2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Sağolun kızlar ben hiç belli kanalların dışına bakmamışım bile akşam bi kontrol edeyim bakalım

ben dışarda bir şey hiç vermedim gibi bir şey o hallerimizi kimse görsün istemiyorum millete beceriksiz anne diye reklam olmiyim :p neyse şu duck tv yi bi sevsin de teli videolara boğarım :))
Ben de dışarda pek yedirmiyorum emzirmek daha pratik oluyor ama bi gün kalabalık aile ortamında kuzenim bebeğine ayran çorbası ısıttı , bi kase de bana ayırmış. Ben tabi mosmor oldum çünkü benim oğlum yemiyordu o zaman ve ben yanaklarından ağzını açıp zorla kaşık sokuyordum. Tüm aile psikopatlığımı görecek diye korktum bi de yemek taneliydi kesin kusacak dedim. Ama oğlum utandırdı beni tüm kâseyi içti ve kusmadı. O gün bu gündür beğenmeyeceği yemekleri yoğurtla da yaparım :) sen de deneye deneye bulursun bir tat. Bizimkinin meyvede kivi, yemek çorbada tarhana ve yoğurt favorisi. Ben de yediremediğim şeyleri bunların arkasına giZleyip yediriyorum :KK66:

Kemik de eklet zaten bebek için dersen kasap verir ona göre. Bi yemek kaşığı ekliyorum yağı ama zaten yarım tencere yani 3-4 kaselik çorba çıktı fazla yapmışım malzeme çok olunca yemek de fazla oldu, o yüzden bulyonun yağı yetmedi bana ama sen kendine bildiğin gibi göz kararı ayarla
sağol bilgiler için,bizimki yağ oranı çok olunca sindiremiyor biraz hassas az az deneyerek umarım sevdirebilirim

Ayy sabahtan beri giremedim bi turlu simdi okudum hepsini asimizi olduk bugun eve geldik emdi uyudu kucagimda yatirdim yataga 5 dk sonra acti gozunu niye uyudun niye uyandin a cocuk :) bi de saat 1de ciktim asi icin evden sokaga cikmamizla uyumasi bir oldu bi saat dolastimda gittim :)

Kızlar korkunç bir gece geçirdim, kızımı bebek arabasına koymustum evde. Tam önüne geçip emniyet kemerini baglayacaktim kızım yüz üstü mutfağın. Taşına dustdüştü. Dudağı patladı kan geldi alnı şişti. Korkunc bir yurek acisi ve korkuyla eşimle hastaneye götürdük gece kaldık. Kusmasi bayilmssi olmadi hareketleri , normaldi. Ama ben nasıl bir anneyim feci kızıyorum kendime aklım çıktı ve şimdi hep kuşku olacak icimde ya bir sey olduysa ve Anlamamissalar bgn buna bagli birşey olur mu yarin olur mu
Canım çok çok geçmiş olsun. Inan benim gözümün önüne geldi ve içim cız etti :KK43: ama biz ne kadar üzülsekte çocuklar Düşe kAlka büyüyor.

Saglik ocagina gittim 100 gr almis yine betul 8300 her ay ayni pazartesi ogleden sonra aşıya gidecez kan almicak hastanede vermistik kan gecen ay tekrar almiyim o degerleri girerim.sisteme dedi menenjit ne zaman yapilacak dedim 1 yasinda dedi pazartrsi gunu kizamik asisi olacak
bizde cumartesi olucaz aşımızı doktora tartma daha yeni tartıldı desem ne der acaba sinirlerim bozuluyor

Izleyinn oldm gulmekten tam bizlikt
ayy resmen öldüm bende bi denesemmi acaba eşim resmen kanıtlandı artık deli olduğun der ya neyse :))

Ben de dışarda pek yedirmiyorum emzirmek daha pratik oluyor ama bi gün kalabalık aile ortamında kuzenim bebeğine ayran çorbası ısıttı , bi kase de bana ayırmış. Ben tabi mosmor oldum çünkü benim oğlum yemiyordu o zaman ve ben yanaklarından ağzını açıp zorla kaşık sokuyordum. Tüm aile psikopatlığımı görecek diye korktum bi de yemek taneliydi kesin kusacak dedim. Ama oğlum utandırdı beni tüm kâseyi içti ve kusmadı. O gün bu gündür beğenmeyeceği yemekleri yoğurtla da yaparım :) sen de deneye deneye bulursun bir tat. Bizimkinin meyvede kivi, yemek çorbada tarhana ve yoğurt favorisi. Ben de yediremediğim şeyleri bunların arkasına giZleyip yediriyorum :KK66:
bizde tarhanayı çok sevdik alerji yaptı meyve muz seviyo kabız yapıyo yedirmek istediğimi yemiyo yediği ona iyi gelmiyor ama inşallah bende bulucam bişiler bugün de annem semizotu yapmış yarım kase kadar yemiş çok şükür

ayy ben niye dönmüyolardan başladım neden emeklemedi şimdi ne zaman kalkıcak sıralıcak sonra da hadi yürü diye uğraşırım kendi haline bıraksam hanım hiçbişi yapmaz masa altları yetiyo ona :))

@kmltm çok özgür bırakınca da sonu bu benimkinin :) koltuğa çıktı, düşmeden köşeye kadar gitti, ordan atlama planları yapıyor da bacakları yetmiyor bacaksızın :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 106
bizde cumartesi olucaz aşımızı doktora tartma daha yeni tartıldı desem ne der acaba sinirlerim bozuluyor

ayy resmen öldüm bende bi denesemmi acaba eşim resmen kanıtlandı artık deli olduğun der ya neyse :))

bizde tarhanayı çok sevdik alerji yaptı meyve muz seviyo kabız yapıyo yedirmek istediğimi yemiyo yediği ona iyi gelmiyor ama inşallah bende bulucam bişiler bugün de annem semizotu yapmış yarım kase kadar yemiş çok şükür

ayy ben niye dönmüyolardan başladım neden emeklemedi şimdi ne zaman kalkıcak sıralıcak sonra da hadi yürü diye uğraşırım kendi haline bıraksam hanım hiçbişi yapmaz masa altları yetiyo ona :))
Tarhananın içindeki hangi maddeye alerjisi olduğunu anlasan ona göre bi çeşit tarhana bulursun, domatessiz var glutensiz var vs. İnşallah doğru tadı bulursunuz siz de acayip farkedecek yeme alışkanlığı :KK66:

Ay kızlar teyzemin gelini benden bir ay sonra doğum yaptı yurt dışında yaşıyor teyzem burada yaşıyor annemle her hafta telde konuşuyorlar annem ikidir teyzen Ece nin dişi ciktimi diye sordu diyori az önce yine annemle konuştuk yine sormuş kaç dişi var bizimkinin ikinci çıktı diye taaa yurt dışında torunu benim kızla kiyasliyor gıcık oluyorum ya sanane kardeşim ben soruyormuyum iyi niyetli olarak sorduğunu düşünmüyorum zahmet edip kızımı görmeye bile gelmedi benim kızımın gelişimini merak ediyor ya sabir

Ay kızlar teyzemin gelini benden bir ay sonra doğum yaptı yurt dışında yaşıyor teyzem burada yaşıyor annemle her hafta telde konuşuyorlar annem ikidir teyzen Ece nin dişi ciktimi diye sordu diyori az önce yine annemle konuştuk yine sormuş kaç dişi var bizimkinin ikinci çıktı diye taaa yurt dışında torunu benim kızla kiyasliyor gıcık oluyorum ya sanane kardeşim ben soruyormuyum iyi niyetli olarak sorduğunu düşünmüyorum zahmet edip kızımı görmeye bile gelmedi benim kızımın gelişimini merak ediyor ya sabir
Teyzene bizi anlat da sevinsin 9. Ayda anca ilk dişi patladı dersin :KK66: Ya da stepfordk de sanırım 5-6 diş çıkaran onu anlat depresyona girsin :KK66:

hay Allahım ya rabbim bide erken çıktı desen iyi değil çıkmadı desen aa daa çıkmadı mı derler bu insanları anlamak mümkün değil

Teyzene bizi anlat da sevinsin 9. Ayda anca ilk dişi patladı dersin :KK66: Ya da stepfordk de sanırım 5-6 diş çıkaran onu anlat depresyona girsin :KK66:
Ha ha ha alemsin canım simdi dişle başladı kıyaslama boyle devam eder her çocuk diş çıkartıyor niye her telefonda konusu oluyor anlamıyorum bana dese ben hallederim onu pek anlasamiyoruz zaten onun çocukları hep kusursuz mükemmeldir ama bizlerde bir kusur bulmak için çabalar hep bende onun bu huyuna hep gıcık olup ona cikismisimdir geçmişte

Bilemedim ki simdi napsak:))

@kmltm çok özgür bırakınca da sonu bu benimkinin :) koltuğa çıktı, düşmeden köşeye kadar gitti, ordan atlama planları yapıyor da bacakları yetmiyor bacaksızın :)

Anamm tarzan olmus azad:))bizimkinde oyle bisey olmadigi icin kafama yatmisti ama sizin icin gecerli degl galiba:)

Dun de esimin yengesi gelmisti emre onu gorunce agladi.malum bu aralar cok dr hemsire igneci gordu korkuyo cocuk yabancilardan:KK43:
gelr gelmez basladi yok ayagnda mi salliyosn niye boyle alistirdin yok disi cikti mi cikti diyorum goremedim de diyo.iki disi var cocugn gulunce belli oluyo dedm.hic gulmez mi diyo halbuki benm oglum herkese pismis kelle gibi siritir:-)

Esimin kuzeninin ogluyla kiyasliyo o da bebek daha 4 aylik yok o sokuluyomus hemen ama bizimki daha boyluymus faln filan

X