2014 mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul veya ekimde hamile kalmak isteyenler

hadi hayirlisi cnm pozitif haberini bekliyoruz

hep beraber basliyalim
insallah burayada yazalim kolay ve saglikli hamile kalmak icin yapilabilecekleri Rabbim
kucaklarimizi bos birakmasin insAllah:KK49::KK15:

kızlar merhaba..bende bu ay sonu ile korunmayı bırakıp hamile kalmak istiyorum..Allahım hayırlısını versin inşallah:)ben biraz hamile kalmakta geciktim gerçi..geçikmenin tek nedeni bebeğe kayınvalidemin bakıcak olması.ve başka şehirde olduğumuzdan dolayı sürekli bizimle kalacak olması beni hamile olmaktan soğutuyor.kayınvalidem olmasa hiç durmaz hemen çalışmalara başlarım..1 gün korunup kayınvalidemin yanıma gelmesini bir gün geçiktirmek karmış gibi geliyor bana...kızlar sizden bu konudada yardım bekliyorum.

cnm senin isin zor yaa yatsan rahat yatamazsin kocanla civvelesemezsin :KK66: yani ne diyim kiz kardesin ya da annen yokmu?

Selam arkadaşlar ben Mayısta hapı bırakıp başlıyorum çalışmalara, öncesinde testlerimi yaptıracağım
hepimize başarılar :KK16: Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın.

slm cnm aramiza hosgeldin.insallah korunmayi birakir birakmaz hamis olursun

slm cnm aramiza hosgeldin.insallah korunmayi birakir birakmaz hamis olursun

Amiiiiiiin :) Temmuzda kpss ye gireceğim için biraz endişeliyim sabah bulantıları olur mu olmaz mı her gebelik bir olmuyor gerçi bakalım kısmet

benim açikçasi sabah bulantilarim olmadi çunku 3 ay araliksiz kustum :)

Amiiiiiiin :) Temmuzda kpss ye gireceğim için biraz endişeliyim sabah bulantıları olur mu olmaz mı her gebelik bir olmuyor gerçi bakalım kısmet

Ben de kpss ye gircem ve sinavdan sonra dusunuyorum ben.ama kismet:)dusundukce heyecanlanip amaaan sinavdan once olsa ne olur ki diyorum bazen:)hayirlisi artik..

Ben de kpss ye gircem ve sinavdan sonra dusunuyorum ben.ama kismet:)dusundukce heyecanlanip amaaan sinavdan once olsa ne olur ki diyorum bazen:)hayirlisi artik..

Başlarda bende temmuzda bırakayım hapı diyordum ama sonra hem doktorumla konuştum hem de nette okudum ki hemen hamile kalınması düşük bir ihtimal o sebepten mayısta bırakmaya karar verdim ki temmuz ya da ağustos gibi hamileliğe hazır hale geleyim. Planlar planlar :KK70: Kpss de bebeklerimizin kısmetine iyi geçer umarım. Eğer çok istiyorsan bence sınav öncesi başla dediğim gibi muhtemelen bıraktıktan 3 5 ay sonra hamile kalırız Allahın izniyle tabi.

Başlarda bende temmuzda bırakayım hapı diyordum ama sonra hem doktorumla konuştum hem de nette okudum ki hemen hamile kalınması düşük bir ihtimal o sebepten mayısta bırakmaya karar verdim ki temmuz ya da ağustos gibi hamileliğe hazır hale geleyim. Planlar planlar :KK70: Kpss de bebeklerimizin kısmetine iyi geçer umarım. Eğer çok istiyorsan bence sınav öncesi başla dediğim gibi muhtemelen bıraktıktan 3 5 ay sonra hamile kalırız Allahın izniyle tabi.

Nasip artik.ben hap kullanmiyorum zaten.ama mayis gibi tahlil muayene vs yaptircam insallah.folik asit alimi da gerekli ya onceden o nedenle.suan demir vitamin takviyesi yapiyorum demir eksikligim var ciddi sekilde.sinavdan sonrada relax sekilde hamilelik istiyorum ama dediginz gibi planlar planlar:)biz istiyoruz boyle ama nasip kismet tabi..

bende hamile kalmadan once de folik asit kullanmistim

Nasip artik.ben hap kullanmiyorum zaten.ama mayis gibi tahlil muayene vs yaptircam insallah.folik asit alimi da gerekli ya onceden o nedenle.suan demir vitamin takviyesi yapiyorum demir eksikligim var ciddi sekilde.sinavdan sonrada relax sekilde hamilelik istiyorum ama dediginz gibi planlar planlar:)biz istiyoruz boyle ama nasip kismet tabi..

Bu folik asit kullanımını ve gebelik öncesi testleri özeldeki doktorum yaptırmamı söyledi ama aile sağlığı merkezindeki doktorum gerek olmadığını hamile kaldığım zaman başlayabileceğimi söyledi ama ben testleri gebelik öncesi yaptıracağım fazla folik asit alımı zararlı ama demirini normale getirmeye çalışman pek tabi ki bebekten önce senin için önemli.

valla cnm ben hamile kaalmadan once uç ay içtimhamileligim boyunca içtim.hammiille Kalmadan folik asite baktirmadim.hamileyken bakilldi

valla cnm ben hamile kaalmadan once uç ay içtimhamileligim boyunca içtim.hammiille Kalmadan folik asite baktirmadim.hamileyken bakilldi

Anlıyorum, teşekkürler. Ben yine de önden başlamak istemiyorum folik asite tüm testleri yaptırıp ondan sonra gerekirse erken başlayacağım. Hayırlısı bakalım

tercih meselesi cnm yaptirmak istiyorsan yaptir

Bu folik asit kullanımını ve gebelik öncesi testleri özeldeki doktorum yaptırmamı söyledi ama aile sağlığı merkezindeki doktorum gerek olmadığını hamile kaldığım zaman başlayabileceğimi söyledi ama ben testleri gebelik öncesi yaptıracağım fazla folik asit alımı zararlı ama demirini normale getirmeye çalışman pek tabi ki bebekten önce senin için önemli.

Hmm dogrudur tabi.hamilelik oncesi baslanmasi gerek vs diyorlar ya ondan biliyorum.tabi once gidip muayene olmak gerek.artik doktor neyi uygun gorurse.stresli isler yahu:)

Bebişler olunca stres olayımız ne olur acep onu bilemedim sıpalar daha şimdiden strese sokuyorlar insanı :KK70:

X