2014 Şubat Anneleri

hayırlı olsun nerden kaca aldınız acaba
sağol canim:-). telden yazdığım için resim ekleyemiyorum birazdan ekliyim.normalde bu dolap kucuktu bizim.istedgimiz ölçülerde yapicak ek ücret almadan. üç kapililar 1400 1700 arasi genelde.bizimki 900 e geldi.beyaz lake taçli modelden ızmirde.

Herkese merhaba kızlaar,
Bugün içimiz pek bi kıpır kıpır. Teyze gitti sabaha karşı, tuz olayını deneyemedim ama adağım var yani:) ama kıpırtımızın daha önemli bir sebebi de bugün kızımızın odası gelecek inşallah:) umarım bir aksilik çıkmaz da getirebilirler. Çok heyecanlandık:)

gunaydin dolap olayını görünce direk atladım ben neredeyse iki aydır araştırıyorum sonunda aldık.gitmedigi konusmadigim mimar kalmadı.sonuc normal.bir insanın kullandığı dolap eni 57 cm.kapaklar bir 60cm oluyor bunun 55 cm derinlik olup kapaklar.57olanida yeterli.bizimde odamız küçük ve nasipler iki çocuk kullansin istiyoruz ilerde.boy 2metre ve en 140 150civarında yeterli üç kapılı modeller oluyor bunlar.bizimkinde iki kapakli yerinde üst raf elise aşkı ve altinda iki cekmece var ucuncu kapakli yerindedir 6 raf var.rahat rahat yeter sen sadece iç dizaynini nasıl kolayına gelirse ayarlanan yeterli
.umarım yardımcı olmuşumdur.

güle güle kullanın tatlımmm

Herkese merhaba kızlaar,
Bugün içimiz pek bi kıpır kıpır. Teyze gitti sabaha karşı, tuz olayını deneyemedim ama adağım var yani:) ama kıpırtımızın daha önemli bir sebebi de bugün kızımızın odası gelecek inşallah:) umarım bir aksilik çıkmaz da getirebilirler. Çok heyecanlandık:)

oooooo bayram üstne bayram yaşıyosun bugün desene :KK70:

$05.jpg
bu genelde en kullanışlı modellerden biri

Eklentiler

• $IMG-20131027-WA0002.jpg
    $IMG-20131027-WA0002.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Selamlar herkese. Bugun kalabalik baya burasi. Herkes iyidir umarim biz gayet iyiyiz hersey yolunda sukur.

Cumhuriyet bauramimiz kutlu olsun En Büyük TÜRKİYE

ahahha adamlarhep aynı yaa
dün mothercare de süperman tulumu vardı avucum kadar bişi.57 tl umonun ödü koptu alıcam diye.o kaş göz nasıl oynuyor ahhahahah

eniştem güzel söylemiş adaş.banada mantıklı geldi

Bence haklı eşin yaaa hepsi auni dolabi paylasmasin bencede sonra ilave yapilir ben ikinci olursa onada 2 kapili dolap alcam ayni uzun sure yeter ya

gunaydin dolap olayını görünce direk atladım ben neredeyse iki aydır araştırıyorum sonunda aldık.gitmedigi konusmadigim mimar kalmadı.sonuc normal.bir insanın kullandığı dolap eni 57 cm.kapaklar bir 60cm oluyor bunun 55 cm derinlik olup kapaklar.57olanida yeterli.bizimde odamız küçük ve nasipler iki çocuk kullansin istiyoruz ilerde.boy 2metre ve en 140 150civarında yeterli üç kapılı modeller oluyor bunlar.bizimkinde iki kapakli yerinde üst raf elise aşkı ve altinda iki cekmece var ucuncu kapakli yerindedir 6 raf var.rahat rahat yeter sen sadece iç dizaynini nasıl kolayına gelirse ayarlanan yeterli
.umarım yardımcı olmuşumdur.

teşekkür ederim yorumlarınıza olmadı iki kapılı alıp ilerde tek kapılı dolap eklettirir olmadı marangoza yaptırırım...ah ahhh hüzenbazım bu erkekler gerçekten aynı napsınlar ben kendi adıma konuşayım para sınırlı olunca adamlar bi yere kadar olur diyebiliyorlar,eminim ednan bey gibi zengin olsak hiç düşünmez sadece hangi ülkeden getirteceğimize karar verirdik :)) ah ulan para hiç mi bizi görmüyorsun :)

Selamlar herkese. Bugun kalabalik baya burasi. Herkes iyidir umarim biz gayet iyiyiz hersey yolunda sukur.

Cumhuriyet bauramimiz kutlu olsun En Büyük TÜRKİYE

canımm hoşgeldin,göremeden gittin kıs nasipse doğuma artıkın,eşinin okulla arası nasıl memnun kaldı mı?? heyecanlı mı anlat kıss :)

teşekkür ederim yorumlarınıza olmadı iki kapılı alıp ilerde tek kapılı dolap eklettirir olmadı marangoza yaptırırım...ah ahhh hüzenbazım bu erkekler gerçekten aynı napsınlar ben kendi adıma konuşayım para sınırlı olunca adamlar bi yere kadar olur diyebiliyorlar,eminim ednan bey gibi zengin olsak hiç düşünmez sadece hangi ülkeden getirteceğimize karar verirdik :)) ah ulan para hiç mi bizi görmüyorsun :)

yavrum taktın adnana haaaa:) bosver napacan hem para hem ask cok zor cok sukur ıdare edıyoruz napalım yaaaa:) bak su oncekı msjda bır dolap yayınladım

babypoohh senin dolabını çok beğendim işte baktığım modeller de tam anlamıyla böyle ama 1000 tl nin üzerinde olunca fazla geldi açıkçası bir dolaba en fazla 600 tl verebilirim,inan çok var bu fiyata dolaplar ama işte rengi uymadı çoğunun yoksa renk seçeneği olsaydı 400 tlye 3 kapılı 120 cm eninde dolap bulmuştum...

canlar günadınlarr,
kahvaltımızı ettik bademimii cevizmizi yedik. evden iş yapcaz:KK70:

dolap konuşulmuş galba
ben ikeadan aldım malum kurduk da brusali 3 kapılı en 131 cm uzunluk 190 cm derinlik 57 cm
çok küçük almak istmedim odam küçük olmasına rağmen.
ıvır zıvır toplasın ortada bişi kalmasın istedim
malum yorganı yastığı olcak

canlar günadınlarr,

dolap konuşulmuş galba
ben ikeadan aldım malum kurduk da brusali 3 kapılı en 131 cm uzunluk 190 cm derinlik 57 cm

bacım hayırlı olsun afıyet olsun sanada kuzunada.ıkea burada yok malum sıtesınden bakayım dedım oy hıc net degıl gormedende guvenemedım esım de ıstemez.ama sımdı koydum buraya hepsı buradada bıtane begendım bakalım kocam gelsınde bı gostereyım.sen kaca aldın bacım

spsee çok beğendim modelini ben olsam kaçırmam bu modeli alırım sadece giderim bi yapı firmasından kulplarını değiştiririm o kadar çok güzel bence ahan bu da benim beğendiğim iki model...

$imagesCAORAGFS.jpg $untitled.png

canımm hoşgeldin,göremeden gittin kıs nasipse doğuma artıkın,eşinin okulla arası nasıl memnun kaldı mı?? heyecanlı mı anlat kıss :)

Kasimda gelcem hem kontrole hem kardesim askere gidecek gitmeden onu goreyim belki gorusuruz o zaman kismetse. Esim sevdi okulu arkadaslarini ama idareyi sevmedi pek. Bingolde iyi doguya gore baya iyi hatta beklentimizin cok cok ustunde. Insallah sende atanirsin guzum

canlar günadınlarr,

dolap konuşulmuş galba
hoş geldin canımmm ne kadara mal oldu dolap peki çünkü eni ve boyu iyiymiş hatta büyükmüş :) şimdi katalog var ama üşeniyorum yaa sen yazıver :)

X