2014 Mart -Nisan tüp bebek yaptıracaklar buraya

Arma nasilsin ciktinmi hastaneden?

Zenilsu ciktim cok sukur bebegim benimle dusuk tehlikem devam ediyor evde sirt usttu yatiyorum hamd olsun kalp atislarinida duydum bugun hala inanamiyorum ALlahima binlerce hamd ve sukurler olsun az daha kaybediyordum hala risk var...bu arada sana ve beni merak eden etmeyen herkesten Allah binler razi olsun insallah sizde saglicakla kucaklariniza alirsiniz...arkadaslar sakin belirtimiz yok diye umutsuzluga kapilmayin benim hala belirtim yok demekki belirtisizde oluyormus benim gibi stres yapip bebeklerinize zarar vermeyin

merhaba kızlar yine ben :KK3:
bugün doktorun baktığı yumurtaları tam inceleyemedim.
2 güne bir kontrole çağırıyor ve 3 mm büyümüş oluyorlar.
hep klomen aşılama onlarda da öyle oluyordu.
2 gün önce en büyüğü 16 mm di
sanki bgün de en büyüğü 16 mm di.
acaba çatlayan kaçan göçen oldu mu ki diye düşündüm bir an..
ama çok da üstünde durmadım inşallah sorun yoktur.
doktor sorun görmediyse yoktur inşallah ve Rabbimin izniyle bu sefer olur.
bu arada yarın çatlatma iğnesi verecek muhtemelen.

Zenilsu ciktim cok sukur bebegim benimle dusuk tehlikem devam ediyor evde sirt usttu yatiyorum hamd olsun kalp atislarinida duydum bugun hala inanamiyorum ALlahima binlerce hamd ve sukurler olsun az daha kaybediyordum hala risk var...bu arada sana ve beni merak eden etmeyen herkesten Allah binler razi olsun insallah sizde saglicakla kucaklariniza alirsiniz...arkadaslar sakin belirtimiz yok diye umutsuzluga kapilmayin benim hala belirtim yok demekki belirtisizde oluyormus benim gibi stres yapip bebeklerinize zarar vermeyin

cok sevindim ciktigina ve bebeginin kalp atislarini duyduguna cok güzel bir haber insallah bizde o günleri görürüz sen yurtdisinda oldugunu söylemisdin neredesin kacinci denemen

cok sevindim ciktigina ve bebeginin kalp atislarini duyduguna cok güzel bir haber insallah bizde o günleri görürüz sen yurtdisinda oldugunu söylemisdin neredesin kacinci denemen
Yok canim ben istanbul pendikte oturuyorum beni baska biriyle karistirdin herhalde 6.denemem insallah sizde duyarsiniz Rabbimin izniyle bebeklerinizin kalp atislarini
Ben pek sevinemiyorum dusuk tehlikesi hala devam ediyor kanamam var 4 hafta sirt ustu yatmak zorundayim

slm kizlar bende 15 nisanda aldim kelebeklerimi bekliyorum hayirlisi bakalim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kizlar kimse yokmu ben idrar testi yapmak istiyom erkenmi acabaa siz ne yaptiniz

kizlar kimse yokmu ben idrar testi yapmak istiyom erkenmi acabaa siz ne yaptiniz

daha erken. sabret bekle.
erken diye sonuç negatif çıkar kendini üzersin o üzüntüyle belki tutunmuş olan bebeğin Allah korusun bırakıverir seni. sabır sabret.
dikkatini başka şeylere ver. film izle müzik dinle kalk ev işiyle meşgul ol. unutuyorsun zaman da geçmiş oluyor :KK34:

Son düzenleme:
daha erken. sabret bekle.
erken diye sonuç negatif çıkar kendini üzersin o üzüntüyle belki tutunmuş olan bebeğin Allah korusun bırakıverir seni. sabır sabret.
dikkatini başka şeylere ver. film izle müzik dinle kalk ev işiyle meşgul ol. unutuyorsun zaman da geçmiş oluyor :KK34:

dogru soyluyon canim iste heyacan benim test gunum 27 senin ne zaman

transferden beri o kadar farklı duygular yaşıyorum ki.
şimdiden bile bebeğim için yaşamaya başladım.
her gün iki bardak sütümü mutlaka içiyorum
proteinli beslenmeyi hiç ihmal etmiyorum
tüm dikkatim ilaçlarımda ilaçlarımı tam saatinde yapıyorum
test günüm 1 mayıs ama şimdiden bebeğim için yaşar oldum
bu o kadar farklı o kadar güzel bi duygu ki...
elim sürekli karnıma gidiyor bebeşimi okşar buluyorum kendimi.
hele birde hamile kalırsam gerçekten ruhumun o huzur ve mutluluk arası frekansını tahmin bile edemiyorum.
herşey bebişim için
onun için yaşamak onun için birşeyler yapmak harika bi duyguymuş
kimbilir bide hamile olsam hayatım ona adanacak hayatım kutsal bi fedakarlığa dönüşecek sanki...
Allah hepimize burda heyecanla anne olmayı bekleyen herkese yardım etsin...

transferden beri o kadar farklı duygular yaşıyorum ki.
şimdiden bile bebeğim için yaşamaya başladım.
her gün iki bardak sütümü mutlaka içiyorum
proteinli beslenmeyi hiç ihmal etmiyorum
tüm dikkatim ilaçlarımda ilaçlarımı tam saatinde yapıyorum
test günüm 1 mayıs ama şimdiden bebeğim için yaşar oldum
bu o kadar farklı o kadar güzel bi duygu ki...
elim sürekli karnıma gidiyor bebeşimi okşar buluyorum kendimi.
hele birde hamile kalırsam gerçekten ruhumun o huzur ve mutluluk arası frekansını tahmin bile edemiyorum.
herşey bebişim için
onun için yaşamak onun için birşeyler yapmak harika bi duyguymuş
kimbilir bide hamile olsam hayatım ona adanacak hayatım kutsal bi fedakarlığa dönüşecek sanki...
Allah hepimize burda heyecanla anne olmayı bekleyen herkese yardım etsin...

amin canimm benim allah herkese o guzel duyguyu yasatsin canim benim ilk denemden 6 yasinda bir kizim var dimdi kardes istiyoruz bakalim buda 4. denemem

benimde ilk denemem 30 nisanda ögrenecegim eger erken idrar testi yapip pozitifi görürsem daha güzel olmus olacak

X