2014 Ocak Bebekleri Ultrason Görüntüleri

İsteyince veriyorlarsa al bence. Ben gelip gidip bu resme bakıyorum, bu da olmasa hamile olduğumu unutucam, o kadar rahat bir hamilelik geçiriyorum ki bulantı kusma falan hiiiç bişey yok şükür :KK1:

Aynı şekilde bende öyleyim:)10+5 günlük hamileyim bende ,ama hiç hamile gibi değilim,bulantı,kusma,sancı falan hiçbişey yok,karnımda hareket de yok,10 temmuz da kontrolüm var ama yarın gitmeyi düşünüyorum,tırstım iyimi:) bu kadar rahat hamilelik olur mu sizce?
birde cinsiyeti ne olucak çok merak ediyorum,tahmin le ilgili bilgileriniz var mı?Çin takvimi demeyin o kesin tutmuyor,2 yerde baktım birinde kız,diğerinde erkek çıktı,saçma yani.

Aynı şekilde bende öyleyim:)10+5 günlük hamileyim bende ,ama hiç hamile gibi değilim,bulantı,kusma,sancı falan hiçbişey yok,karnımda hareket de yok,10 temmuz da kontrolüm var ama yarın gitmeyi düşünüyorum,tırstım iyimi:) bu kadar rahat hamilelik olur mu sizce?
birde cinsiyeti ne olucak çok merak ediyorum,tahmin le ilgili bilgileriniz var mı?Çin takvimi demeyin o kesin tutmuyor,2 yerde baktım birinde kız,diğerinde erkek çıktı,saçma yani.

Rahat hamilelik geçirdiğin için otur şükret bence, korkulacak birşey yoktur.. Eğer olsaydı o kendini belli ederdi, kasık ağrın, kanaman olurdu..:KK34:

Son düzenleme:

dogum.tarihi.gun ay yil
dogum saati
son.adet tarihi
adet dongu araligi

bunlari soylersen yorumcudan bakarim genelde tutuyo :)

negüzel yaaaaaaaaaaaa ne çabuk darısı bize olsun bende oğlan diye düşünüyorum ama bakalım hayırlısı..:)

valla ben hamile kaldım kalalı hep erkek dedm, hiç kızmış gbi gelmedi bana bide bizde herkes erkek istiyodu:) kocam tek erkek çocuk aynı zamandada tek erkek torun. eğer bizimde kızımız olsaydı soyisimleri kuruyacaktı:))
iyi doğurun bizim oğlanı iyi bakın soyumuzu o yürdürecek diyolardı:)) artık ne yedirdiler ne içirdilerse:)))

dogum.tarihi.gun ay yil
dogum saati
son.adet tarihi
adet dongu araligi

bunlari soylersen yorumcudan bakarim genelde tutuyo :)

Cok sağol sheila bu arada bir sorun çıkmazsa aynı tarihte doğum yapacağız herhalde:)
09/05/1977 DOĞUM TARİHİM
11/04/2013 SAT
doğum saatimi bilmiyorum ama annem sabah 8 gibi demişti
adet döngü aralığı 25 günde 1 oluyorum.
çok teşekkür ederim canım.:))

Rahat hamilelik geçirdiğin için otur şükret bence, korkulacak birşey yoktur.. Eğer olsaydı o kendini belli ederdi, kasık ağrın, kanaman olurdu..:KK34:

doğru diyorsunda seda ama ilk bebek olunca telaşlanıyorum işte,kimiside hiç bir sorun yoksa,rahatsan,bebeğin erkek diyor,var mı böyle bişey?

doğru diyorsunda seda ama ilk bebek olunca telaşlanıyorum işte,kimiside hiç bir sorun yoksa,rahatsan,bebeğin erkek diyor,var mı böyle bişey?
ilk gebeliğimde şuanki de çok şükür çok rahat :nazar: ..ilk bebeğim kız oldu..yani cinsiyet rahatlığa göre değil :KK1:..

Cok sağol sheila bu arada bir sorun çıkmazsa aynı tarihte doğum yapacağız herhalde:)
09/05/1977 DOĞUM TARİHİM
11/04/2013 SAT
doğum saatimi bilmiyorum ama annem sabah 8 gibi demişti
adet döngü aralığı 25 günde 1 oluyorum.
çok teşekkür ederim canım.:))

19-20-21 erkek, 22 sabah 8 e kadar erkek, 22 saat 8 den sonra 23 nisan gece 12 ye kadar kiz, 23 sabah 8 den geceye kadar yine erkek. bu gunler senin yumurtlama gunlerin birliktelik ne zaman olduysa cinsiyet ona gore belirleniyor. kiz olma ihtimali dusuk 5 gun icinde sadece 16 saat kiz ihtimali var. hayirlisi olsun :)

19-20-21 erkek, 22 sabah 8 e kadar erkek, 22 saat 8 den sonra 23 nisan gece 12 ye kadar kiz, 23 sabah 8 den geceye kadar yine erkek. bu gunler senin yumurtlama gunlerin birliktelik ne zaman olduysa cinsiyet ona gore belirleniyor. kiz olma ihtimali dusuk 5 gun icinde sadece 16 saat kiz ihtimali var. hayirlisi olsun :)

Sheila 05 çok teşekkür ederim:) çok ilginçmiş valla doğruluk payı yüksek diyorsun yani,hadi hayırlısı olsun bakalım:) sen baktın mı,senin neyin olucak?:))

Sheila 05 çok teşekkür ederim:) çok ilginçmiş valla doğruluk payı yüksek diyorsun yani,hadi hayırlısı olsun bakalım:) sen baktın mı,senin neyin olucak?:))

bana tum gunler ve saatler erkek cikti. genital tepeye gore de erkek gibi. ama saglikli olsun da kiz erkek farketmez hayirlisi :)

$son 043.jpg
merhaba buda benim 8+4 günlük ultrason resmim ,şu anda 11 haftalık oldum.

X