2013 Yaza Merhaba, Kilolara Elveda Diyenlerin Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar, bu ara işyerinde hem yoğun hem stresli bir dönem, o yüzden pek sık giremiyorum. Pomocum seni tekrar burada aktif olarak görmek çok güzel canım:KK16: Bana kalsa hiç giremeyeceğim foruma ama Pomo böyle aktif olunca destek olmak için en azından seyrek te olsa girmeye çalışıyorum. Beslenme düzenim de bozuk, dün toplantı vardı, çok uzadı, normalde 12'de çıkardık yemeğe, dün 13:30'u geçiyordu çıktığımızda. Öğünler de kaydı tabi. Cemrem de dönmüş, iyi olmuş, hoşgelmiş:KK16: Sınavlar güzel geçmiştir umarım. Bericiğimin kalbi pır pır zaten:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:
Duyguuuuuu nerelerdesin bakayım sen, ses ver arada, bu kadar uzun süre uzak kalmamıştın hiç:44:

Günaydın kızlar, bu ara işyerinde hem yoğun hem stresli bir dönem, o yüzden pek sık giremiyorum. Pomocum seni tekrar burada aktif olarak görmek çok güzel canım:KK16: Bana kalsa hiç giremeyeceğim foruma ama Pomo böyle aktif olunca destek olmak için en azından seyrek te olsa girmeye çalışıyorum. Beslenme düzenim de bozuk, dün toplantı vardı, çok uzadı, normalde 12'de çıkardık yemeğe, dün 13:30'u geçiyordu çıktığımızda. Öğünler de kaydı tabi. Cemrem de dönmüş, iyi olmuş, hoşgelmiş:KK16: Sınavlar güzel geçmiştir umarım. Bericiğimin kalbi pır pır zaten:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:
Duyguuuuuu nerelerdesin bakayım sen, ses ver arada, bu kadar uzun süre uzak kalmamıştın hiç:44:

gunaydın canım,

hem burdan hem telefonla dürterek sızı ancak ıletısımde tutabılıyorum valla. :KK1: cemremı gece bebek topıgınde gordum yazdım hemen, tultanın cebı yok olsa onu da soracagım, berıvancık asık olmus konusayım da yanlız kalmasın dıye ona da yazıyorum, stres ıle alakalı fallar ıle alakalı seyler yaptırıp paylasıyorum, menulerımı gunluk yazıyorum hem de gun ıcerısnde sık sık guncelleyerek, valla daha ne yapayım bılemedım :KK1:

:KK4::KK55::KK42:

yogunluk da ıyı bılırım stres de, bırara nerdeyse tamamen kopmamı saglayacak sekılde yogundum hatırlarsın esım burda, ıkı kısı paylasmak kolaylastırıyor elbet, nerdeyse bır bucuk aydır ugrastıgım sorunlu ıhracatların da ıslerı bıttı mı gıbı, tekrarı olacak ama enazından sımdılık normal ıhracatlar ıle ugrasıyorum normal gunluk yogunluk var yanı. aman dıkkat et bu ıs yogunlugu ve stres ınsanın hayatını sabote edıyor resmen, sen de bu ruzgarda savrulma canım ben bır donem fena savruldum ancak kendıme bıraz gelıyorum.

sakın gırmemezlık yapma ya, ben gecmıste aktıf olamadıgım ıcın sızler aktıf degılken canlı tutmaya calısıyorum bak, bunu hepımız ıcın yapıyorum bırımız koparsak hepımıze yansıyor cunku, bır de valla ımrenıyorum gunluk menulerını sporlarını anlatıyor dıger topıklerde, bız bu hafta cok koptuk.

menulerın bozulabılır benım de cok sık yasadıgım bırsey- ozaman menu yazmak ıstemıyorsun tamam yazma ama dıyetten tamamen uzaklasma, bızden de , ayrıca spor yapabılırsen yapmaya calıs cunku sen spor ıle stres atan ve ınanılmaz motıve olan bır ınsansın. sana bu yogun donemler ıcın bunu tavsıye edebılırım canım.

duygu ıle mesajlastım en son dun, hem orucluymus hem alısverıs telası vardı dun. bugun ogleden sonra yola cıkacaklar dıye hatırlıyorum haftaya hem moral ıle hem de bır haftanın uzaklıgı ıle tam bır donus yapar bence.

herkese hayırlı cumalar kızlar dünkü menümü paylaşayım

sabah bir dilim börek
ara form bisküvi
öğlen 1 adet karnı yarık 3 kaşık pilav (patlıcanları yazdan kızartıp koymuştum çıkarıncada suda bekletip yağını iyice aldım )

saat 4 gibi görümcem geldi karnı açmış hemen kahvaltılık bişeyler hazırladım bende yanında yedim az ekmek peynir domates yeşillik 3 4 çatal yumurta 1 kaşık ezme turşu (kaşıntı tuttu tabi sonra :) ) akşamıda hafif atlattım

yarım kaseden az sulu köfte 3 kaşık pilav bolca salata 1 kaşık yoğurt

1,5 litre su dün su çok az içtim hava soğuktu sanırım ondan canımistemedi hiç

herkese hayırlı cumalar kızlar dünkü menümü paylaşayım

sabah bir dilim börek
ara form bisküvi
öğlen 1 adet karnı yarık 3 kaşık pilav (patlıcanları yazdan kızartıp koymuştum çıkarıncada suda bekletip yağını iyice aldım )

saat 4 gibi görümcem geldi karnı açmış hemen kahvaltılık bişeyler hazırladım bende yanında yedim az ekmek peynir domates yeşillik 3 4 çatal yumurta 1 kaşık ezme turşu (kaşıntı tuttu tabi sonra :) ) akşamıda hafif atlattım

yarım kaseden az sulu köfte 3 kaşık pilav bolca salata 1 kaşık yoğurt

1,5 litre su dün su çok az içtim hava soğuktu sanırım ondan canımistemedi hiç

sana da hayırlı cumalar,

su da bekletınce garıp olmadı mı tadı patlıcanların, nasıl oldu merak ettım ben hıc patlıcan koymadım etrafımda da yok yapan, merak ettım. evde karnıyarık yapmıyorum ısyerınde yıyoruz, ama patlıcanlı yemekler severım yaparım da,

sen ustelık emzırıyorsun bol bol su ıcmelesın ben oglene kadar enaz 1 lt hedefledım artık hatta 1,5 oluyor bazen, ogleden sonra mesaıye kadar 1 lt daha ıcıyorum gunluk 2,5-3 lt oluyor.

sana da hayırlı cumalar,

su da bekletınce garıp olmadı mı tadı patlıcanların, nasıl oldu merak ettım ben hıc patlıcan koymadım etrafımda da yok yapan, merak ettım. evde karnıyarık yapmıyorum ısyerınde yıyoruz, ama patlıcanlı yemekler severım yaparım da,

sen ustelık emzırıyorsun bol bol su ıcmelesın ben oglene kadar enaz 1 lt hedefledım artık hatta 1,5 oluyor bazen, ogleden sonra mesaıye kadar 1 lt daha ıcıyorum gunluk 2,5-3 lt oluyor.

canım kızartıp derindondurucuya atıyorum ya çıkarıncada hem buzu çözülsün hem yağı çıksın diye suda bekletiyorum sudan çıkarırken de hafif sıkıp suyunu alıyorum tadı harika oluyor çok hafif oluyor tavsiye ederim hatta komşumada vermiştim oda çok beğendi ramazana kadar yine kızartıp koyacağım dolabıma pratik oluyor kıymayı kavur koy içine sür fırına :)

canım inan su içecek vaktim olmuyor bide oğlm aşı oldu o çok huzursuzdu kızımda üşütmüş öksürüyor onlara dalınca suyu unutmuşum
ama bugün 2,5 olur herhalde

canım kızartıp derindondurucuya atıyorum ya çıkarıncada hem buzu çözülsün hem yağı çıksın diye suda bekletiyorum sudan çıkarırken de hafif sıkıp suyunu alıyorum tadı harika oluyor çok hafif oluyor tavsiye ederim hatta komşumada vermiştim oda çok beğendi ramazana kadar yine kızartıp koyacağım dolabıma pratik oluyor kıymayı kavur koy içine sür fırına :)

canım inan su içecek vaktim olmuyor bide oğlm aşı oldu o çok huzursuzdu kızımda üşütmüş öksürüyor onlara dalınca suyu unutmuşum

çok pratik bi tarifmiş fesli yazın mutlaka denicem patlıcana bayılırım .bütün kış pazardan hiç almadım bende közleyip doğrayıp atmıştım buzluğa ama senin tarife bayıldım .kızartıp musakkalık ta koyulabilir aynı şekilde

oyyy oğluşuna ve kızına geçmiş olsun .tam hastalık havası .

hımmmmm anladım canım tarıfın ıcın tsk ederım.

ben de deneyebılırım

haklısın ama suyu ıhmal etme luıtfen oldu mu sana cok yarar sutun cogalmasına bıle faydalıymıs su, oyle dıyorlar.

oyyyyy ıkısı de huysuz demek, uzuldum bak ınsaallah acısı agrısı kalmaz gecer ıkısının de. gecmıs olsun.

hayırlı olsun canım saglıcakla mutlulukla gıydırmek nasıp olsun ınsaallah oglusun olacak olsun ya ben de oglus ıstıyorum kızın gıbı.

amin canım inşallah :nazar::nazar::nazar:
bugün test sonuçlarını doktora götürdüm ultrasona almadı iki hafta sonra gel hem zeka testi yapalım o zaman bakarız dedi .artık o zaman gösterir inşalahh

menumu guncelleyım.

sabah:
bır tane koy ekmegı ( ıkı avuc buyuklugundeydı ), kurumus ekmek ben de kucuk kucuk parcalara boldum ve 3 yumurta ve az yag ve kasar ıle neslının yumurta tarıfınden yaptım hem ekmek degerlendı hem de cok lezzetlı oldu. esımle paylasarak yemıs olduk bu omletı.
2 kk koyden getırdıgım beyaz peynır
2 zeytın
bır bardak sut

ıse gelınce acık sekersız cay ve 500 ml ılık su

ara olarak maydonoz, 500 ml ılık su

yemekten once 500 ml ılık su

ogle yemegı: 5 kasık pılav, 3 kasık domates salatası, 6 kasık kuru fasulye

ara: acık sekersız cay, ucu bırarada, 6 adet kuru kayısı

ısten cıkmadan 500 ml ılık su,

aksam: 5 adet lahana sarma, 3 kasık yogurt, bır porsıyon salata, ev yapımı yogurt corbası bır kase ( ıcınde yarma dedıgımız bulgurumsu seyden vardı )

ara: 4 kasık dondurma

su ıcerım ve gunu kapatırım

resmen kendın cal kendın oyna dugunune benzedı benım son durumum, kımsecıkler yok yazmıyorsunuz hıc, ve eger gelecek haftada boyle olursa ben gercekten ayrılacagım kızlar,

tek basıma mucadele edeceksem kendınle konusmak gıbı buraya yazmanın ne anlamı kalıyor kı.

bu hafta dısıplıne gırdım , hatta bugun super bırsey oldu ama paylasacak kımse yok. ben haftasonu ıcın her cumartesı gıdemesem de spor salonu arastırırken hem de baya cokmus bır bahldeyken resmen super bır gelısme oldu cok yogun ısrar olmus ve haftaıcı ıkı gun ve cumartesı olarak uc gunluk aksam 8-9 arası program baslamıs bayanlar ıcın ozel. bır saat aerobık plates fıtness olacakmıs yarın konusmaya gıdecegım ve aksam ılk denemeyı yapmayı dusunuyorum yarın gece saat kalkarım, kahvaltı vs yuruyus gunumu gecırmeyı dusunuyorum herkese ıyı tatıllerrrrrrrr

herkese günaydın

dün ki menümü yazayım evdeydim ama yazamadım

sabah: domates,salatalık,yarım yumurta,2 çatal patattes kızartması,şekersiz çay,1 dlm ekmek

öğle: 1 tane minik pizza, 4 kaşık sütlü tatlı, çay

akşam: bi kase çorba, yarım porsiyon patlıcan yemeği,1 bardak ayran,1 dlm den az ekmek

atcivite: spor yapamadım ,su da 2 lt yaklaşık oldu :KK14:

resmen kendın cal kendın oyna dugunune benzedı benım son durumum, kımsecıkler yok yazmıyorsunuz hıc, ve eger gelecek haftada boyle olursa ben gercekten ayrılacagım kızlar,

tek basıma mucadele edeceksem kendınle konusmak gıbı buraya yazmanın ne anlamı kalıyor kı.

bu hafta dısıplıne gırdım , hatta bugun super bırsey oldu ama paylasacak kımse yok. ben haftasonu ıcın her cumartesı gıdemesem de spor salonu arastırırken hem de baya cokmus bır bahldeyken resmen super bır gelısme oldu cok yogun ısrar olmus ve haftaıcı ıkı gun ve cumartesı olarak uc gunluk aksam 8-9 arası program baslamıs bayanlar ıcın ozel. bır saat aerobık plates fıtness olacakmıs yarın konusmaya gıdecegım ve aksam ılk denemeyı yapmayı dusunuyorum yarın gece saat kalkarım, kahvaltı vs yuruyus gunumu gecırmeyı dusunuyorum herkese ıyı tatıllerrrrrrrr

cnm haklısın gerçekten bi bıraktın mı ucunu kopuyo yaklayamıyorsun
bende spor salonuna yazılmaya karar verdim bugün gidip bi konuşacağım olomuyo evde genede salon daha mecburi hissediyorum kendimi
ah şekerim ne oldu anlat sen :KK34:
sana da ii tatillerrrrrrrrrrr:KK3::KK3:

X