Doğuma Hazırlık 2018 Yılı İstanbul Anadolu Yakası Doğum Ücretleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

minnoskus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
114
202
Güzel annecikler,

Avrupa yakası sayfası açılmış, ben de Anadolu yakasını açayım dedim :) Herkes fikir sahibi olsun, haydi buraya fiyatını öğrendiğimiz hastaneleri yazalım :)

Ben şimdilik sadece Kurtköy Adatıp Merkezi’nin ücretini biliyorum. Uzman doktor muayenesi SGK’lı 81 TL. Yine SGK’lılara normal doğum 2500 TL, zorunlu sezeryan 2900 TL.

Yeni açılan Pendik VM Medical Park’ın ise sadece muayene ücretini öğrenebildim; SGK’lılara 100 TL imiş.

Sizin de öğrendiğiniz fiyatları heyecanla bekliyorum :KK200:

Koşuyolu Medpol: Zorunlu Sezeryan: 3500 Normal:2600 İsteğe Bağlı Sezeryan: 4500 Muayene:140
Medicana Çamlıca: Sezeryan: 5250 Normal: 4250 Muayene 130
Başkent hastanesi: Sezeryan: Normal: Muayene: Uzman Dr:150 Doç. Dr. 180

Son düzenleme:
Koşuyolu Medpol: Zorunlu Sezeryan: 3500 Normal:2600 İsteğe Bağlı Sezeryan: 4500 Muayene:140
Bende aradim aynen bana medipol iyi geldi ama hangi doktora gitmek lazim

Kızlar selam doktorlar hakkında da bilgi verebilir misiniz? Gittiğiniz doktorlardan memnun musunuz?

Ben Central Hospitalde Cengizhan Kolata ya gidiyorum çok memnunum hastanedende doktorumdanda doktorumun rekoru var sadece düzce ilinde 2.000 doğum yaptırmış. fiyatıda zorunlu sezeryan paket halinde 3.850 epidural istenirse +400 farkı var sanırım.

Bende medicana camlica bahar besene gidiyorum .gayet memnunum gereksiz test yapan bir doktorda degil . .7 yil once oglumdada ona gtmistm

Güzel annecikler,

Avrupa yakası sayfası açılmış, ben de Anadolu yakasını açayım dedim :) Herkes fikir sahibi olsun, haydi buraya fiyatını öğrendiğimiz hastaneleri yazalım :)

Ben şimdilik sadece Kurtköy Adatıp Merkezi’nin ücretini biliyorum. Uzman doktor muayenesi SGK’lı 81 TL. Yine SGK’lılara normal doğum 2500 TL, zorunlu sezeryan 2900 TL.

Yeni açılan Pendik VM Medical Park’ın ise sadece muayene ücretini öğrenebildim; SGK’lılara 100 TL imiş.

Sizin de öğrendiğiniz fiyatları heyecanla bekliyorum :KK200:
Çakmak erdem hastanesi muayene 80 tl normal dogum 1200 sezaryen 1800 fiyat aldık

bende kozyatagı central hospital dan bilgi aldım
normal dogum 2900
zorunlu sezeryan 3850
sezaryen 5400
muayene ücreti 120 tl
Merhaba, bende central de doğum yapacağım ama benim doktorum dışarıdan gelecek. Size bebek için ayrı bir ücretten daha bahsettiler mi? Ben geçen sene duymuştum doğan her bebek için bakım ücreti tarzı 400 tl civarı bir ücret alınıyormuş

Merhabalar
Pendik Özel bölge hastanesi
normal doğum 1900
sezeryan 2300
zorunlu sezeryan 3500
sgk lı muayene 115 tl arkadaslar

Merhaba, bende central de doğum yapacağım ama benim doktorum dışarıdan gelecek. Size bebek için ayrı bir ücretten daha bahsettiler mi? Ben geçen sene duymuştum doğan her bebek için bakım ücreti tarzı 400 tl civarı bir ücret alınıyormuş
Göztepe medical parkın ğcretleri hakkında bilgin var mı acaba?

Göztepe medical parkın ücretleri hakkında bilgin var mı acaba?

X