2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Gittiniz mi doktora ne dedi?
şuan adetliyim canım eşim amirlik sınavını kazandı mülakatı ayın 11inde olduğu için ayın sonundaki adette inşallah şimdi başlayamadık mülakat için ankaraya gideceğiz kuzu iyice sinirlerim de gerildi kaynanam yanımda ya malum bazen sesi soluğu çıkmıyor ayzaymır ya aşırı derecede acıkıyor yediğini unutuyo falan ben kendi ayrı derdindeyim bazen sesim yükseliyor hemen eşim uyarıyor herkesin de bir değerli anası varmış bu kadının da sinirleri iyice bozuldu ne kadar stresler yaşadı diyen yok varsa da beni avutmuyo canım...

merhaba arkadaşlar uzun zamandır buralar sessiz ben de tüp bebek tedavilerimle uğraşıyordum üst üste iki tüp bebek denedim ve ikisi de kimyasal ile sonuçlandı maalesef..şimdi 5. tüp bebek denemesine hazırlanıyoruz bahçeciye başladık ilaç raporu çıkardık ama hepsini karşılamadı elinde ilaç kalan ya da tanıdığı varsa bana yardım ederseniz sevinirim..
gonalf ve oxotide ye ihtiyacım var buradan duyuruyorum :KK70:
bir gülüp bir ağlıyorum alttan alttan her lafı söylüyorlar ne yazıkki benim yüzümden bu masraflar oluyor denerek uzun zamandır bu kadar sıkılmamıştım..

merhaba arkadaşlar uzun zamandır buralar sessiz ben de tüp bebek tedavilerimle uğraşıyordum üst üste iki tüp bebek denedim ve ikisi de kimyasal ile sonuçlandı maalesef..şimdi 5. tüp bebek denemesine hazırlanıyoruz bahçeciye başladık ilaç raporu çıkardık ama hepsini karşılamadı elinde ilaç kalan ya da tanıdığı varsa bana yardım ederseniz sevinirim..
gonalf ve oxotide ye ihtiyacım var buradan duyuruyorum :KK70:
bir gülüp bir ağlıyorum alttan alttan her lafı söylüyorlar ne yazıkki benim yüzümden bu masraflar oluyor denerek uzun zamandır bu kadar sıkılmamıştım..

Allahin izniyle bu sefer olacak diye bak ve düşün, güzel haberini bekliyoruz ♡

Allahin izniyle bu sefer olacak diye bak ve düşün, güzel haberini bekliyoruz ♡
inşallah canım benim biz de seviniriz dualarınızı eksik etmeyin lutfen sıfırdan başlıyoruz o kadar yoruldum ki anlatamam ya..
alttan alttan laflar sözler anlatamam

inşallah canım benim biz de seviniriz dualarınızı eksik etmeyin lutfen sıfırdan başlıyoruz o kadar yoruldum ki anlatamam ya..
alttan alttan laflar sözler anlatamam

Ah canım hemen hemen ayni zamanda buraya sığındık ve derdimize çare aramaya , bizim gibi olanlarla aynı yolu yürümek için arkadaş aramaya geldik..
Ara ara buraya bakarım, senden güzel bir haber var mı diye. Allahin izniyle bu sefer olacak kendini pozitif tut. Başkaların dediğine bakma ,duyma bile. Sen güçlüsün! konuşanlar ayni yolu yürümedikleri icin boş boş konuşuyor.Takma.
Dualarım seninle.

Ah canım hemen hemen ayni zamanda buraya sığındık ve derdimize çare aramaya , bizim gibi olanlarla aynı yolu yürümek için arkadaş aramaya geldik..
Ara ara buraya bakarım, senden güzel bir haber var mı diye. Allahin izniyle bu sefer olacak kendini pozitif tut. Başkaların dediğine bakma ,duyma bile. Sen güçlüsün! konuşanlar ayni yolu yürümedikleri icin boş boş konuşuyor.Takma.
Dualarım seninle.
aynen kuzum ben de buraya olumlu haberi yazmak için sabırsızlıkla bekliyorum bakalım şu tedavimi hayırlısı ile atlatıp sağlıcakla hayırlarla kucağımıza alırız evladımızı inşallah amin

buraya koca koca harflerle uzun uzun hamişim diyeceğim günlerin gelmesini nasıl istiyorum anlatamam...

buraya koca koca harflerle uzun uzun hamişim diyeceğim günlerin gelmesini nasıl istiyorum anlatamam...
Amiiin Amin Aminn
Allah yardımcın olsun
Islerin kolaylassin Dualarin kabul olsun Amin

Napiyoruz pozitif dusunuyoruzki pozitif olsun Aminnn
Bi oneri Tevvekkul etmek lazim
Allah im sana teslim oldum
de takmamaya calis
ALLAH a emanet guzel haberlerle

Amiiin Amin Aminn
Allah yardımcın olsun
Islerin kolaylassin Dualarin kabul olsun Amin

Napiyoruz pozitif dusunuyoruzki pozitif olsun Aminnn
Bi oneri Tevvekkul etmek lazim
Allah im sana teslim oldum
de takmamaya calis
ALLAH a emanet guzel haberlerle
çok haklısın canım elimden geleni yapacağım bakalım artık taktir MEVLAMIZIN...

arkadaşlar 5. tüp bebeğim için hayrına elinde gonalf kalan vermek isteyen varsa lütfen bana ulaşsın

Bildirim geliyo ama benim dedigim farkli mune yada kazen e demen lazim herkese bildirim atilmasi icin onu demistim yani

Bildirim geliyo ama benim dedigim farkli mune yada kazen e demen lazim herkese bildirim atilmasi icin onu demistim yani
dediğini yaptım kuzum daha çok cevap yazan oldu bir ilacımı buldum ALLAH razı olsun senden hiç bilmiyordum bu durumu

dediğini yaptım kuzum daha çok cevap yazan oldu bir ilacımı buldum ALLAH razı olsun senden hiç bilmiyordum bu durumu
Hepimizden razi olsun Allah ❤digerlerinide bulursun inşAllah biraz gecsin bir hafta falan soylersin yine atarlar hatirlatma amacli bulursun insAllah hepsini

onu bilmiyordum canım dur onlara yazayım onu çok teşekkür ederim canım sağolasın...
Allah yardimcin olsun
Sana mutluluklar huzurlar diliyorum diger basliga yazdigini cok okuyamadim ama birazini okudum senin moralin baya bozuk ah canim guzlu ol guclu olmalisin çünkü sen kadinsin.
Kadin sadece kadin degil evlat oluyosun kardes oluyosun abla oluyosun es oluyosun anne oluyosun ooo oluyosunda oluyosun bide olurken olmadiklarinda oluyo yorgun oluyosun ama değilsin yapmak zorundasin hasta oluyosun ama degilsin bakmak zorundasin vs...insAllah sende anne olacan guclu ol. Ac ellerini Allah im ben elimden geleni yaptim takdir senin de bosverrrrr
Ara sira git gel ler yasayarak bazen bazi seyleri kafaya takan ben sana kafana takmamami tavsiye ediyor

Dip not bazi seyler yasayarak ogreniliyo

Bu kullandigimiz her ilacin yan etkisi ver o cekimleri vs saymiyorum insan isin icine girince ogreniyo herseyi corekotu onemli Peygamberim izin (S.A.V) her sunneti onemli incir ye corekotu ye Sunnet olan hersey onemli benim nazarimda
Hacamat yaptirin ikinizde mumkunse ben yaptırmadım hic ama aklima geldi suan ayin 6 sinda en verimli gunu.
Hakiki bal cok onemli bulabilirsen kestane bali hem yumurta kalitesini vs arttirir erkek icinde iyi onun harici vitamin desteklerinin sonuna kadar arkasindayim iyisi olursa tabiki hersey Allah tan tobe Hasa Lafim yok onlar vesile ama yediklerimiz hep hormonlu malesef ne vitamin ne bisey
Aklima geldi demeden gecemedim Allah a emanet ol

X