2014 Şubat Anneleri

gunaydın anneler ve adayları
benım durumuma bı karmısınız fıkrınız nedır?

sat 1 mayıs ve bır oncekı adetten 26 gun sonra olmustum
ondan oncekı 30 gunde
ondan oncekı 28 gunde gelmıstı

sımdı bu ay 31. gundeyım karnım hafften agrıyor ama olmadım henuz
sızce ıhtımal varmıdır yoksa yarın ayın 1i olacak 32. gun ama bekleyeyımmı?

yarın bi idrar testi yap bence inşallah hamilesindir :KK16:

günaydın kızlar..:KK35::KK35:
hamile olduğunu öğrenenlere tebrikler, aramıza hoşgelmişler :nazar::nazar::KK1:
bat bekleyenler de inşallah güzel haberlerle gelirler..:KK3:

ben en son tablo oluşturma konusunda kalmıştım ne oldu var mı sahip çıkan topicimize:KK16:
ben iki kez baktırdım bhcg.ye aslında bugün de baktırsam olur ama hiç vaktm olmayacak malesef..
artık pazartesiye kaldı.. biraz kendi haline bırakıyım buyusun :KK1::KK1:

canım bende haftaya bırakcam çok heyecan yapıyorum biraz rahat olmam lazım :KK31:

Herkese selam kızlaaaar :)) elimizdeki mevcut verilere göre şimdilik listemiz bu.. Bir bilen el atıncaya kadar şimdilik bununla idare edeceğiz artık :KK52::KK52::KK52:

ANNE ADAYI:nazar:YAŞKAÇINCI BEBİŞ MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ:emir_bebek:CİNSİYETİ :KK8: / :KK55:
çokoprens343.01-02-2014:KK31:
kutuktupense23ilk02-02-2014:KK31:
zareba24ilk02-02-2014:KK31:
sosyoloji1235ilk06-02-2014:KK31:
bbilim322.:KK31:
iklim252.:KK31:

ellerine sağlık canım çok güzel olmuş :KK9::KK9::KK9:

benim pazartesi çıkan değerime çok yakın canım rabbim sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin inşalalhh :KK16::KK16:
çok sağol inş.
aramızdada 5 gün zaten sende 5 gün önce aldırmışsın
normal seyrediyor yani
allah hakkımıza hayırlısını versin inş. :KK16:

listemizin son haliii :)))

ANNE ADAYI:nazar:YAŞKAÇINCI BEBİŞMUHTEMEL DOĞUM TARİHİ:emir_bebek:CİNSİYETİ:KK8:/:KK55:
çokoprens343.01-02-2014:KK31:
kutuktupense23ilk02-02-2014:KK31:
zareba24ilk02-02-2014:KK31:
sosyoloji1235ilk06-02-2014:KK31:
bbilim322.07-02-2014:KK31:
iklim252.
:KK31:
class32ilk05-02-2014:KK31:
bgseyyahhh29ilk06-02-2014:KK31:

evet canım hatırladım hatırlamaz olurmuyum
sen ilk firemizdin sonra arkası geldi daha ozamanda bizim gibi olan 3-4 kişi var aklımda ara ara onlarıda takip etmeye çalışıyorum

ay hadi inş. sende gebesindir çok isterim bunu kaderdaş olalımda bebeklerimizi sağlıkla kucamıza alalım inş. :KK16::KK16::KK16::KK16:

sen nezaman yapcan test ve kaç günün geçti?

Hatırlıyorum da çok zor günlerdi rabbim kimseye yaşatmasın inş..İsteyen herkesin bebeği olsun :KK16:

İnş ya sevinçle ve heyecanla bekliyorum eşime test alalım diyorum biraz daha bekle emin olalım diyor ama daha fazla bekleyemeyeceğim aslında bi yandan da ya yoksa diye düşünüyorum :18:
Benim SAT 30 Nisandı genellikle 3-4 gün önce oluyordum ben geçen aya göre ama işte 31 i oldu hala bişey yok hafif hafif sancım var inş hayırlısı bakalım...
Sen test yaptın mı?

Hatırlıyorum da çok zor günlerdi rabbim kimseye yaşatmasın inş..İsteyen herkesin bebeği olsun :KK16:

İnş ya sevinçle ve heyecanla bekliyorum eşime test alalım diyorum biraz daha bekle emin olalım diyor ama daha fazla bekleyemeyeceğim aslında bi yandan da ya yoksa diye düşünüyorum :18:
Benim SAT 30 Nisandı genellikle 3-4 gün önce oluyordum ben geçen aya göre ama işte 31 i oldu hala bişey yok hafif hafif sancım var inş hayırlısı bakalım...
Sen test yaptın mı?

evet yaptım önce idrar bugünde kan verdim
hayırlısı olsun bence artık çıkar varsa

evet yaptım önce idrar bugünde kan verdim
hayırlısı olsun bence artık çıkar varsa

Hayırlı olsun canım benim inş sağlıklı sıhhatli doğum yapar bebeğini kucağına alırsın :KK16:
Evet yarın olsun yapacağım bakalım bugün de adet olmazsam
Aslında çok tırsıyorumm :18: Ya yoksa diye o yüzden iyice emin olmak istiyorum varsa da inş önceki gibi boş gebelik olmaz :KK50:

Hayırlı olsun canım benim inş sağlıklı sıhhatli doğum yapar bebeğini kucağına alırsın :KK16:
Evet yarın olsun yapacağım bakalım bugün de adet olmazsam
Aslında çok tırsıyorumm :18: Ya yoksa diye o yüzden iyice emin olmak istiyorum varsa da inş önceki gibi boş gebelik olmaz :KK50:

amin inş.
yoksa üzülme
hayırlısı olsun de canım ya
ben olmasada üzülmicektim bu ay kendimi öyle şartlandırmıştım

ya kızlar ben bu aralar aşırı sinirli hissediyorum kendimi sizde de oluyo mu böyle?
iş yerinde birilerini pataklayasım var o derece... :KK47::KK36: bu kadar sinir iyi değil biliyorum ama kendime engel olamıyorum.. :KK4:
önceki hamileliğimde de böyle olmuştu.. sanırım benim belirtilerimden biri bu... :KK31:

bende yazdım 5 haftalık oldugunu ama kimse cvp yazmadı listeyede eklemedi neyse baska topice bakıyım barii..

canim kusura bakma. Bugun isyerinde cok yogun bir gundu. Firsat bulup siteye bile dogruduzgun giremedim. Msjini gozden kacirmis olmaliyim. Pazartesi ilk is olarak ekliyorum :))

ya kızlar ben bu aralar aşırı sinirli hissediyorum kendimi sizde de oluyo mu böyle?
iş yerinde birilerini pataklayasım var o derece... :KK47::KK36: bu kadar sinir iyi değil biliyorum ama kendime engel olamıyorum.. :KK4:
önceki hamileliğimde de böyle olmuştu.. sanırım benim belirtilerimden biri bu... :KK31:

bana ara ara geliyolar :KK53::KK53::KK53:

iyi geceler kızlar ben çarşamba bir ilk kontrole giriyimde ona göre satımı haftamı doğum tarihini veririm düzensiz olduğu için reglim şuan bilgi veremiyorum ama ismimi eklediğiniz için teşekkür ederim :KK54:

X