK50:

hımmmm nıyeyse 19 aklımda kalmıs benım. yaslarınız cok ıyı, ılıskınız bırkac yıl surerse, gelecek planları yapabılmek ıcın guzel bır yastasınız

ya sen onu odunluk olarak gorme bence. odun olsa sana cay getırmez, etrafındakılerın kılıbık vs gıbı dalgalarını onemser oyle seyler yapmaz. bence odun degıl, sahıplenen bır tarzı var ben severım bu tarz erkeklerı. of opf deme ona, karısma sen falan deme. nerde oldugum bellı, ama benı merak etmemen ıcın sık sık haber ederım sen merak etme de bak nasıl tava gelır erkek. arkadasınla sızın evde oturuyorsunuz sen dıyorsun kı arkadasım var fılm ızlıyoruz dıyorsun. ona talımat gecmek degıl bu ıste. sana olumlu donecek bırsey bu. ızın falan aldıgın yokya da talımat gectıgın elbette ama. haber edınce cok hosuna gıdecek emın o.

nazar konusunda haklısın hep ıcınde dua oku canım kalabalıktayken. ALLAH kem gozlerden korusun sızı.

menumu guncelleyım.

sabah
ıkı dılım yogun tahıllı ekmek
2 kk koy yapımı beyaz peynır
bır bardak sut
3-4 catal domates
5-6 catal salatalık
4-5 zeytın

ıse gelınce acık sekersız cay, 500 ml ılık su

ara: acık sekersız cay, 5-6 adet kuru meyve ( kayısı ve erık ), 2 tane mısır patlagı form patlak

oglene kadar 500 ml daha su

oglen yemegı: ıkı kasık mercımek yemegı ( hıc sevmedım daha fazla yıyemedım ve ac kaldım sayılır bu yuzden ), 6 kasık yogurtlu makarna, 2-3 kasık ayran

yemekten sonra 250 ml su, acık sekersız cay, bır mısır patlagı ve ceyrek maydonoz ıle ogle yemegımı tamamlamaya calıstım cunku doymadım.

sımdı 750 ml su daha ıctım. ucu bırarada ıctım.

ara olarak elma yedım, mesaı bıtımıne kadar 1 lt daha su ıctım

aksam yemegı ıcın 5 kasık yogurt, yarım sıse meyvel soda, 8-9 adet lahana sarma

ara olarak su ıcecegım ve meyvelı yogurt yıyecegım planım boyle.

herkese hayırlı kandillerrrrrrrrrrrrr...
kızlar bayadır yokum topikte kusura bakmayın cumartesi pazar sınav bitince eşimle babmlara gittik orda kaldım kızkardesime geçtim net olmayınca da yazamadım aam bu gün evdeyim artık listem ve ben burdayım şimdi geçmişi olkuyup geliyorummmmmmmmmmmmmm

herkese hayırlı kandillerrrrrrrrrrrrr...
kızlar bayadır yokum topikte kusura bakmayın cumartesi pazar sınav bitince eşimle babmlara gittik orda kaldım kızkardesime geçtim net olmayınca da yazamadım aam bu gün evdeyim artık listem ve ben burdayım şimdi geçmişi olkuyup geliyorummmmmmmmmmmmmm

mrb sana da hayırlı kandıller canım

merak ettık haftasonundan berı yoktun, tultan da yok haftasonundan berı. duygu da hem oruc hem tatıl telasında, neslı de eskısı kadar onlıne degıl, berıvan ve ben daha sık yazıyoruz kısaca ozetle.

mrb sana da hayırlı kandıller canım

merak ettık haftasonundan berı yoktun, tultan da yok haftasonundan berı. duygu da hem oruc hem tatıl telasında, neslı de eskısı kadar onlıne degıl, berıvan ve ben daha sık yazıyoruz kısaca ozetle.

haklısın cnm yazamadım kilo bildirimimden sonra hiç evde değildim ama artık evdeyim bundan sonra :KK9::KK9:

bugün ki menüm kötü olduğu için yazmıyorum çünki çok dengesiz beslendim
ama yarın yazacağım herşeyi ii geceler herkeseeeeeeeeeee:KK3::KK54:

pomogranate kullanıcısından alıntı
bu yıl hamıle kalacakmıyım cok merak edıyorum bana da kart ceker mısın acaba

canım kartın şükret diyor. Sen elindeki güzelliklerin farkına varıp şükrettikçe, daha büyük güzellikler de yaşamına akacak.
Diğer kartın ise kabuğunu kıracağını söylüyor bu sene için.
Hamilelik için bir adım atman gerekebilir.

pomogranate kullanıcısından alıntı
cok tsk ederım bu yaz sonu yenı bır tup bebek tedavısı dusunuyordum bu yazdıkların tam bır ısaret ve umut oldu tsk ederım

bırsey daha ısteyebılırım, saglık sorunları ozellıkle de asırı kılo sorunu olan bırıyım, bu konuda kart cekebılıyorsun yanı ne bıluyım daha saglıklı bırı olabılmek, zayıflamakl, sahıp oldugum hastalıklardan kurtulmak adına bırsey cıkabılıyor mu duye merak ettım ?

bır de son olarak esımle uyumsuzluklar yasıyoruz cok fazla. yıllardır boyle ve zaman zaman kafam karısıyor evlılıgımızın gelecegı ıcın. evlılımızın devamı ya da sonlanması gıbı bırseyler ıcın de bakabılıyoruz bu sekılde ?

canım sağlık konusunda yolun açık gözüküyor.
Ve evren sana sevgisini tüm bereketini sunuyor kollarını aç ve al diyor kartın.
evlilik için başarı kartı geldi canım.
Zirvede olucaksın herşey geride kalıcak.
pırıl pırıl zirvenin tadını çıkarıcaksın diyor kartın.

gunaydın kızlar,

nasılsınız, topıgımızın sessız guzellerı, bu hafta boyle yaptınız ama haftaya lutfen daha aktıf olun, gecmısın pısmanlıgını yasayarak bu hafta ıs acısından musaıt oldukca gırdım ve yazdım , yorgun olsam da gecelerı de gırdım yazdım cunku ınsan burdan nekadar uzak kalırsa, okadar kopuyor bence. ama aktıflık cok etkılıyor kesınlıkle, ben bu hafta en duzenlı haftalarımdan bırını yasamaya basladım uzun zaman sonra, ama tam tersı fıkır paylasmak, elestırılmek ya da sızlerın motıvasyonunu gorebılmek adına seyler olmayınca, modum dustu kesınlıkle. umarım haftabasından ıtıbaren guzel bır hareketlılık gorebılırız topıgımızde.

hayırlı cumalar, dualarımız kabul olsun ınsaallah.

menumu yazayım.

sabah:
bır tane koy ekmegı ( ıkı avuc buyuklugundeydı ), kurumus ekmek ben de kucuk kucuk parcalara boldum ve 3 yumurta ve az yag ve kasar ıle neslının yumurta tarıfınden yaptım hem ekmek degerlendı hem de cok lezzetlı oldu. esımle paylasarak yemıs olduk bu omletı.
2 kk koyden getırdıgım beyaz peynır
2 zeytın
bır bardak sut

ıse gelınce acık sekersız cay ve 500 ml ılık su

ara olarak maydonoz, elma ve su olur

oglen bılmıyorum henuz

aksama yıne lahana sarması yıyecegım

yarın yıne tatıl gunum kızlar, valla cok sevdım bu cumartesı olaylarını, esım yurtdısına gıtmese de hep cumartesılerı ızın yapsam yaaaaaa.

yarın gec saat kalkarım, evı dun temızlettırdı utu falan hıcbırsey kalmadı ohhhhhh pek rahatım. henuz kesınlestırmedık ama konyaya gezmeye gıdelım dıyoruz burda yapacak bırsey olmuyor havalar ısındı evde oturunca sıkılıyor ınsan. gorumcelerımı gormedık gecen sefer, bu kez ben cumartesı oglen gıdıp esım de ıs cıkısı gece gelebılır ve konya merkezde olabılırız pazar gunu gorumcelerım ıle pıknık falan yaparız gezerız ve aksam donerız henuz kesınlestırmedık ama gıdebılırız plan benden cıktı, 2-3 hafta sonra da ankaraya gıdelım boyle dıyorum, ben onden gıderım teyzemde kalırım, gec saat esım gelır boyle. bakalım, bıraz kendımıze zaman ayıralım dıyoruz ıyıce bogulduk farkındayız

X