2014 Mart -Nisan tüp bebek yaptıracaklar buraya

slm kizlar simdi geldim 22 tane yumurta toplanmis burada malesef paskalya bayrami oldugundan cumadan p.tesiye kadar tatil buyuk ihtimalla sali gunu tranfer edilecek 6. gun emriyosu olmus olacak
hic 6. gun transferi olan varmi

Benim yarın transferim 7. Gün transferi ve bunu doktorum istedi şans DAHADA artıyormuş hayırlısı bakalım

Mart ayinda transferi olan arkadaslar durumlariniz nasil bebeklerinizi gordunuzmu belirtileriniz varmi ben hala beklemekteyim 5+4 oldum bu cumartesi kont var bunu yazmaktan biktim ama bende tik yok belirti adina nette deli gibi arastirma yapiyorum benim durumumda olan varmi diye %99'u belirti yasarken bende niye olmuyor yine kurtaj yine 4 ay bekleme igne ilaclar ve akabinde yumurta toplanma beni bekliyor galiba

canım tedavını memorıalda yapıyormuşsun. bende bıdahakı tedavım orda düşünüyorum. tup bebek ucretı nekadar orda?

arkadaşım ilk denememde ben 6.100 tl verdim ilaçlar hariç,daha fazlaydı net rakamını hatırlamıyorum ama eşim hekim olduğu için ekstra bir doktor indirimide yapmışlardı bize. ilk deneme negatif sonuçlandığı için ikinci denemedeyiz şuan ve bir miktar indirim yaptılar şuan verdiğimiz ücret ise 5.000 ilaçlar hariç tabi

Mart ayinda transferi olan arkadaslar durumlariniz nasil bebeklerinizi gordunuzmu belirtileriniz varmi ben hala beklemekteyim 5+4 oldum bu cumartesi kont var bunu yazmaktan biktim ama bende tik yok belirti adina nette deli gibi arastirma yapiyorum benim durumumda olan varmi diye %99'u belirti yasarken bende niye olmuyor yine kurtaj yine 4 ay bekleme igne ilaclar ve akabinde yumurta toplanma beni bekliyor galiba

Canim bende 6 haftadayim . Bende de belirti yoktu dün kahve rengi lekelenmem olmuş eğer çok takiliyorsan cumartesiyi bekleme derim

Arkadaslar Merhaba
Ben sürekli takip ediyorum fakat bi türlü konuya dahil olamadım. Inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Bende sözler gibi bir sürü sıkıntı çekip sonunda tedaviye baslayanlardanim. 19 martta tüp bebek tedavisine başladım hersey çok iyi ilerledi 3 nisan da yumurta toplandi 8 Nisanda da 2 embriyo transferim oldu. 14 nisan test günümdu şükürler olsun pozitif sonucu aldık ikinci tahlili bugün du ve yine hayirli sonuç aldık. Çok stres yaptım korktum olmucak dedim aksilik yaşadım çokta hassas davranmadim ama rabbim yüzümü güldürecek inşallah. Dilerim ki burda dua bekleyen tedavi gören herkesin rabbim kucağımizi boş bırakmasin. Sizlere burdan tavsiyem stres yapmayın dua edin :KK66: hayırlı haberlerinizi bekliyorum.

Arkadaslar Merhaba
Ben sürekli takip ediyorum fakat bi türlü konuya dahil olamadım. Inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Bende sözler gibi bir sürü sıkıntı çekip sonunda tedaviye baslayanlardanim. 19 martta tüp bebek tedavisine başladım hersey çok iyi ilerledi 3 nisan da yumu toplandi 8 Nisanda da 2 embriyo transferim oldu. 14 nisan test günümdu şükürler olsun pozitif sonucu aldık ikinci tahlili bugün du ve yine hayirli sonuç aldık. Çok stres yaptım korktum olmucak dedim aksilik yaşadım çokta hassas davranmadim ama rabbim yüzümü güldürecek inşallah. Dilerim ki burda dua bekleyen tedavi gören herkesin rabbim kucağımizi boş bırakmasin. Sizlere burdan tavsiyem stres yapmayın dua edin :KK66: hayırlı haberlerinizi bekliyorum.

Mrb yarensu hosgeldin aramiza öncelikle tebrik ederim rabbim kucagina almayida nasipeder isallah seninle tedavi baslangicimiz opu transfer falan yakin ama benimkinde terslik gibi ilk denemem ya kafam karisti 24martta gonalf ile basladim2-3 günde bir muayne 3nisan opu 5nisan transfer sonuc icide 17nisan dedi ama ben 14 nisanda kan verdm 0,78 yani negatif yarinda vermem gerekirmi?

Canim bende 6 haftadayim . Bende de belirti yoktu dün kahve rengi lekelenmem olmuş eğer çok takiliyorsan cumartesiyi bekleme derim

Oncelikle Allah tamamina erdirir insallah...canim sen daha dr gitmedinmi hicmi belirtin yok ben prts gittim keseyi gordum cmrts kontrolum var belirtim olmamasi beni cok korkutuyor bende 4.haftadan itibaren kan gordum once siyah kirmizi karisik ardindan kahve rengiye dondu igne verdiler bes gun kullandim simdide bazen oluyor doktoruna ara bence

slm kizlar simdi geldim 22 tane yumurta toplanmis burada malesef paskalya bayrami oldugundan cumadan p.tesiye kadar tatil buyuk ihtimalla sali gunu tranfer edilecek 6. gun emriyosu olmus olacak
hic 6. gun transferi olan varmi

hayırlısı olsun canım rabbim tamamına erdirsin

Mrb yarensu hosgeldin aramiza öncelikle tebrik ederim rabbim kucagina almayida nasipeder isallah seninle tedavi baslangicimiz opu transfer falan yakin ama benimkinde terslik gibi ilk denemem ya kafam karisti 24martta gonalf ile basladim2-3 günde bir muayne 3nisan opu 5nisan transfer sonuc icide 17nisan dedi ama ben 14 nisanda kan verdm 0,78 yani negatif yarinda vermem gerekirmi?

Canim inşallah korktuğunuz olmaz benim tarihte bi karışıklık oldu benim transfer 3 nisan di 14 nisan kan tahlili zamanında 12 nisanda dayanamadım idrar testi yaptım pozitif çıktı 14 ünde kan değeri 513 bugün ise 1219 kan değeri çoğul gebelik olabilir ondan bukadar yüksek sanirim. Sende erken yaptırmissin bence doktorun dediği tarihte bi daha yaptır geç döllenme olabilir

arkadaşım ilk denememde ben 6.100 tl verdim ilaçlar hariç,daha fazlaydı net rakamını hatırlamıyorum ama eşim hekim olduğu için ekstra bir doktor indirimide yapmışlardı bize. ilk deneme negatif sonuçlandığı için ikinci denemedeyiz şuan ve bir miktar indirim yaptılar şuan verdiğimiz ücret ise 5.000 ilaçlar hariç tabi

Daha önce raporun varsa başka hastanede kullnmış dahi olsan raporu raporlu şekilde tüp bebek yaptığının evrakını getirdiğinde 1.500 tl indirim yapıyolar canım.

Daha önce raporun varsa başka hastanede kullnmış dahi olsan raporu raporlu şekilde tüp bebek yaptığının evrakını getirdiğinde 1.500 tl indirim yapıyolar canım.
Benim daha önce kullandığım raporum olduğu için indirim aldım 4750 TL +2.000 TL dan fazlada ilaçlara ödedim daha önceki evrak ve filmlerimi kabul ettikleri için ekstra bir şey harcamadım,istenilen ekstra testleride devlet hastanesinde yaptırdım.

Benim tedavim bugün iptal oldu kızlar,Sabah aradılar tek toplanan yumurtam dün öğleden sonra bölünmeyi bırakmış bugün üçüncü günde işlem görmemiş sağlıklı embrio oluşamamış,transfer gerçekleşmeyecek tedaviniz iptal oldu kullandığınız ilaçları bırakın denildi. Hastaneye çağrıldık,görüştük doktorumuzla neden embrio oluşmadığına dair şıkları konuştuk,yumurta rezerv azlığı,yumurtanın iyi gözüküp içinin kötü olabilme şıkkı, ama sebeb kesin şudur diyemediler,en büyük etken yumurta toplama öncesi diğer yumurtamın erken çatlayıp çöp olması ve diğer yumurtayı hormonal bazda etkilemesi oldu sanırım.Hepsinin toplamıda bir sebep olabilir bilemiyorum. Dosyam henüz elime geçmediğinden ayrıntılı bende bakamadım.Üç ay sonra kısmetse yine deniycez biz kötü bir tecrübeylede olsa üçüncü tüp bebek serüvenimizi başlamadan pozitif veya negatifi hiç göremeden bu şekil kapattık.Sizlerin sonuçları iyi olur inşaallah.

Arkadaslar Merhaba
Ben sürekli takip ediyorum fakat bi türlü konuya dahil olamadım. Inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Bende sözler gibi bir sürü sıkıntı çekip sonunda tedaviye baslayanlardanim. 19 martta tüp bebek tedavisine başladım hersey çok iyi ilerledi 3 nisan da yumurta toplandi 8 Nisanda da 2 embriyo transferim oldu. 14 nisan test günümdu şükürler olsun pozitif sonucu aldık ikinci tahlili bugün du ve yine hayirli sonuç aldık. Çok stres yaptım korktum olmucak dedim aksilik yaşadım çokta hassas davranmadim ama rabbim yüzümü güldürecek inşallah. Dilerim ki burda dua bekleyen tedavi gören herkesin rabbim kucağımizi boş bırakmasin. Sizlere burdan tavsiyem stres yapmayın dua edin :KK66: hayırlı haberlerinizi bekliyorum.[/QUOT

allah tamamına erdirmeyi nasip etsin sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda. Bizim gibi bekleyenlerede allah hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip eder inşallah.... :nazar::nazar::nazar::nazar: :emir_bebek::emir_bebek:

Benim tedavim bugün iptal oldu kızlar,Sabah aradılar tek toplanan yumurtam dün öğleden sonra bölünmeyi bırakmış bugün üçüncü günde işlem görmemiş sağlıklı embrio oluşamamış,transfer gerçekleşmeyecek tedaviniz iptal oldu kullandığınız ilaçları bırakın denildi. Hastaneye çağrıldık,görüştük doktorumuzla neden embrio oluşmadığına dair şıkları konuştuk,yumurta rezerv azlığı,yumurtanın iyi gözüküp içinin kötü olabilme şıkkı, ama sebeb kesin şudur diyemediler,en büyük etken yumurta toplama öncesi diğer yumurtamın erken çatlayıp çöp olması ve diğer yumurtayı hormonal bazda etkilemesi oldu sanırım.Hepsinin toplamıda bir sebep olabilir bilemiyorum. Dosyam henüz elime geçmediğinden ayrıntılı bende bakamadım.Üç ay sonra kısmetse yine deniycez biz kötü bir tecrübeylede olsa üçüncü tüp bebek serüvenimizi başlamadan pozitif veya negatifi hiç göremeden bu şekil kapattık.Sizlerin sonuçları iyi olur inşaallah.

çok geçmiş olsun çok üzüldüm ya. Sorun neyse çözülür inşallah en yakın zamanda bir şeyi merak ettim benim ilk tüp bebek tedavimdi. ilk değerim 0,54 den ikisincisi ise 0,37 düştü doktor hamile olma ihtimalin var dedi ama büyük ihtimalle düşük yaparsın dedi. hiç yaşayanhlar varmı bu durumu ve neden ikinci tüp bebek tedavisine aylar sonraya başlanılır onu anlamıyorum. biri bana açıkalarmı lütfen... hemen düşük yaptıktan sonra başlanırsa ne olur yada adet kanaması görüldükten sonra

Canim inşallah korktuğunuz olmaz benim tarihte bi karışıklık oldu benim transfer 3 nisan di 14 nisan kan tahlili zamanında 12 nisanda dayanamadım idrar testi yaptım pozitif çıktı 14 ünde kan değeri 513 bugün ise 1219 kan değeri çoğul gebelik olabilir ondan bukadar yüksek sanirim. Sende erken yaptırmissin bence doktorun dediği tarihte bi daha yaptır geç döllenme olabilir

Himm simdi anladim sonuç belli ama ben yine test veriyim doktorlada görüsüym hic degilse,ikiz bebegin olsun negüzel ikisi bir arada büyür,kaç yillik evlisin ?

çok geçmiş olsun çok üzüldüm ya. Sorun neyse çözülür inşallah en yakın zamanda bir şeyi merak ettim benim ilk tüp bebek tedavimdi. ilk değerim 0,54 den ikisincisi ise 0,37 düştü doktor hamile olma ihtimalin var dedi ama büyük ihtimalle düşük yaparsın dedi. hiç yaşayanhlar varmı bu durumu ve neden ikinci tüp bebek tedavisine aylar sonraya başlanılır onu anlamıyorum. biri bana açıkalarmı lütfen... hemen düşük yaptıktan sonra başlanırsa ne olur yada adet kanaması görüldükten sonra

Canim ya senin degerin yine dikkatimi cekt benimkide 0.78di bu gebelik sayilirmi anlamadim 5 üstü olmadan gebelik diye siniflandirilmiyo biliyoduM. 3 ay ara verilmeside vücuta biriken hormon ilaçlarinin vücut tarafindan ancak atilabilmesi doktorlar bisey olmaz baslayalim desede kanmayin bu vücut bize lazim saglimiz olmadan bebegimizin olmasinin bi anlami yok Allah korusun ..

Benim daha önce kullandığım raporum olduğu için indirim aldım 4750 TL +2.000 TL dan fazlada ilaçlara ödedim daha önceki evrak ve filmlerimi kabul ettikleri için ekstra bir şey harcamadım,istenilen ekstra testleride devlet hastanesinde yaptırdım.
.
Mrb
Rapor cikartmak zormu gecerli bi sebeb olmasimi gerekiyo ben çikartmak istiyorumda zor olur diyolar mesela rahim filmim falan gecen yillin tekrarmi cejtirmem gerekir..

.
Mrb
Rapor cikartmak zormu gecerli bi sebeb olmasimi gerekiyo ben çikartmak istiyorumda zor olur diyolar mesela rahim filmim falan gecen yillin tekrarmi cejtirmem gerekir..

rapor isi biraz sikintili daha doğrusu git gel hastaneye sürekli ondan yani
rahim filmi 5 sene
smear kultur 1 sene geçerli dediler bana bende rapor almaya calisiyorummm

X