2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    316
Kızlar merhaba, kızım yere koyduğum zaman durmuyor sürekli dönüyor emeklicem diye çaba harcıyor bunu yaparken de kusuyor.Gelisimini engellemek de istemiyorum ama kusuyor diye kaldıriyorum.napcami bilemiyorum artik.Bu arada emekleme dizliği almamiz gerekiyor mu?

Dönmeyi öğrendikten sonra gözü piyanolu oyun halisini da görmüyor.2 hafta oynadi onu da bosuna almisim 😬

Kumsari Kumsari canım sen sormustun sanırım damlayı damlatamıyorum akıyor dıye, dunden berı benım kız da tukuruyor, bııırrr yapıyo, damladan sonra da yapıyo hep dısarı akıyor, doktora sordum mamasına damlatabılırsın dedı..

Kızlar herkes nerde bugün?
Toplantı varı annem baktı kıza. İlk defa bu kadar ayrı kaldık, saat 13:00ten 18:30a kadar. Otoparka inerken napacak bebem diye ağlıyordum ama şükür çok üzmemiş 🙏🏻🙏🏻 işe gitmek de bi tık iyi geldi ne yalan diyim😅
Kızlar diş çıkaran var mı aranızda kullanıdığınız ürünler vs var mı
Bizim doktor yeşil soğan veya pırasa dedi. Onlar hem kopmuyor hem de uyuşturuyormuş. Bir de Nurse Harvey’in jeli varmış ona da bir bakabilirsin.

Kızlar diş çıkaran var mı aranızda kullanıdığınız ürünler vs var mı
ben soğan ve havuç veriyorum eline soğan tabi acı geliyor daha etkili oluyor uyuşturma etkisi gibi. Ama soğan da geçen koparmış ağzından aldım yumuşak gelmiş sanırım. Havuç daha garanti oluyor bu konuda. Bir de bir kaşık zeytinyağının içine 7-8 karanfili dövüp atıyorum bir gece dolapta bekletip diş etlerine sürüyorum silikon parmak fırçayla o da bi nebze iyi geliyor. Diş kaşıyıcısı var sulu onu da buzlukta dondurup veriyorum eline ama bunlar hep bizi geçici rahatlatıyor yani genel olarak diş huzursuzluğu var üzerinde oğlumun.

Kumsari Kumsari canım sen sormustun sanırım damlayı damlatamıyorum akıyor dıye, dunden berı benım kız da tukuruyor, bııırrr yapıyo, damladan sonra da yapıyo hep dısarı akıyor, doktora sordum mamasına damlatabılırsın dedı..

Canım doktor bize aç ver dedi ama mama içine nasıl vericez. Mama bitene kadar anca 6 damlayı icmis olur oda doyar. Yetiskinlerde bile demir ilaci süt urunlerinden yarım saat bir saat önce diyorlar

Nasil iyi geldi ben de taktim kafaya gidince napacagim diye olama daha var gitmeme
Canım bende yazmistm daha önce. Bulunduğun ortam değişince bi yenileniyorsun, enerjik oluyosn mental anlamda da iyi geliyor. Haftasonu daha uyuşuk oluyorum

Allah cümlemizin yardımcısı olsun, bebeklerimiz sağlıkla büyüsün inşallah bu zamanlar da geride kalır.🍀🤲🏻❤️
Aminnn kesinlikle geçiyor. Ve sağlık en önemli şey bu hayatta.
Oğlum doğdu doğalı uykuda el ve ayak titremesi vardı epilepsiden şüphelendik 25 günlükken eeg bile çekildi yavrum ve ben o anlatı yakalayıp videoya alabilmek için gecelerce günlerce uyumadım oğlum uyuyodu ama ben gözümü kırpmıyodum o anları kaçırmayayım doktorum net görsün diye. O yüzden o bekleyiştense böyle uykusuzluk olsun geçicek çünkü en azından sağlığı olsun diyosun.
Ama bazende robot değiliz uyumak istiyorum diye haykırıyorum 😀

Canım doktor bize aç ver dedi ama mama içine nasıl vericez. Mama bitene kadar anca 6 damlayı icmis olur oda doyar. Yetiskinlerde bile demir ilaci süt urunlerinden yarım saat bir saat önce diyorlar

Canım bende yazmistm daha önce. Bulunduğun ortam değişince bi yenileniyorsun, enerjik oluyosn mental anlamda da iyi geliyor. Haftasonu daha uyuşuk oluyorum
Aç içme işi beni strese sokuyor dedim doktora, benim vereceğim demir ilacı aç içilmesi gerekenden değil dedi. 5. Ay başlıycaz biz.

X