2014 Aralık Anneleri Bebişlerimizin Kıyafetleri Resimli

bende ocak annesiyim o forum senin bu forum bnm geziyorum bi kasım annelerindeyim bi aralık tabi en çokta ocak anneleri forumundayım . Aralak annelerine girince burası çarptı gozume bi goz gezdrdim masallah butun eksikllerinizi dort dortluk tamamlamişiniz çok begendim :KK36:ellerinize saglikkk

Evet canim okumusken bilgilendiriyim dedim...100 lira yurt disi fiyatiyla uyumlu bizde 49.90 euro ya aldik yani tl ye cevirince uygun bile geldi bana...birde cam ve plastik degil ozel bi urun o bahsettigin biberon.cam cok agir oldugu icin onerilmiyormus.bende saticiya sormustumki hem bu kadar pahali hemde neden cam degil.camdan daha saglikli bi urun oldugunu soyledi.herkesin tavsiyesi avent zaten gaz yapmayi onleyici basligi var.unutmadan benim aldigim setti.iki tane buyuk iki tane kucuk biberon yikama aparati ve emzik icindeydi 6 parca 49.90 euro idi..sen bi tanesinimi 100 e aldin I

yok cnm benim aldığımda senin setinden aynı 6 parça ama sonra nette araştırdım uyunmuş fiyatı :)

güle güle kullansın eşyacıklarını inşallah. ayrı odada olması düzen açısından çok önemli. Bşz ayrı oda yapmadık kendi odamıza koydugumuzdan iki ayrı düzeni bir arada götürmeye çalışcaz. Benim için çok zor çünkü çok dagınıgım bennnn :KK42::mad:

gülegüle kullansın eşyacıklarını inşallah. ayrı odada olması düzen açısından çok önemli. Bşz ayrı oda yapmadık kendi odamıza koydugumuzdan iki ayrı düzeni bir arada götürmeye çalışcaz. Benim için çok zor çünkü çok dagınıgım bennnn :KK42::mad:
Sagol teyzesii.evimiz kucuk malesef. kucuk odamizi bebegimiz Icin bosalttik esyalari sattim ikinci el olarak.bizimde ilk alti ay yatak yani besigimiz var ama kiligi kiyafeti felan sigdiramam benim dolaba:) alti aydan itibarende misss gibi odasina alisir insallah..duzen bakimindan biraz tikliyim o yuzden benim icin ideal oldu ayri bir oda.

Kizimin cikolatalari hazir kendi ellerimle hazirladim
Veee cicilerimizden ornekler

Eklentiler

• IMG_20141024_232917.jpg
    IMG_20141024_232917.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 308
  • IMG_20141006_161140.jpg
    IMG_20141006_161140.jpg
    2,9 MB · Görüntüleme: 301
Nette bebek cikolatasi yapan nispeten uygun fiyatli yerler var. Ben oradan siparis verecegim hem kapi süsü hem de bebek cikolatasini. Hic ugrasamam yapmak icin.

biraz baktım da yazışmalara resimlere çok özendim bende çok istiyorm bi bebeğim olsun diye bebe giyim dükkanımz vr ama bebeğim olmadı henuz hepinizi tebrik ederim sağlıklı şeklde büyütmeyi nasip etsın Rabbim...

X