Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sen eniştenin kahvesini nasıl yaptınnn :KK52::KK51:
bol tuzluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :KK70:
Eki Görüntüle 1083978 Söz için bu elbisenin toz pembesini istiyorum :KK31:
elbise çok hoş ama saç bantı kullanma bence :KK66:

Kaynasın sohbet :) iki saat yoktum dolmuş valla okudum hepsini :)

selam :)
iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ohooo sen şımarıklık yapıyorsun o zaman :KK33: sana yok sen kazana düştün :KK19: bana var bana nee ben istiyorumm :84: :84:

bi daha olsun nolur ki:KK43: yine istesinler, yeni elbise giyiyimmm :p

Sağol canım bende bayııldımmm ilk görünce :KK31:

güzel günlerde giyersin inşallahhh :KK16::KK16:

galiba bende kazana düştüm nurdanım baksana teklif dahi yok, o kadar önemsizim yani:KK14:

bunu önemsemeemk olarak görmüyoır ki koca kafalılar, ne gerek var zaten konuştuk herşeyi diyorlar :KK20: ama yanılıyorlar :KK20:

sen üzme kendini yavrum, bakalım bi babana söyle de eğer hala yan çiziyorsa yaparız bi plan, zorla teklif ettiririzz :KK47:

O çarşı çok karışık ben kayboluyorum orada:KK30::KK30: Tam olarak nerde vardır acaba canım biliyor musun:KK31:

valla hepsinde vardır canım olmadı sorarsın..
burda bi arkadaş yapmıştı kutu almışlar içine çamaşır söz mendili işte ne istersen koymuşlar..sende bu tarz bişey yapabilirsin:KK34:

güzel günlerde giyersin inşallahhh :KK16::KK16:

bunu önemsemeemk olarak görmüyoır ki koca kafalılar, ne gerek var zaten konuştuk herşeyi diyorlar :KK20: ama yanılıyorlar :KK20:

sen üzme kendini yavrum, bakalım bi babana söyle de eğer hala yan çiziyorsa yaparız bi plan, zorla teklif ettiririzz :KK47:

Amin canım inşallahh:KK31:
burda bi arkadaş yapmıştı kutu almışlar içine çamaşır söz mendili işte ne istersen koymuşlar..sende bu tarz bişey yapabilirsin:KK34:

Ben sadece mendil istiyorum canım içine bir şey koymak istemiyorum pek:KK53:

tamamdır onu sana havale ediyorum o zaman:KK23:
bakalım ben söyleyebilsem kalsın yüzüğü teklifi kenarda amann:KK50:

yalnız bende de teklif yok ve nişanlıyım :KK1:
senin artık düğün çağın gelmiş, hadi doğruu gelinlik giymeyeee :KK55::KK55:
Peki tamam sustum :KK5:
Yok canım bu söz için buna bant kullanmam dalgalı yapacağım saçımı sadece =)
Ha iyi o zaman :KK1: hayırlı olsun canım:)
içti mi hepsini, tepkisi ne olduuu :KK52:
:nazar::nazar::nazar:biraz içti baktım içemiyor ben diktim kafaya :KK70::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
yalnız bende de teklif yok ve nişanlıyım :KK1:

hadi canımm ya bende hiç teklif falan bu tarz şeyleri takacak bi insan değilim ama sinir oldum işte napayım..:KK19:
benden her şeyi bekliyor ama o hiç bi atılım yapmıyor..bide yüzük takmak istiyorum canıma yetti:KK52:

hadi canımm ya bende hiç teklif falan bu tarz şeyleri takacak bi insan değilim ama sinir oldum işte napayım..:KK19:
benden her şeyi bekliyor ama o hiç bi atılım yapmıyor..bide yüzük takmak istiyorum canıma yetti:KK52:

ben takıyom da beni takan yok :KK70:
Tez zamanda takarsınız yüzüğü inşallah teklifle birlikte :KK52:

olacak bu hafta o da olacak :KK31: annen halleder bence o işi, :KK34:

inşallah bu hafta bitecek bu işkence..annem söyleyecek zati ben mümkünatı yok diyemem..ben işteyken halletsinler:18:

Bende bilmiyorum ay yalnız bu hiçbirşeyi bilmemek de koymaya başladı bana artık:KK47::KK47: İstemeden sonra veriliyor değil mi mendil:26:

yani giderken vermek daha mantıklı geliyor, öylede duymuştum zaten..:nazar:

X