2015 ocak anneleri çıtır oluyor :-)

Günaydın kızlar ben her zaman yediklerinden yiyerek ama miktarı az tutarak daha iyi kilo verdigimi farkettim yani yas pastada yesem bi diim diyet düşüncesi azcik tadına bakınca hepsini yediriyor ondan menüler garip gelmesin..:KK66:

Sabah kahvaltısı
Patates kızartması 4 çatal
1 zeytin
Az peynir maydonoz
acık cay

Arameyve

Öğle
yoğurt
meyve
Kuruyemiş

Aksam
çorba bi kase
5 yk bamya
4 yk bulgur pilavı

Cay yanına fındık az leblebi inşallah:KK66:
Yarin kilo bildirim günüm dikkatli yasama devam insallah az az ama gidiyor..

Selam tatlışlar kimse uğramıyor buraya:)
Ben bi göz atayım dedim herhalde herkes benim gibi boğazını tutamıyor ben beden olarak zayıfladım ama tartıda aynıyım bu doğum donrası kiloları aklım almıyor:))
Eski kıyafetlerimin çoğu oluyor bana toparlanmışım ama kilo hala 70:KK43:

Bu aralar aşırı yemek yer oldum yaw insan koca bir dilim yaş pasta yedikten sonra yarım ekmek arası patlıcan birde üstüne 1 kase aşure yermi ben kesin bir kilo daha almışımdır:KK43:(

Merhaba hanımlar, tadilat, misafir falan derken bayağı uzak kaldım ama farkettim ki az yemege alistigim icin rejim yapmasamda yavaş olmak kaydıyla zayifliyorum :rolleyes:

Bu sabah tartida 82.9 olmuştum şaşırdım ama sevindim. Bunada şükür :KK53:

Selam kızlar ben buraya 75 kilo olarak gelmiştim şuanda 73 kiloyum iki kilo verdim diyet yapmadığım halde. Gobegimde gitti biraz eskiye bakarak bayagi fark var. Bu aralar çok pasta çörek yapıp yiyorum inşallah geri almam bi dur demem lazım kendime artık .

Maşallah canım 2 hatayda 5kg yakin nasıl verdin canim

diyetisyenim bir liste yazdı bana ...normal de ben iki öğün besleniyordum şimdi ...üç ana 3 ara öğün besleniyorum aç kalmaya fırsatım olmuyor:KK45:...cumartesileri doktor kontrolum var geçen hafta 800 ğr vermişim 500gr kas 300gr yağdan gitmiş az yemişsin dedi, gerçekten de az yedim,bu hafta daha dikkatli olmalıyım....her öğünde yoğurt yada süt tüketiyorum ..meyvaları süt yada kefirle tüketiyorum az az ama sık yiyorum...

69.9 um almıyorum sukur 3 haftadır koruyorum böyle mutluyum dün kuzenım diğer dogum sonrası böyle degıldın sımdı çok zayıflamışsın deyınce coook sevındım :-) kımseler uğramaz oldu heyoooo:KK8:

Günaydın kızlar evde elma çok fazla güzel yorumlar duydum sadece 5guncuk elma diyeti yapacağım bi nevi detoks gibi hedefim çok kilo vermek değil zaten hedefime 5 kilo kaldı:KK66: hadi bakalim bugünkü menü

1Kg elma:KK45:

Kızlar pazartesi yaptım elma diyetinu bi kg verdim bugün ara verdim yarin inşallah devam:KK66:

Dun kendime metrodan atlama ipi ve mekik aleti aldım baya hevesliyim inşallah
Sabah 7 de kalktım arhanla eşim uyurken yarım saat yuruyup geldim çayı koydum demleneme kadar bu arada mekik çektim.

1 surahi suya 1 limon sıkıyorum sabah aç karna ve gun içerisinde içiyorum

Sabah 8.30 da
1yumurta
Az peynir
3 zeytin
Çok az ekmek
2 bardak şekersiz çay içtim

Şimdi evi supurum special k yicem ara oğunde de şekersiz kahveyle kavrulmamış k.yemiş akşama kuru fasulye yapıcam inşallah

Bide 100 ip atlama bugunku hedef

X