2015 ARALIK AYI BEBİŞLERİN YENİ CİCİŞLERİ

unnado.com alışverişim ilk alışverişe %10 ve ücretsiz kargo seçeneği var 12li ıslak mendil ve 90*2=180 adet bebek bezi bana 112 tl'ye geldi buda aradan çıkmış oldu artık:)Eki Görüntüle 1671108 Eki Görüntüle 1671109

Bende 1 paket bez aldım 3'lü ıslak mendil aldım haftasonu ebebekten aynı markaları :)
Çok almaya cesaret edemedim bebeklerin cildine göre değişiklik göstermemiz gerekir diye.

Selam bayanlar,
Bugun dr dan geliyoruz.
34+3 olmusuz. Bebekler 2200 ve 2300 gr cikti. Ciger gelistirici igne de olduk.
Doktor gayet iyiler dedi ve 3 hafta sonrasina epidural sezeryan olarak gun verdi.
Saniyorum 2700 civari dogacaklar.

3 Haftam kaldi,hayirlisiyla kurtulayim da.. degisik duygular icindeyim. Nasip kismet. 1 aralik sabahi kucagimizda olacaklar insallah..
Allah hepimize hayirli dogumlar nasip etsin

Selam bayanlar,
Bugun dr dan geliyoruz.
34+3 olmusuz. Bebekler 2200 ve 2300 gr cikti. Ciger gelistirici igne de olduk.
Doktor gayet iyiler dedi ve 3 hafta sonrasina epidural sezeryan olarak gun verdi.
Saniyorum 2700 civari dogacaklar.

3 Haftam kaldi,hayirlisiyla kurtulayim da.. degisik duygular icindeyim. Nasip kismet. 1 aralik sabahi kucagimizda olacaklar insallah..
Allah hepimize hayirli dogumlar nasip etsin
Yılbaşı bebisleri olacaklar demek ne güzel ayarlamış dr. Sagsalim kucagina almayi nasip etsin Rabbim..

Yılbaşı bebisleri olacaklar demek ne güzel ayarlamış dr. Sagsalim kucagina almayi nasip etsin Rabbim..
Oooo dogdular bile:)
40 imiz cikacak bir kac gune.. 40.haftamiz dundu,ama acele ettiler
Dr dan uc hafta sonrasina randewu aldik,iki gun sonra dogdular ama :KK66:

Darisi vaktinde basina olsun,allah kurtarsin.:)

Oooo dogdular bile:)
40 imiz cikacak bir kac gune.. 40.haftamiz dundu,ama acele ettiler
Dr dan uc hafta sonrasina randewu aldik,iki gun sonra dogdular ama :KK66:

Darisi vaktinde basina olsun,allah kurtarsin.:)
Hayirli olsun canim,kac haftalik ne kadar dogdular,bizler tekiyle zor bas ediyoruz senin nasil gidiyor

Hayirli olsun canim,kac haftalik ne kadar dogdular,bizler tekiyle zor bas ediyoruz senin nasil gidiyor
Tesekkur ederim.
35 haftalikken 2500 kg dogdu ikisi de.
Suan 1 aylik oldular 4500 kiloar.Basabas gidiyorlar. Iyiler cok sukur. Sutum yetmiyor ama,mama takviyesi yapiyrm.

Son gunler nefes alma da zorlaniyordum. Onlar dogunca kurtulmusum dedim :)

X