2016 yılbaşı çekilişi

Ahaha yok kızmayın @hotcouture severiz onu biz kuzum sen napiyosun fistik napiyo:)

Canim tatilde bol bol keyfine bak ailenle vakit geçir kimse olma zaten buralarda kesin iyi tatiller şimdiden:)
ayyy ben napayım kuzummm yarın bizim işyerinde yılbaşı etkinliği var ve ben türkü söyleyecekmişim onun telaşı sardı arkadaş saz çalacak bende söylicem onun çalışmasıyla uğraşıyorum ahhh çok heyecanlıyım

ayyy ben napayım kuzummm yarın bizim işyerinde yılbaşı etkinliği var ve ben türkü söyleyecekmişim onun telaşı sardı arkadaş saz çalacak bende söylicem onun çalışmasıyla uğraşıyorum ahhh çok heyecanlıyım
Ayy kuzum seni yerim ya. Demekki sesinde guzel bak bisi daha öğrenmiş oldum:) basarilar :KK200::nazar:

Evett kızlar ben kesin 3 buçuk gün girmem çünkü tatil:KK49::KK49:Herkesin yeni yılı hayırlı olsun 2016 sizlere bizlere sağlık,huzur,mutluluk, ve de isteyenlere evlat:emir_bebek:yakışıklı bir koca yada sevgili,iş para ,getirsin mutluluğunuz çokkk olsun.. mutlu yıllar hanımlar mutlu yıllar:KK68::KK68::KK68::KK68:

sana iyi tatiller şimdiden canım :KK68: tüm iyi dileklerin için de teşekkürler, rabbim hepimizi mutlu etsin inşallah :KK68:

ohhh iyi eğlenceler ümranım :KK37:

Ayy kuzum seni yerim ya. Demekki sesinde guzel bak bisi daha öğrenmiş oldum:) basarilar :KK200::nazar:
ya herkes güzel diyodu ki hala diyolar ve sanırım sesimi beğenmeyen bir tek benim :KK70: :KK70: teşekkür ederim kuzum
sana iyi tatiller şimdiden canım :KK68: tüm iyi dileklerin için de teşekkürler, rabbim hepimizi mutlu etsin inşallah :KK68:

ohhh iyi eğlenceler ümranım :KK37:
sağol nazımmmm

Selamlar :) Konu bildirimleri bana da gelmedi hiç kimse yazmıyor sandım birde kk ya giremekte zorluk çekiyorum bi bende mi var problem acaba? İnternetten dolayı mi oluyordur ya açılmıyor ya çok geç açılıyor :/

X