2014 Mart -Nisan tüp bebek yaptıracaklar buraya

ay canim yaa 2 tane yanlis yazmisim heyecanlandimya bide cizgi cok silik ama

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de diyorum hangi merkez 3 tane koydu:)
silik olsun ya snucta var milletin adeti geçiyo silik cıkıyor inş.böyle devam eder olmadı yarın bi idrar daha yap koyulaşır..burda öyle deneyenler var hoş ben cesaretsizim yapamıyorum ama ..

ben de diyorum hangi merkez 3 tane koydu:)
silik olsun ya snucta var milletin adeti geçiyo silik cıkıyor inş.böyle devam eder olmadı yarın bi idrar daha yap koyulaşır..burda öyle deneyenler var hoş ben cesaretsizim yapamıyorum ama ..

insallah canim sende yap bencee hic olmasa biraz stresin azalir gecmiyo gunler senin kacinci deneme bide nerde yaotirdin canim

insallah canim sende yap bencee hic olmasa biraz stresin azalir gecmiyo gunler senin kacinci deneme bide nerde yaotirdin canim

cuma test günüm benim ilk denemem inş son denemem olur..idrardan korkuyorum ben yapamam :KK43:1 tane blast embriyo kondu videosu var her gün izliyorum cok hızlı gelişimi çok iyi bölünüşünü izliyorum 2.gün içinde 8hucreyi geçiyor mesela..video 5günün cekimi zaten ..bana transfer edilen embriyonunki verildi bu kadar güzel gelişti diyorum inş.içimde de devam ediyordur ufaklık:nazar::nazar::nazar:sen de rahat ol allah bagışlasın ve isteyen herkese nasip etsin...

adana baskentte oldu sormuştun unuttum cok memnunum ben allah razı olsun ordan tutmasa da yine gidicem..içim rahat hastane konusunda..

cuma test günüm benim ilk denemem inş son denemem olur..idrardan korkuyorum ben yapamam :KK43:1 tane blast embriyo kondu videosu var her gün izliyorum cok hızlı gelişimi çok iyi bölünüşünü izliyorum 2.gün içinde 8hucreyi geçiyor mesela..video 5günün cekimi zaten ..bana transfer edilen embriyonunki verildi bu kadar güzel gelişti diyorum inş.içimde de devam ediyordur ufaklık:nazar::nazar::nazar:sen de rahat ol allah bagışlasın ve isteyen herkese nasip etsin...

insallah canimm seninledir eminim ve inanki 5. gunun embriyolari daha erken buyuyo ve kesin hamilesin valla icime dogdu bak bana yazarsin

insallah canimm seninledir eminim ve inanki 5. gunun embriyolari daha erken buyuyo ve kesin hamilesin valla icime dogdu bak bana yazarsin

ay inş.öyledir tabi ki yazarım hiç belirtim yok evet ihtimali kuvvetli ama tabi ki kesin değil allahın takdiri umarım ol der ve olur..sağ ol canımm..

hade canimm yaa agzin bal yesin 2 enbriyodu senin simdi kacinci gunn ay heyacanladim

Ben haftaya gitcem keseyi görmeye. Hemşire değerin yüksek olduğu için 8.gün idrarda çıkmış yoksa çıkmazdı ikiz olabilir demişti. 9.gün 148 çıktı değerim. Idrardan bi gün sonra da kan verdim. Hayırlı olsun 😘😘

🌸🌸🌸

Ben haftaya gitcem keseyi görmeye. Hemşire değerin yüksek olduğu için 8.gün idrarda çıkmış yoksa çıkmazdı ikiz olabilir demişti. 9.gün 148 çıktı değerim. Idrardan bi gün sonra da kan verdim. Hayırlı olsun 😘😘

🌸🌸🌸

simdi dr konustum oda teste inanma dedi cuma sabahi cagirdi hayirlisi bakalimm insallah pozitifimdir

simdi dr konustum oda teste inanma dedi cuma sabahi cagirdi hayirlisi bakalimm insallah pozitifimdir

Sen doktora bakma burda tecrübe konuşuyor 😝😝 sen git kan ver yarın bence. Bana da çıkmaz dediler ama çıktı. Kan da yüksek çıktı hatta. Neyse sen hamilesin rahat rahat bekle cumayı. Çıma günü kaçıncı günün oluyo?

🌸🌸🌸

Sen doktora bakma burda tecrübe konuşuyor 😝😝 sen git kan ver yarın bence. Bana da çıkmaz dediler ama çıktı. Kan da yüksek çıktı hatta. Neyse sen hamilesin rahat rahat bekle cumayı. Çıma günü kaçıncı günün oluyo?

🌸🌸🌸

ayy iceme su serptin valla cuma 10. gun oluyo

Benimde 8 nisandi senin cok olmus bebegi gordunmu yanilmiyorsam 7.haftanda olmalisin canim valla 4.denememde bende bos gebelik gecirdigim icin en buyuk korkum buydu belirti olmayinci ister istemez yine olmadi diyorsun ama Allah cok buyuk o istedikten sonra nasibinde varsa o cocuk her sekilde dunyaya gelecektir soruna gelince sabah tuvalete gittim kanamam vardi hic hissetmedim ne agri ne sizi ic camasirim hep kan olmustu hemen dra gittim igne ve serumlarla kanamam biraz durdu ama hala ax miktarda devam ediyor 9 ay boyunca risk var troid kan uyusmazligi ve miyom bende hepside var Allaha emanet artik karnimdaki bebek

Benim ilk tup bebek denemem ve neye gore hafta hesaplamasi yapilacagini bilmiyorum o zaman suan 7 haftalikmi oluyor super:) dr beni mayisin ilk haftasi gibi cagirdi ve hala keseyide gormedik kalp atisinida.benim cok agrim oluyo gece uykudan uyandiran bi agri dr aradim korkulacak bisey yok normal agrilar dedi ama ben hala tedirginim...Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin...Rabbim sanada bir daha o acilari yasatmasin...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

🌸🌸🌸

ne guzel allahim bizede yasatsin bu duyguyuu 😘😘❤️

Ya bende de öyle olunca söylüyorum işte. Bence ikiz çok erkenden silik çıkmış çünkü. Umut vermek de istemiyorum ama işte yaşauınca aynı şeyleri..

🌸🌸🌸

Canım çok sıkıntı atlatmışsın ama bak görüyormusun senin yumurtalar azimli maşallah. Çok sevindim senin adına :)))
Ayrıca hormonların iyi ise bu çok önemli bence. Olumsuz düşünce yok, inşallah duaların kabul olur, hayırlısı olsun canım. Güzel haberleri bekliyorum:)))

sagol canım ınsallah.allah hepımızın yüzüne gulsun:))) az once tekrar konuştum ıkıncı gun ıkı yumurta bırı 4e bırı 2ymı ne bolunmus heycandan yıne benım bı kulağımdan gırdı dıgerınden cıktı :)))ama bırının kesınlıkle 4e bolundugunu hatırlıyorum:)))

• Beğen
Reactions: tax
ay cok sevindim bak ben demistim seni bekliyor olacaklar diye sükür seninleler insallah transferden sonrada 9 ay seninle olacaklar bi cektigin son acin olacak

ınsallah arkadaşım inşallah....az once konuştuk ıkısıde gayet normal bölünme aşamasındaymış.yanlıs anlamadıysam ıkıncı gunum ıkı yumurta ve bırı 2ye bırı 4e bolunmus.ben anlamadım tabı süreç normalmı dedım.normal dedı embriyolog..dualarım ınan sadece kendım ıcın degıl..yasadıgım her mutlulukta her uzuntude sadece kendıme degıl hepımız ıcın anne olmak ısteyen bır suru sıkıntı ceken butun arkadaşlar ıcın dua edıyorum...

Merhaba bayanlar aramıza yeni katildim uzun zamandır takip ediyordum 3yillik evliyim ve hiç korunmadım bu süreçte 2aşılama ve 1tüp bebek denemem oldu14 nisanda 2 adet 1sınıf embriyo transfer edildi bu gün 9.günüm 7. gün ve bu günidrar testi yaptım ama tek çizgi çıktı maalesef.12.günü bekliyorum.ayrıcada transferin 3.gününden bu yana kasık ağrılarım oluyor.benimle aynı durumda olup hamile kalan var mı lütfen yazın.

Zenilsu ciktim cok sukur bebegim benimle dusuk tehlikem devam ediyor evde sirtttu yatiyorum hamd olsun kalp atislarinida duydum bugun hala inanamiyorum ALlahima binlerce hamd ve sukurler olsun az daha kaybediyordum hala risk var...bu arada sana ve beni merak eden etmeyen herkesten Allah binler razi olsun insallah sizde saglicakla kucaklariniza alirsiniz...arkadaslar sakin belirtimiz yok diye umutsuzluga kapilmayin benim hala belirtim yok demekki belirtisizde oluyormus benim gibi stres yapip bebeklerinize zarar vermeyin

İyi bari canim sevindim Allah baska sikinti yasatmasin kalp atislarini duyman rahatlatmistr seni bos diye düsunmekten kurtuldun bebegin seninle negüzel darisi bizlere buara kimseye tavsiyeetmiyorum erken gebelik testi falan bidahaki sefere kafamdan silcem tamamen düsünmenin artisi yok ..

X