2015 Agustos ayi Tüp Bebek düsünenler

yok canım olur mu hiç sora sora öğreniyoruz bizde napalım:) ilk denememi geçtiğimiz kasım ayında yaptım.1. kalite tek embriyo transfer edildi ama olmadı. şimdi 2. tüp bebek olacak inşallah.yaşım 30.aslında bu ay düşünüyordum ama ramazandan dolayı biraz daha bekleyecem. Beylikdüzü medicana da olacak. bakalım allah yüzümüzü güldürür inşallah.
senin kaçıncı denemen olcak?
Merhaba,
bende önümüzdeki ay medicanada tüp bebeğe başlayacağım.siz memnun kaldınızmı
sonuç ne oldu?kararsızım medicana ya giden çok fazla kişi yok galiba

buralarda değilsiniz kkızlar ama yinede yazmak istedim.kendimi buraya ait hissediyorum halâ demekki...sizler neredeyse hamileliğinin son evrelerindesiniz bende ddün2. ddenememe bbaşladım.allahım inşallah hayirlisiyla bu sefer nasip eder:KK36:

buralarda değilsiniz kkızlar ama yinede yazmak istedim.kendimi buraya ait hissediyorum halâ demekki...sizler neredeyse hamileliğinin son evrelerindesiniz bende ddün2. ddenememe bbaşladım.allahım inşallah hayirlisiyla bu sefer nasip eder:KK36:
İnşallah arkadaşım hadi hayırlısı olsun bu defa... bende ay sonun da inşallah donmus bebisimi alacağım ...evet canım watsap tan görüşüyoruz hepsinin hamileliği Allah a şükür iyi geçiyor

Canim insallah bu sefer gelecek bebisin..biz hep beraber whatsappa gectik seni de bebisini de bekleriz:KK49:

Kızlar Merhaba sayfa gerilerde kalmış surekli kontrol ihtiyaci duyuyorum cunku ağustosta tup bebek yapmistim bnde sizlerle sonucm negatifti simdi asilama yaptim 10. Günüm bugun dün yani 9.gun hcg 1.5 cikmisti sizce yukselir mi

Tüp bebekten sonra neden asilama ya donus yapıldı ki
normalde kaç cikiyordu değerin bugün yapmışsındır tekrar test insaAllah yukselmistir cnm
Canım sebepsiz infertiliteyim direk tup bebek yapmak istedi doktorum yapti ve sonuc negatif oldu sonra kendi ilimdeki doktor aşılama denemek istedi o arada 2.5 yildir tahlil sonucum hep 0.1 cikiyodu ilk defa 1.5 cikti bugun kan verdim tekrar sonucu 4 bucuk gibi alicam inşallah yükselmiştir. Amin

Canım sebepsiz infertiliteyim direk tup bebek yapmak istedi doktorum yapti ve sonuc negatif oldu sonra kendi ilimdeki doktor aşılama denemek istedi o arada 2.5 yildir tahlil sonucum hep 0.1 cikiyodu ilk defa 1.5 cikti bugun kan verdim tekrar sonucu 4 bucuk gibi alicam inşallah yükselmiştir. Amin
Yaptinmi test hakkinda hayirlisi olsun insaAllah cnm

Arkadaslar umudunuzu kirmak istemem ama, esimde grade 3 yada 4 (doctoruna gore degisiyor) varikosel var.
2012 de Kanada'dan Turkiye'ye gittik ve esim Kaan Aydos'a varikosel ameliyati oldu, sayi dustu, kalite hala kotu, hicbir sonuc alamadik.
Arti ameliyat sonrasi iki basarisiz tup bebek tedavisi gorduk. Hangi doktor gorse varikosel hala yerinde hic ameliyat edilmemis gibi diyorlar (hem Turkiyede hemde Kanadada). DNA fragmentasyon sonucu cok kotu. Sayi ameliyattan once daha fazlaydi.
Reklamlar cok donuyor ortada. Allah'a emanet olun.

X