2015 ARALIK AYI BEBİŞLERİN YENİ CİCİŞLERİ

Linki de atayim cnm

:KK70: çok güldüm. Haklisin valla canim. Hatta o parayi verince karninda tasima zahmetine girme biz senin yerine tasiriz demeleri lazim. :) gücünüz el verdigi sürece tabiki de. Herkesin kesesi bir degil. O nasıl guzel bir kurummus ki 6binini karsiliyo öyle:) sormasi ayip olmazsa nerede calisiyorsun ?
Banka, 4000 i karsiliyor geri kalan 6000i biz oduyoruz.(buarada hastanenin subelerine gore degisiyor fiyat)
Bazi hastaneleri %100 karsiliyor hatta.
Kurum iyi guzel de canımızı da cikariyor velakin, madem rahat vermiyoruz bari yitip giden sagliginizi karsilayalim diyorlar sanirim:KK66:
Ona da sukur ne diyelim..

Evet canim,
ikiz gebelik ve sezaryen , prof dr yapacak, 2 gun kalinacagi icin bu fiyat. Bir de birkac tahlil icinde sanirim . :KK43:
Ama memnunum hastaneden, normalde önunden bile gecmem
Bende acıbademe gidiyorum maslak mı sizin ? Evet pahalı ama değer bende perinatolaga gidiyorum ve içim son derece rahat bazı dr lar muayeneleri geçiştirirken perinatolog olması nedeniyle en az 45 dk her yerine bakıyor bebeğimin cok memnunumHoppa

Bende acıbademe gidiyorum maslak mı sizin ? Evet pahalı ama değer bende perinatolaga gidiyorum ve içim son derece rahat bazı dr lar muayeneleri geçiştirirken perinatolog olması nedeniyle en az 45 dk her yerine bakıyor bebeğimin cok memnunumHoppa
Evet aynen, cem bey mi?
Dogum fiyatlari hk bilgi almis miydiniz?
Muhtemelen ayni tarihlerde dogum yapacagiz sizinle :)

Canim cok tesekkurler, senin almayi dusunduklerinin cogu benim aklimdan gecen markalarmis. Buna cok sevindim,icim rahatladi :KK66:
Fakat emzik ve biberon konusunda farkliyiz.

Ben , biberon icin DR. Browns dar agizli iyi diye okumustum(cekimi zor oldugu icin anne memesine yakinmis,cocuk sıkıntı cekmiyormus memeyi de birakmiyormus. 0_3 ay arasi bunu oneriyorlar, sanirim sonra da avent e falan geciliyor)

Emzik icin de avent soothie alayim diyorum. Nuk da iyi diyorlar ama avent her konuda kaliteli sanki.

Dedigin gibi kafamdaki markalari not aldim, internetten siparis verecegim hepsini. Gidip tek tek almaya vaktim olmaz.

Bir de doktoruma da danisayim,ne tavsiye edecek bakalim, sebamed mi mustela mı...
Dogum yapacagim hastane ile de gorusecegim bu hafta, dogum esnasinda olmasi gerekenler diye bir listeleri vardir elbet. Hastane neleri karsiliyor,Hasta bezi_pedi_yatak koruyucu veriyorlardir belki almama gerek kalmaz.. sut sagma pompasi vs de ordan kullanirim... biberon_emzik lazim olacagini bilmiyordum, bebek dostu hastane secildi. Ama dedigin gibi erken dogum vs olursa gerekebilir. Bunlari ogrenmem gerek. Beni neler bekliyor,neler eksik kaldi bilmeliyim. Bu hafta halledecegim onu da.

Alindan ates olcer alacagim(suyun sicakligini da olcebiliyormus uzaktan)
Oda termometresi alcam.
Bir de baktim da ben hep kiyafet almisim, 0_3 ay citcitli uzun_kisa kol body leri yok,ic zibin var :KK66: hep dış giyimi almisim. 3_9 ay arasi body var 7_8 tane.

GECELIK olarak lohusa icin tullu alt_ust beyaz takim aldim 3 parcali. Bir de hamile pijamam vardi kisa kollu alt _ust takim rahat. Sezeryan olacagim.
Bir de tek parca onden acilan gecelik mi alsam,dikislere degerse canin yanar dizlerine gelen bisey al dediler(pansuman icin falan da rahat oluyormus)
Siz ne gibi seyler aldiniz? 2.5 gun kalacagim hastanede.
Acibadem ucretsiz olarak hem anneye hem bebege canta veriyor ben sordum sadece sizin gelmeniz yeterli demislerdi bana

Acibadem ucretsiz olarak hem anneye hem bebege canta veriyor ben sordum sadece sizin gelmeniz yeterli demislerdi bana
Saniyorum o dogum paketi alanlar icin gecerli.
oda suslemesi_kuafor_fotografci_bakim cantasi_hemsire hizmeti_ambulans_ilk aşıların dahil oldugu 1.200 TL lik pakette oluyor diye biliyorum. Yanlis miyim?

Gerci henuz tam bir fiyat da almadim, ucrete neler dahil olacak onu da bilmiyorum. Haftaya konusacagiz.
Size direkt mi soylediler? Eger oyleyse ben de talep edeyim hemen :KK66:

Saniyorum o dogum paketi alanlar icin gecerli.
oda suslemesi_kuafor_fotografci_bakim cantasi_hemsire hizmeti_ambulans_ilk aşıların dahil oldugu 1.200 TL lik pakette oluyor diye biliyorum. Yanlis miyim?

Gerci henuz tam bir fiyat da almadim, ucrete neler dahil olacak onu da bilmiyorum. Haftaya konusacagiz.
Size direkt mi soylediler? Eger oyleyse ben de talep edeyim hemen :KK66:
Hayır söyle soylediler bana.1 paket 950 lik oda susleme ve fotografci icin 2.paket hamilelik sonrasi psikolojik destek yoga evde bebek hemsiresi vs vs 1200 du. Ve lohusa serbeti kuafor anne bebek cantasi bişeyler daha vardi ucretsiz hizmetleri.kontrole gittiginde fiyatlandirma bolumune git orda ozlem hn var detayli anlatir.biz fotografcimizi kendimiz sectik paket almadik

Hayır söyle soylediler bana.1 paket 950 lik oda susleme ve fotografci icin 2.paket hamilelik sonrasi psikolojik destek yoga evde bebek hemsiresi vs vs 1200 du. Ve lohusa serbeti kuafor anne bebek cantasi bişeyler daha vardi ucretsiz hizmetleri.kontrole gittiginde fiyatlandirma bolumune git orda ozlem hn var detayli anlatir.biz fotografcimizi kendimiz sectik paket almadik
Dogum fiyatını sigortamizdan birine sordurttuk oyle ogrendik :KK58:

Himm.. ben de yurdagul hn a sormustum, baskasina yonlendirdiler. O kisi de izin de olunca taa bu zamana kaldik :KK66:
Ben paket talep etmedim.
Ama foto_kuafor hizmeti alabilirim :KK66:

Himm.. ben de yurdagul hn a sormustum, baskasina yonlendirdiler. O kisi de izin de olunca taa bu zamana kaldik :KK66:
Ben paket talep etmedim.
Ama foto_kuafor hizmeti alabilirim :KK66:
Foto ile oda susleme bir paket 990 lik olan tanımıyorduk hic paketteki isimleri bizde oda suslemekten vazgectik ve duzgun bi fotografci ile anlaştık fotografci daha onemli kalici oldugu icin diye boyle karar aldik:KK49:
Kuaför hizmeti super dogumdan sonra felegimiz şaşacaği icin ceki duzen vermek harika biraz saclara:KK51:

Foto ile oda susleme bir paket 990 lik olan tanımıyorduk hic paketteki isimleri bizde oda suslemekten vazgectik ve duzgun bi fotografci ile anlaştık fotografci daha onemli kalici oldugu icin diye boyle karar aldik:KK49:
Kuaför hizmeti super dogumdan sonra felegimiz şaşacaği icin ceki duzen vermek harika biraz saclara:KK51:
Benim sezr. Olacak dolayisiyla kuafore vaktim olur sanirim,yani insallah.
Hafif makyaj_fön.
Oda suslemesini hallettik, hersey hazir.
Fotografci istiyorum ben de sadece,nette arastirdim 500 falan diyorlar. Belki hastaneninki daha iyidir.

Benim sezr. Olacak dolayisiyla kuafore vaktim olur sanirim,yani insallah.
Hafif makyaj_fön.
Oda suslemesini hallettik, hersey hazir.
Fotografci istiyorum ben de sadece,nette arastirdim 500 falan diyorlar. Belki hastaneninki daha iyidir.
Sana attığım screenshots ta numaralari var fiyat bilgisi alabilirsin oradan foto icin. Sen benden once doguracaksin tecrubelerini paylasirsan cok sevinirim:KK19: ziyaret gelenlere hediyelik ve ikramlik ne yapmayı düşünüyorsun?

unnado.com alışverişim ilk alışverişe %10 ve ücretsiz kargo seçeneği var 12li ıslak mendil ve 90*2=180 adet bebek bezi bana 112 tl'ye geldi buda aradan çıkmış oldu artık:)
951105_1_normal.jpg
9470232_1_normal.jpg

Cok pahalı değil mi ?ben joie begendım ebebekte ana kucagı ve alt degıstırme bolumu d e var ama kullanmadan bılemıyor ınsan.
Eki Görüntüle 1676287

Aslında çok fark yok diğerleriyle arasında canım. Gerçi ben alalı baya oluyo şu gümrük vergisi olayı falan başlamamıştı daha. Bide 3 yaşına gelene kadar falan kullanırım diye düşünüyorum o yüzden dayanıklı olsun istedim.

X