2016 KADINLAR GÜNÜ ÇEKİLİŞİNE VAR MISINIZ?:)

Kızlar gercekten cekilisi yaptığıma yapacağıma bin pişman oldum. Kimseye kotu bişeyde söylemek istemiyorum Kakao ve Ben Kakao ve Ben canim sen hediyene kavuşmadın mı hala ben birşeyler yapicam merak etme bu konu cidden kapansın ilk defa boyle bişeye denk gelyorum
Rica ederim artık bu konu kapansın.. Tatlım hiç bir şey gönderme eğer. Gonderirsen geri gonderirim.. Benim için bu konu kapanmıştır net...

Benim olmadiğin yerde benim hakkında konusmak be kadar dogru.herkesin kalitesi belli ben yazmadıkca coşanlar var.durduk yere bana saranlar var daha öncede olmustu.herşeyin bir kuralı var kurallara uymayanlar bahane üretiyor.sözümüz öeclisten dişarı bizler enayı yerine konuluyoruz.biz alalım hediyeleri onlar yollamasın.ben gezegenkralicesi arkadası çok sık görüyordum foruma yollamıycagını düşünmüyorum.illakı vardır bir durum.kavga etmeye hiç gerek yok en cok üzülen D doakolik oldu.ben kafama bile takmiyorum ama mağdur olanlara üzülüyorum.özenerek hediye yollayıp sonra karşiliği alamıyorlar

Arkadaslar ben anlamadim hicbir sey. Son mesajlari okumamisim. Yeni okudum hediyesini almayan mi var? Birbirinizi bu kadar kirmayin. Cidden uzuldum okuduklarimi gorunce. D doakolik canim sen de hakkini helal et cekilis yuzunden cok üzüldün. Cidden uzuldum okuduklarima. Ne desem bilemedim..

insanlarımız işte bu kadar değer veriyor ya diyorum ya ben bu kadar laf yesem utancımdan yerin dibine girerim ama insan da biraz utanma olur ama o insan da da maalesef o yok

insanlarımız işte bu kadar değer veriyor ya diyorum ya ben bu kadar laf yesem utancımdan yerin dibine girerim ama insan da biraz utanma olur ama o insan da da maalesef o yok
Aynen oyle kuzum. Yanı yok hayır ben gondermicem deseydi keske bende bilseydim. Gondericem gondericem sesi ve yollamadi. Diyecek bisey bulamıyorum artık.

Rn cokta sen üzüldün.kakao buna takılıcak bir ablamız değil.ama hevesle bişeyler yapıp kendin görememek üzücü
Maalesef kuzum. Bana koskocaman bir koli yolladi kakaocum ve kendine hicbisey gitmedi.

Şans eseri gördüm yazismalarinizi keşke daha evvel girseydim ahh.. Hala mı göndermedi gezegen? Açıklama yapmadı mı hiç peki?

Hay Allah ya. Gezegen ilk defa katılan birisi değil ki. Tanıdığımız daha önce hediyelestigimiz birisi. Niye böyle oldu ki.

@GezegeNKralicesi bi sorun mu oldu? Niye göndermedin hediyeyi canım? Ben bilerek yaptığına inanmak istemiyorum çünkü bi açıklama yapar mısın?
aynen canım @GezegeNKralicesi olan arkadaş diğer nicki olan LuLu idi ve monark arkadaşımıza da aynısı yapmıştı hemen hemen 1 tan e2 kişilik kahve fincanı gönderip kapatmıştı konuyu tecrübesi olmasına rağmen tecrübesini az hediye veyahut hiç göndermemek olarak tecrübelerini konuşturuyor.

Hay Allah ya. Gezegen ilk defa katılan birisi değil ki. Tanıdığımız daha önce hediyelestigimiz birisi. Niye böyle oldu ki.

@GezegeNKralicesi bi sorun mu oldu? Niye göndermedin hediyeyi canım? Ben bilerek yaptığına inanmak istemiyorum çünkü bi açıklama yapar mısın?
birde ne kadar etiketlesende arkadaşı hiç umursamıyor

aynen canım @GezegeNKralicesi olan arkadaş diğer nicki olan LuLu idi ve monark arkadaşımıza da aynısı yapmıştı hemen hemen 1 tan e2 kişilik kahve fincanı gönderip kapatmıştı konuyu tecrübesi olmasına rağmen tecrübesini az hediye veyahut hiç göndermemek olarak tecrübelerini konuşturuyor.

Aa onu hatırlayamadım. Ama geçen sefer hiç bi sorun çıkmamıştı ki. Hem sorun çıkartanlari almıyoruz zaten ben gezegenden yana hiç hatırlamıyorum böyle sorun olduğunu. İnşallah vardır mantıklı bi sebebi.

Kakao ve Ben Kakao ve Ben kakao sana ulaşıp hiç bilgi vermedi mi gezegen?

X