2014 Mart -Nisan tüp bebek yaptıracaklar buraya

Benim tedavim bugün iptal oldu kızlar,Sabah aradılar tek toplanan yumurtam dün öğleden sonra bölünmeyi bırakmış bugün üçüncü günde işlem görmemiş sağlıklı embrio oluşamamış,transfer gerçekleşmeyecek tedaviniz iptal oldu kullandığınız ilaçları bırakın denildi. Hastaneye çağrıldık,görüştük doktorumuzla neden embrio oluşmadığına dair şıkları konuştuk,yumurta rezerv azlığı,yumurtanın iyi gözüküp içinin kötü olabilme şıkkı, ama sebeb kesin şudur diyemediler,en büyük etken yumurta toplama öncesi diğer yumurtamın erken çatlayıp çöp olması ve diğer yumurtayı hormonal bazda etkilemesi oldu sanırım.Hepsinin toplamıda bir sebep olabilir bilemiyorum. Dosyam henüz elime geçmediğinden ayrıntılı bende bakamadım.Üç ay sonra kısmetse yine deniycez biz kötü bir tecrübeylede olsa üçüncü tüp bebek serüvenimizi başlamadan pozitif veya negatifi hiç göremeden bu şekil kapattık.Sizlerin sonuçları iyi olur inşaallah.

çok geçmiş olsun çok üzüldüm ya. Sorun neyse çözülür inşallah en yakın zamanda bir şeyi merak ettim benim ilk tüp bebek tedavimdi. ilk değerim 0,54 den ikisincisi ise 0,37 düştü doktor hamile olma ihtimalin var dedi ama büyük ihtimalle düşük yaparsın dedi. hiç yaşayanhlar varmı bu durumu ve neden ikinci tüp bebek tedavisine aylar sonraya başlanılır onu anlamıyorum. biri bana açıkalarmı lütfen... hemen düşük yaptıktan sonra başlanırsa ne olur yada adet kanaması görüldükten sonra
Canim ya senin degerin yine dikkatimi cekt benimkide 0.78di bu gebelik sayilirmi anlamadim 5 üstü olmadan gebelik diye siniflandirilmiyo biliyoduM. 3 ay ara verilmeside vücuta biriken hormon ilaçlarinin vücut tarafindan ancak atilabilmesi doktorlar bisey olmaz baslayalim desede kanmayin bu vücut bize lazim saglimiz olmadan bebegimizin olmasinin bi anlami yok Allah korusun ..
kızlar merhaba kimse sorularınıza neden cevap vermiyor sizin :)) gebelik ihtimali oluşması için 5 ten yüksek çıkması lazım unutmayın.yumurta rezervim yani amh değerim 0,86 ayrıca endometriozis hastasıyım ayrıca eşimde morfoloji sıkıntısı var.1 kez tüp bebek denedik aralık ayında.kimyasal oldu.şimdi ikinci tedavimize başlayacağız.umarım hayırlara vesile olur.

kizlar az önce aradim sordum 22 taneden 9tanesi icsi 7 tanesi ivf ile döllenmis 10 tane dondurup 2 tanesinide yarin 2. gün emriyosu olarak transfer edilecek
2. gün transferi olan varmi pozitifi gören

Canım benim nasıl mutlu oldum bilemezsin . Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin inş .

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Benim tedavim bugün iptal oldu kızlar,Sabah aradılar tek toplanan yumurtam dün öğleden sonra bölünmeyi bırakmış bugün üçüncü günde işlem görmemiş sağlıklı embrio oluşamamış,transfer gerçekleşmeyecek tedaviniz iptal oldu kullandığınız ilaçları bırakın denildi. Hastaneye çağrıldık,görüştük doktorumuzla neden embrio oluşmadığına dair şıkları konuştuk,yumurta rezerv azlığı,yumurtanın iyi gözüküp içinin kötü olabilme şıkkı, ama sebeb kesin şudur diyemediler,en büyük etken yumurta toplama öncesi diğer yumurtamın erken çatlayıp çöp olması ve diğer yumurtayı hormonal bazda etkilemesi oldu sanırım.Hepsinin toplamıda bir sebep olabilir bilemiyorum. Dosyam henüz elime geçmediğinden ayrıntılı bende bakamadım.Üç ay sonra kısmetse yine deniycez biz kötü bir tecrübeylede olsa üçüncü tüp bebek serüvenimizi başlamadan pozitif veya negatifi hiç göremeden bu şekil kapattık.Sizlerin sonuçları iyi olur inşaallah.

Hayırlısı olsun...başkada bişey söyleyemiyor insan...hayal kırıklığını endişelerini çok iyi anlıyorum...sakın kendını uzme,üzerek yorma...allah yardımcın olsun arkadaşım ınsallah sorun ne ıse cozume kavuşur ve bır dahakine pozıtıf sonucunu duyarız burada...

Kızlar ilk günüm transferde iğne vurulmaya dışarı çıkacağım mecbur bir sıkıntı olmaz demi yaaa çokmu pinpirikliuim acaba

Daha önce raporun varsa başka hastanede kullnmış dahi olsan raporu raporlu şekilde tüp bebek yaptığının evrakını getirdiğinde 1.500 tl indirim yapıyolar canım.

bu rapor en az uc kısıden oluşan heyet ıle alınmıyormu devlet hastanesinden felan?o rapordanmı bahsedıyoruz

yoksa herhangı bır hastanede yapmış olduğun tup bebegı belgelersen yınede bu ındırımı alabılıyormusun?yanlısmı anladım acaba?

Kızlar ilk günüm transferde iğne vurulmaya dışarı çıkacağım mecbur bir sıkıntı olmaz demi yaaa çokmu pinpirikliuim acaba

zannetmiyorum ama dıkkat ol yınede,,cok sarsma kendını...hem bıraz hareket etmek bu durumda ıyı demıstı hemsılereler.kan akımından dolayı tutunma sansı yukselıyormus.ama tabı yormadan kendını:)) dıkkatlı yuru..

Bugun yolk sac kesesini gordum 5+5 oldum 8 gun sonra Allahin izniyle kalp atislarini duymaya gidecegim keseyi gormezsem inanmaxdim gebe olduguma hic birsey anlamadim bu gebelikten belirtisiz hamilelikmi olurmus

Bugun yolk sac kesesini gordum 5+5 oldum 8 gun sonra Allahin izniyle kalp atislarini duymaya gidecegim keseyi gormezsem inanmaxdim gebe olduguma hic birsey anlamadim bu gebelikten belirtisiz hamilelikmi olurmus
Transferin ilk günü hep yattınızmı nasıl geçirdiniz ilk günleri

Evet canim hala yatiyorum annemlerde kaliyorum Allahin izniyle yarin evime gidecem bu 6.denemem o yuzden bu sefer bir daha dikkat ettim bugun tam 23 gunum oldu ve hala yatiyorum aslinda bana biraksalar kalkarimda ama annem ve esim izin vermiyor cok bunaldim

Ayyy içime su serptin :) ben de aynı şeyi söylüyorum hiç tık yok :)

🌸🌸🌸

İlk bir haftayi griple gecirdim durmadan oksurdum aksirdim ilacta alamadim parol haricinde onunda faydasi olmadi sonra istahsizlik basladi ve halada devam ediyor su ve sut haricinde hic bir sey yiyip icemiyorum ne kusma ne bulanti nede kokulara hassasiyet var sadece canim hic bir sey yemek istemiyor ondan ziyade hep yataktayim canim

Cok sevindim canim korkuyodun sende keseyi göremezsem diyeydi dimi ?Allah kucagina almayida nasipetsin isallahh..

Cok sevindim canim korkuyodun sende keseyi göremezsem diyeydi dimi ?Allah kucagina almayida nasipetsin isallahh..

Allah razi olsun bitanem valla dayanamadim bugun esimden habersiz doktora gittim doktor kizdi 4 gun arayla bakamam dedi aslinda kont cumartesiydi 3 saat sirada bekledim ozel hastane olmasina ragmen sonunda iceri aldilar agliyordum doktor beni azarladi hocam ne olur bakin artik dayanamiyorum hic belirtim yok bos gebelikten korkuyorum dedim karnimdan bakti keseyi gordu benim amacim yolk saci gormekti adeta yalvardim alttan bakin diye hosuna gitmesede bakti ve yokl sac var dedi ama artik verdigim tarihten erken gelirsen bakmam dedi simdi 8 gun beklemek zorundayim valla cok zor cok stresli bir donem artik cok yoruldum gogsumde kitle var tedavi olamiyorum bu tup bebek yuzunden iki sene once ameliyat oldum eger tekrarlarsa kotu huylu olabilirmis 6 ay once gittigimde yeniden nuksetmisti ve bu tedavi yuzunden tekrardan gidemiyorum ondan bu sabirsizligim

kizlar az önce aradim sordum 22 taneden 9tanesi icsi 7 tanesi ivf ile döllenmis 10 tane dondurup 2 tanesinide yarin 2. gün emriyosu olarak transfer edilecek
2. gün transferi olan varmi pozitifi gören

Benim 2. Gün emriyosu canım şimdi 5 haftalik hamileyim inş Rabbim herkeze versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X