2014 Şubat Anneleri

canım hayırlı uğurlu olsun rabbim tamamına erdirsin çok dikkat et tam oluşma aşamasında sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi :KK16::KK16::KK16:
canım geç yumurtlamış olabilirsin inşallah değerin yükselecektir :KK31::KK31:

Insallah cnm ya bide simdi idrar testi testi negtf cikti pzrtesi gunu 2 cizgiyi gormustum evham yapk istemiorum ama korkmuorumda degl

canım inşallah gebesin hayırlı uğurlu olsun ben bunu adet tarihimde yaptım :KK31::KK31:
bence git bhcg yaptır

sağol canım inş. hayırlı olur

ben az önce bir test daha yaptım idrarda yine uçuk pembe çıktı T çizgisi
yarın kan vercem inş. zaten bugün regl olabilirdim belkide bilemiyorum yani eğer bebek olmasa regl olabilirdim

eşim müsait olursa bugün gidicem kan vermeye yoksa yarın
bu kez sabırlıyım betam düzgün çıkarsa doktorada 8 haziranda gitmeyi planlıyorum karından görülebileceği zaman yani

Son düzenleme:
ayy kızlar ya bu sabah sağlık ocağında kan verdim yükselmişmi bhcg bakmak için... ya kolumu deşti resmen kadın.. :KK4:
morardı ya.. bi de sabah 9da verdim taaa yarın 2den sonra alıcakmışım.. özelde bi saatte veriyolar... bekle dur şimdi yarına kadar acaba ne kadar yukseldi diye..:KK52::KK37:

ayy kızlar ya bu sabah sağlık ocağında kan verdim yükselmişmi bhcg bakmak için... ya kolumu deşti resmen kadın.. :KK4:
morardı ya.. bi de sabah 9da verdim taaa yarın 2den sonra alıcakmışım.. özelde bi saatte veriyolar... bekle dur şimdi yarına kadar acaba ne kadar yukseldi diye..:KK52::KK37:

canım bence takma bu kadar kafana
inan bu dönemler sürekli takip daha çok stres ediyor insanı

hiç gerek yok
benim idrarda çıkmasına rağmen günüm geçmedi daha tam olarak o yüzden gebeyim bile diyemiyorum henüz
kan bile vermedim yarın vercem sanırım
olursa senin gibi 6-7 şubat olacak doğum tarihi
hakkımıza hayırlısı olsun canım strese girme
senin satın neydi ?

kızlar bi de benden size tavsiye bebişinizin kalp atışlarını duymadan çevrenize söylemeyin...
ben önceki hamileliğimde annemlere söylemiştim tabi onlar da etrafa.. milletle konustukça daha cok bağlanıyo insan sonra.. işler yolunda gitmeyince de duygusal çöküntü daha fazla oluyor.. ben zor toparlamıştım..biz şimdilik eşimle aramızda bir sır olarak saklıyoruz :KK1: :KK1:

canım bence takma bu kadar kafana
inan bu dönemler sürekli takip daha çok stres ediyor insanı

hiç gerek yok
benim idrarda çıkmasına rağmen günüm geçmedi daha tam olarak o yüzden gebeyim bile diyemiyorum henüz
kan bile vermedim yarın vercem sanırım
olursa senin gibi 6-7 şubat olacak doğum tarihi
hakkımıza hayırlısı olsun canım strese girme
senin satın neydi ?
benim sat 1 mayıs canım...
ya aslında kafaya takmak değil de kendim görmek istiyorum artışı.. biraz yukselsin dr.a oyle gitmeyi düşünüyorum.. gecen sefer o kadar pimpiriklendik olmadı bu sefer o kadar takmıycam zaten :)

benim sat 1 mayıs canım...
ya aslında kafaya takmak değil de kendim görmek istiyorum artışı.. biraz yukselsin dr.a oyle gitmeyi düşünüyorum.. gecen sefer o kadar pimpiriklendik olmadı bu sefer o kadar takmıycam zaten :)
bende aynı senin gibiyim bende eylül annesi olacaktım olmadı
bende saklayabilirsem yani bulantıdan falan çakmazlarsa 9 haftalık olana kadar kimseye sölemicem bu defa

doktorada 6 haftalıktan önce gitmicem karından görünene kadar yani
benimde sat 1 mayıs 1 mayıs gece ama 2 side diyebiliriz :KK70:

Son düzenleme:
bende aynı senin gibiyim bende eylül annesi olacaktım olmadı
bende saklayabilirsem yani bulantıdan falan çakmazlarsa 9 haftalık olana kadar kimseye sölemicem bu defa

doktorada 6 haftalıktan önce gitmicem karından görünene kadar yani
benimde sat 1 mayıs 1 mayıs gece ama 2 side diyebiliriz :KK70:

aynı gidiyoruz anlaşılan benimde ekim olacaktı ama olmadı...
haziranın 13üne randevu aldım dr.dan.. zaten o zamana kadar eğer benimle kalmaya niyeti varsa karından görünür diye düşünüyorum..:KK34:
sürekli dr.a gitmek geriyo insanı.. az yukselmiş alttan bakalım.. kese var bebek yok gibi şeyler.. geç gidince en azından bir seferde belli olur ama ben çok sabırsızım işte sıkıntı orda iki hafta bana geçmek bilmez :KK53:

aynı gidiyoruz anlaşılan benimde ekim olacaktı ama olmadı...
haziranın 13üne randevu aldım dr.dan.. zaten o zamana kadar eğer benimle kalmaya niyeti varsa karından görünür diye düşünüyorum..:KK34:
sürekli dr.a gitmek geriyo insanı.. az yukselmiş alttan bakalım.. kese var bebek yok gibi şeyler.. geç gidince en azından bir seferde belli olur ama ben çok sabırsızım işte sıkıntı orda iki hafta bana geçmek bilmez :KK53:

bende 8 haziran düşünüyorum bebiş kalırsa tabi hafta sonu diye çalışıyorum çünkü

senin önceki kaybın neden oldu ve kaç haftalıktı düşükmü yoksa kürtajmı oldun?
benim birde oğlum var 4,5 yaşında ona kardeş olacak inş. kısmetse

bende 8 haziran düşünüyorum bebiş kalırsa tabi hafta sonu diye çalışıyorum çünkü

senin önceki kaybın neden oldu ve kaç haftalıktı düşükmü yoksa kürtajmı oldun?
benim birde oğlum var 4,5 yaşında ona kardeş olacak inş. kısmetse

maşallah allah bağışlasın :) benim ilk olacak inş. kısmetse..:emir_bebek:
önceki de dokuz haftalıkken kalp atışı olmadığından kürtajla alındı.. aslında altı hafta biterken kalp atışı olmadığı anlaşıldı ama ben belki başlar diye bekledim.. daha fazla beklemenin bir anlamı olmayacaktı aldırdık mecburen ... senin neden oldu kaybın?

maşallah allah bağışlasın :) benim ilk olacak inş. kısmetse..:emir_bebek:
önceki de dokuz haftalıkken kalp atışı olmadığından kürtajla alındı.. aslında altı hafta biterken kalp atışı olmadığı anlaşıldı ama ben belki başlar diye bekledim.. daha fazla beklemenin bir anlamı olmayacaktı aldırdık mecburen ... senin neden oldu kaybın?

çok sağol canım
cümlemizinkini

benim kese bozuktu baştan şöyleki 5 haftalıkken gittim keseyi gördül bi kaç gün sonra kahverengi leke geldi azcık hemen doktoru aradım progestoran başla 4 gün kullan gel dedi 4 gün sonra gittim kese bozulmuş düşer zaten düşmezsede alalım dedi, ama işte biz başka bir doktora gittik oda kesede sorun yok sorunsuz dedi bi hafta sonra kalp atışı duyuldu ama gelişimi hep geriden gidiyordu kese 1,5 haftalık küçüktü yani olması gereken zamandan, sonra zaten kalp atışı duyulduktan bir hafta sonra gittimizde kalbi atmıyordu ertesi gün gittim kürtaj oldum yani 9 haftalık olması gerekken 7,5 haftada kalmıştı kalbi durmuştu

mrb kızlar bende ilk bebeğimi gecen kasım ayında kaybettim kızım 6 aylıktı. gebelik sonlandırıldı :KK43: . . . şimdi korunma sürem bitti. sat tarihim 01 mayıs dün gece test yaptım silik çizgi çıktı ilkindede öyle çıkmıştı acaba hamilemiyim. kasıklarım ve bacaklarım ağrıyor gene . . . çokta ümitlenmek istemiyorum. rabbım hayırlısını verir inş.

mrb kızlar bende ilk bebeğimi gecen kasım ayında kaybettim kızım 6 aylıktı. Gebelik sonlandırıldı :KK43: . . . şimdi korunma sürem bitti. Sat tarihim 01 mayıs dün gece test yaptım silik çizgi çıktı ilkindede öyle çıkmıştı acaba hamilemiyim. Kasıklarım ve bacaklarım ağrıyor gene . . . çokta ümitlenmek istemiyorum. Rabbım hayırlısını verir inş.

evet seni biliyorum
hadi inş. Bakalım bu defa allah yüzünü güldürsün inş.
Gebeliğin varsa ki bence var kucağına sağlıkla alasın inş.

evet seni biliyorum
hadi inş. Bakalım bu defa allah yüzünü güldürsün inş.
Gebeliğin varsa ki bence var kucağına sağlıkla alasın inş.

inş cnm allah hepimizin yüzünü güldürsün. Rabbim sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin. haftaya kadar beklicem. adetim gelmezse gitcem doktora

inş cnm allah hepimizin yüzünü güldürsün. Rabbim sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin. Haftaya kadar beklicem. Adetim gelmezse gitcem doktora

AMİNNNNNNNN
bence yarın öbürgün kanda baktır öyle git doktora tabi yine sen bilirsin

Son düzenleme:
sağol canım inş. hayırlı olur

ben az önce bir test daha yaptım idrarda yine uçuk pembe çıktı T çizgisi
yarın kan vercem inş. zaten bugün regl olabilirdim belkide bilemiyorum yani eğer bebek olmasa regl olabilirdim

eşim müsait olursa bugün gidicem kan vermeye yoksa yarın
bu kez sabırlıyım betam düzgün çıkarsa doktorada 8 haziranda gitmeyi planlıyorum karından görülebileceği zaman yani

bence hamilesin canım kan testini yaptır da için rahat etsin :KK31::KK31:

evet ya merakla beklersin artık kaçtı canım senin hcg :26::26:

X