2015 ocak anneleri çıtır oluyor :-)

Rumuz: girlboymom
Başlangıç kilo:74.6kg
Geçen hafta:71.3kg
Bu hafta:70.2kg
Fark:-----1.1 kg

Diyet : karışık sağlıklı beslenme
Spor:bol çalışma+emzirme:KK55:

Ay canim ben rejimi biraktim diye ugramiyordum bu sayfaya ama kizlar sok oldum simdi tartildim 62.1 cikti ve suan tokum yani nasil sevindim bilemezsiniz işe baslamanin ve 1.sinif okutmanin faydalari:KK49:
az bak ne güzel canım kolay gelsin ne zor ya miniklerle uğraşmak benımkılerdede tam canavar 14 erkek 7 kızım var:KK53:sektördeyiz buraya tamamen kopma:KK4:

pellinnn pellinnn Canım temuz evde daa iyi diyet olur hadi basla:KK73:

Sabah çeyrek tost
yumurta beyazı
1zeytin az peynir

Öğle
1 kase sütlü kornfleks
Ara
2 mandalina
Aksam
Yoğurt çorbası
patatesli tereyağlı bulgurlu pilavi
Salata

Cayın yanına 2 etipuf:KK39:
Yatmadan bir elma bys:KK5:[/QUOTE]

günaydın hanımlar
dün kahvaltı yapmadım öğlenden sonra ani misafirim geldi iki dilim börek bi tane erikli muftin yedim 2 bardak çay bi fincanda yeşil çay içtim
akşam bi kase tarhana çorbası

az bak ne güzel canım kolay gelsin ne zor ya miniklerle uğraşmak benımkılerdede tam canavar 14 erkek 7 kızım var:KK53:sektördeyiz buraya tamamen kopma:KK4:

pellinnn pellinnn Canım temuz evde daa iyi diyet olur hadi basla:KK73:
Sabah ac karnina tartildim 61.5 cikti rejime devam karari aldim baksana sadece sinifta kosturmak bile hemen verdirdi benim mevcutta 10 erkek 10 kız allahim 6 saat kesintisiz konusup kesintisiz ayakta dolasiyorlar beni cok yoruyorlar allah yardimcimiz olsun

Sabah ac karnina tartildim 61.5 cikti rejime devam karari aldim baksana sadece sinifta kosturmak bile hemen verdirdi benim mevcutta 10 erkek 10 kız allahim 6 saat kesintisiz konusup kesintisiz ayakta dolasiyorlar beni cok yoruyorlar allah yardimcimiz olsun
Amin çok zor ama sevgılerı yeter okul koşturma spor:KK66:

Dün basladim haftasonu serbest olusundan dolayı ancak toparladım devam bugün :-)

Sabah
tost
1 bardak sut
yumurta beyazi

Öğle
meyve
yoğurt

Aksam
Fasulye yemeği
Köfte 2 tane
yoğurt

Yatarken
meyve yerim inşallah optum

selam kızlarrr iyki bu topiği açıp biribirimze destek olmuşuz:KK60: ben 56 ya düşmüşüm :KK9::KK9::KK9: durmak yok devam tabi bunda kızımn yürüme çabalarınıdan dolayı peşinde koşturmasınında etkisi büyük :KK30:
dün sabah
omlet bi fincan çay
ara bi mndalina
akşam da bi tane açma bi fincan çay

Selam kızlar bugün diyetisyen günümdü 65.9 olmuşum. Bu hafta 600 gr gitmiş ama 1200 gr yağ gitmiş :KK73: 4 hafta oldu başlayalı toplam 4.2 kilo gitti darısı bu aya olsun inşallah

selam çıtırlar :KK48:
sabah biraz peynir zeytin tahin cay
akşam misafirliğe gittik o yüzden ara yapmadım akşamı saymiyim:KK43: ama dozunu kaçırmadım:KK51:
bide ben sporumu kızımla yapıyorum ikimizde eğlenmiş oluyoruz:emir_bebek:tavsiyemdir

Merhaba bende pazar günündn beri yediklerime dikkat ediyorum günde yarım saat tempolu yürüyorum pazar tartılcam bakalım inşallah kilolar yavaştan gider herkese kolay gelsin :))

Rumuz: girlboymom
Başlangıç kilo:74.6kg
Geçen hafta:70.2kg
Bu hafta:70.0kg
Fark:-----200gr

Az da olsa gıdıyor kızlar regl yaklaştı ama daha olmadım ama buna rağmen 200gr gıttı zamanla 60lı rakamlarda görecegım hazıran da görmüştüm yöne olacak ve bırdaha donulmeyecek aslaaaa çünkü 5 yıldızlı acık büfe tatıl seneye kadr yok:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: seneye kadarda çok zayıflarım herhal o zman yesemde vıcdanım sızlamaz yani ben yemek yemek ıcın zaaayıflıuorum gibi coook acınası bi durum:KK71::KK71::KK71::KK71:

Günaydın bayanlar....hafta sonu diyetisyenle randevum vardı,kan tahlilleri yapıldı ölçümler yapıldı 76,200 kğ ve vermem gereken 16,200 kğ varmış :KK52: bütün değerlerim güzel çıktı yalnız b12 ve E vitamin eksikliği varmış dahiliyeci vitamin yazdı....insilün direncim gayet iyimiş yalnız E vitamin eksikliğinde vücut insilun direnci varmış gibi bir algı oluşturabiliyormuş ona göre de kilo kaybı olmuyormuş... Neyse bugün itibariyle diyete başladım inşallah sonun getirebiliirm.... sık sık bildirimde bulunmaya çalışırım... malum iş haliii

Günaydın bayanlar....hafta sonu diyetisyenle randevum vardı,kan tahlilleri yapıldı ölçümler yapıldı 76,200 kğ ve vermem gereken 16,200 kğ varmış :KK52: bütün değerlerim güzel çıktı yalnız b12 ve E vitamin eksikliği varmış dahiliyeci vitamin yazdı....insilün direncim gayet iyimiş yalnız E vitamin eksikliğinde vücut insilun direnci varmış gibi bir algı oluşturabiliyormuş ona göre de kilo kaybı olmuyormuş... Neyse bugün itibariyle diyete başladım inşallah sonun getirebiliirm.... sık sık bildirimde bulunmaya çalışırım... malum iş haliii
Hayırlı olsun canım inşallah rahatça verirsin kiloları çok gibi görünse de en fazla 3 aylık işin var hiç bişi değil kolay gele :)

X