2015 Agustos ayi Tüp Bebek düsünenler

Merhaba yeniden herkese. Burda beraber tedavi surecimizi iyi ve kötü sonuclarimizi paylaşmıştık. Maasallah bircogunuzun doğumuna az kalmış.bebegim beni terk etmeseydi bir haftamiz kalacacakti doğuma :-( . kurtajda 4 ay sonra yeniden transfer yapıldı ama o da 5. Haftada dustu maalesef :-( çok uzgunum. Dua ederseniz bana çok mutlu olurum. Hepinize hayırlı doğumlar diliyorum. Rabbim sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.
Çok çok geçmiş olsun canım. .genetiğe gönderdiniz mi sorun neymiş. .bende çarşamba günü kalp atışı için gittim ama Dr bebeği karından göremedi alttan baktı ve gördük ama kalan atışı henüz baslamamisti küçük olduğu için. Dr geç döllenme olabilir dedi 1 hafta 10 gün sonra tekrar bakalım dedi. .Sonuç ne olur hiç bilmiyorum. Rabbin yardimcimiz olsun

Çok çok geçmiş olsun canım. .genetiğe gönderdiniz mi sorun neymiş. .bende çarşamba günü kalp atışı için gittim ama Dr bebeği karından göremedi alttan baktı ve gördük ama kalan atışı henüz baslamamisti küçük olduğu için. Dr geç döllenme olabilir dedi 1 hafta 10 gün sonra tekrar bakalım dedi. .Sonuç ne olur hiç bilmiyorum. Rabbin yardimcimiz olsun
Amin canım.hucre bulunamadığı için bakilamamis . gönlünü ferah tut duyarsin inşallah .

Geçen sene yazıyordum bu konuya..Ağustos ta yapilcakdi olmadı. .Eylül ekim olmadi derken2016 oldu yine olmadı olmadı olmadi...ilk tedaviye basladigimda okumusdum tedavileri yarim kalanlari iptal tedavileri yani tüp bebek tedavisini tamamliyamamak tüp bebek yapilamsmasi..sasirmisdn böyle demi oluyo yarim kaliyo tedavi iptal oluyo demiştim. Oluyormuş evet...defalarca iptal tedavilerim oldu...bir türlü tüp bebek yapilamadi...olmuyor..ahh olsa rabbim bizide sevindirse..Sağlıklı hayırlı evladimiz olsa...inş. ahh bi olsaydı. ...

Merhaba arkadaşlar elimde bir kutu GONAL F 450 IU /0.75 ml ilaç var . Son kullanma tarihi 06.2017... İhtiyacı olan kişiye uygun fiyata verebilirim. Not: Rize'de ikamet ediyorum.

]nick:minigimgeliyor
sebep:Sperm azlığı
kaçıncı deneme:3.deneme
merkez-doktor:Özel Konak Hastanesi- eray caliskan
toplanan yumurta:4
tedavi detayı:
SONUÇ:

Elimde 1 tane hic acilmamis Gonal f 450, 1 tane yarim Gonal f 450 ve 1 tane orgalutran catlatma iğnesi var. 300 liraya satabilirim

X