2014 Aralık Anneleri Bebişlerimizin Kıyafetleri Resimli

Cigdemdurukurtulus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
165
44
40
Merhaba Aralık Anneleri,
Bu konuyu kasım annelerinde gördüm ve aralık annelerinde baktım ama göremedim ve biz de yapsak iyi olur diye düşündüm
Bu konuda bebeklerimize aldıklarımızı fotoğraflı paylaşacağız.

Böylelikle bir arşiv oluşturmuş olacağız, hemde diğer annelere fikir olmuş olur,

Resimlerin altına, nereden alındığı, biliniyorsa markası, bedeni ve fiyatını yazalım.

Bebek giyim, bebek bakım, kozmetik, bebek odaları, bebek çantaları herşeyy

Yeni konumuz hayırlı olsun :KK9::KK71:

vira bismillah park yatağımızla başlayalım cicileri nevresimi battaniyelerini gün gün yüklerim belki sizlere de fikir olur

Eklentiler

• 10977_10204736484758807_876178104941664693_n.jpg
    10977_10204736484758807_876178104941664693_n.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 345
yeni doğan olarak 5 takımım var. daha almaya devam ediyorum. ekim sonu gibi tüm alışverişimi tamamlamak niyetim. o zaman yıkayıp ütülenen ve hazır ve nazır olan(nasipse) esyalarımızı çekip koymayı düşünüyorum.
kasım anneleri çok güzel bir paylaşım yapmış ve onlardan inanılmaz fikir aldım.
mesela panço, c&a, lwc gibi mağazalara bakmayı düşünüyorum. çok güzel şeyler var.
ayrıca birinde gördüğüm dolap içi düzenleyici bir raf çok hoşuma gitti ve faydalı buldum.
sizlerde paylaşırsanız hem birbirimize hemde bizden sonrakilere faydalı olururz. aldığım yerleri ve fiyatlarını yazarak bu sayfaya ilerleyen tarihlerde dahil olucam.

Günaydın..
Ben ne alacağım konusunda kararsız kalıyorumm:confused:
Uzun kollu cittitli aliyorum.acaba kısa kolluda alayimmiio_O
Altli ust tk dahami iyii tulummu daha iyii..
Meselaa dun eltim ben kızlarıma dedii once atlet kilot sonra zıbın ustunede tulum giydiriyordum dedi.kış bebeği olacağı için bilemiyorum.ben çamaşîr giydireceğimi dùşùnmemiştimm.acemi annelerden olucam birazz neler alacağımı pek bilemiyorumm.:KK17:
Bana yardımcı olurmusunuzz neler almam konusundaaaa:KK36:

Günaydın..
Ben ne alacağım konusunda kararsız kalıyorumm:confused:
Uzun kollu cittitli aliyorum.acaba kısa kolluda alayimmiio_O
Altli ust tk dahami iyii tulummu daha iyii..
Meselaa dun eltim ben kızlarıma dedii once atlet kilot sonra zıbın ustunede tulum giydiriyordum dedi.kış bebeği olacağı için bilemiyorum.ben çamaşîr giydireceğimi dùşùnmemiştimm.acemi annelerden olucam birazz neler alacağımı pek bilemiyorumm.:KK17:
Bana yardımcı olurmusunuzz neler almam konusundaaaa:KK36:
Canım öncelikle merhaba, bende acemi anne ama tecrübeli teyze olaraktan bir kaç bir şey söyleyebilirim. :KK48:
Ablam da kış bebeği büyüttü. İlk başlarda atlet kilot ile hiç uğraşılmaz. Ya zıbın giydirirsin ya da çıt çıt lı badi. Evin sıcaklığına bağlı ama doktorlar sen kaç kat giyiyorsan aynı orandan 1 kat fazla giydir diyorlar. Çıt çıtlı badiler çok kullanışlı uzun kollu da kısa kollu da al bence. Ben karışık aldım.
Alt üst takımın daha rahat olduğunu söyleyen de var tulumları daha rahat bulan da. Şahsen bebişi tutarken tulum çok daha rahat oluyor. Onlardan da karışık al.
Yani kısaca her çeşitten azar azar al.:KK48: Ama bebişken atlet kilotla uğraşılmaz benden söylemesi. Zıbın ya da çıtçıtlıyı zor giydircez zaten. Tutmaya korkarken uğraşamam ben onlarla :KK48:
Umarım yardımcı olabilmişimdir. :KK68:

X