2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Dip not bazi seyler yasayarak ogreniliyo

Bu kullandigimiz her ilacin yan etkisi ver o cekimleri vs saymiyorum insan isin icine girince ogreniyo herseyi corekotu onemli Peygamberim izin (S.A.V) her sunneti onemli incir ye corekotu ye Sunnet olan hersey onemli benim nazarimda
Hacamat yaptirin ikinizde mumkunse ben yaptırmadım hic ama aklima geldi suan ayin 6 sinda en verimli gunu.
Hakiki bal cok onemli bulabilirsen kestane bali hem yumurta kalitesini vs arttirir erkek icinde iyi onun harici vitamin desteklerinin sonuna kadar arkasindayim iyisi olursa tabiki hersey Allah tan tobe Hasa Lafim yok onlar vesile ama yediklerimiz hep hormonlu malesef ne vitamin ne bisey
Aklima geldi demeden gecemedim Allah a emanet ol
yeni hacamat yaptırdık kuzum karı koca bu yeni tedaviye başlamadan vücut temizlensin dedik hakiki bal bulup ye dediler evet kestane balı araştırayım alayım inşallah..
dualarınızı eksik etmeyin

bebeğini umutla bekleyenlerin başını bekleyen bendeniz :)
tayinden dolayı bir yandan lojman beklemekten dolayı...
bahçecide aşırı fiyatlar arttı kafa bin dünya oldu
başka yerler de araştırmaya karar verdik bir evimize düzene geçeydik...
şırnak ayrı sıcak orası da apayrı..
evet umutlar 10 senedir taze ALLAH'ım en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evladımızı bizim de kucağımıza verecek inşallah amin..
buralar sessiz buralar çok sessiz

aaynaa aaynaa
Elhamdülillah çok şükür iyiyler ,doğumdan sonra zaman çok hızlı geçti ve geçiyor 3 ve 5 yaşına girdiler artık..

aaynaa aaynaa
Elhamdülillah çok şükür iyiyler ,doğumdan sonra zaman çok hızlı geçti ve geçiyor 3 ve 5 yaşına girdiler artık..
çok şükür canım bayağı büyümüşler ben de doğumdan sonra hemen büyür mü diye hayal kuruyorum hele ilk aylar ki bakımı..
oldu da hayali kaldı :KK43: inşallah hayalle kalmaz canım..

aaynaa aaynaa
canım profiline bakarken mardin yazıyordu bir öyle yeniden baktım da biz de şırnağa geldik mardini çok övüyorlar nereleri güzel mardinin canım*

canım profiline bakarken mardin yazıyordu bir öyle yeniden baktım da biz de şırnağa geldik mardini çok övüyorlar nereleri güzel mardinin canım*

Eski mardin ,Kasimiye medresesi ve çevresi
Beyaz su ve Midyati, Esteli gezmeni tavsiye ederim. Merkezde mardian mall avm var ama oraya gidince tarihi gezmen daha mantıklı bana göre.
Bu arada ben 4yil kaldım mardinde şimdi yurdişina döndüm, :)

Eski mardin ,Kasimiye medresesi ve çevresi
Beyaz su ve Midyati, Esteli gezmeni tavsiye ederim. Merkezde mardian mall avm var ama oraya gidince tarihi gezmen daha mantıklı bana göre.
Bu arada ben 4yil kaldım mardinde şimdi yurdişina döndüm, :)
öyle mi canım nereye gittiniz?
biz de 2 yıl kalacağız burada çok sıcak ya ben böyle sıcak görmedim bir yandan da doktor araştırıyoruz buradan gitmek etmek zor olacak ama yapacak bir şey yok canım..
daha türkiyeye dönmeyecek misin? temelli mi gittiniz

öyle mi canım nereye gittiniz?
biz de 2 yıl kalacağız burada çok sıcak ya ben böyle sıcak görmedim bir yandan da doktor araştırıyoruz buradan gitmek etmek zor olacak ama yapacak bir şey yok canım..
daha türkiyeye dönmeyecek misin? temelli mi gittiniz

Ben diyarbakira bahceci zeki akuma gittim geldim, 2 oğlum oldu elhamdülillah. Doğu da bu doktor çok bilinip gidiliyor.bi bak istersen.
Almanya ya döndüm, yok görev süremiz bitti Türkiye de , zaten burdan gitmiştim, burda doğdum büyüdüm çocuklar da burda okusun istedik zaten yaşları da tam okul yaşı olduğu için zamanlama iyi oldu:)

Ben diyarbakira bahceci zeki akuma gittim geldim, 2 oğlum oldu elhamdülillah. Doğu da bu doktor çok bilinip gidiliyor.bi bak istersen.
Almanya ya döndüm, yok görev süremiz bitti Türkiye de , zaten burdan gitmiştim, burda doğdum büyüdüm çocuklar da burda okusun istedik zaten yaşları da tam okul yaşı olduğu için zamanlama iyi oldu:)
hayırlı olsun canım sizin için de inşallah ...
aynen nerede rahatsa insan orada yaşamalı bizim de tayin çıktı ankara bahçeciye bir gittik tüp bebeğe başlayacaktı ama 35 binden pat diye 50 bine çıkardılar fiyatı 2 tane kimyasal yaşadığım için embriyolar genetiğe de yollayalım dendi diğer yerlerde 250 275 dolar arasıyken fiyat burada 325 euro isteniyor bahçeci de ...
yani git gel her şey masraf zaten ...
kafamız yandı gerçekten o doktoru da bir sorayım arayayım orada fiyatlar ne durumda acaba

Maalesef aaynaa aaynaa fiyatlar öyle. Ama ozamanda yaparken coktu. Yani tüp bebek yaptırmak lüks aslında, Allah herkesin yardımcısı olsun 🤲
Inşallah sendende burda güzel haberi alırız

Maalesef aaynaa aaynaa fiyatlar öyle. Ama ozamanda yaparken coktu. Yani tüp bebek yaptırmak lüks aslında, Allah herkesin yardımcısı olsun 🤲
Inşallah sendende burda güzel haberi alırız
aynen canım...
gerçekten de lüks oldu biz 4 tüp bebeği ünv hastanesinde yaptırdık hep ama sonuç alamadık ne yazık ki..
artık yaş da geçiyor baş da sıkıldık bunaldık samsuna atanınca tokiden ev almıştık baktık borç sıkıntı çok bunaldık sattık evi..
araba aldık borçları kapadık tedavi parasını ayırdık işte canım da insan yine de bunalıyor insanların lafından sözünden umutsuz sözlerinden...
insanın kardeşi bile ödü kopuyor bir şey isteriz diye sat evini diyip durdular sanki biz bilmiyorum satmayı.. işte gizledik herkesten .. ama novartı arıyorum 35 diyor kayseri acıbadem 42 diyor o zaman da hem şaşırıyorum hem nereye gitsem diyorum ..
dualarınızı eksik etmeyin canım bu yollar çok sıkıntı ya paran yoksa bekle çatla dur

aynen canım...
gerçekten de lüks oldu biz 4 tüp bebeği ünv hastanesinde yaptırdık hep ama sonuç alamadık ne yazık ki..
artık yaş da geçiyor baş da sıkıldık bunaldık samsuna atanınca tokiden ev almıştık baktık borç sıkıntı çok bunaldık sattık evi..
araba aldık borçları kapadık tedavi parasını ayırdık işte canım da insan yine de bunalıyor insanların lafından sözünden umutsuz sözlerinden...
insanın kardeşi bile ödü kopuyor bir şey isteriz diye sat evini diyip durdular sanki biz bilmiyorum satmayı.. işte gizledik herkesten .. ama novartı arıyorum 35 diyor kayseri acıbadem 42 diyor o zaman da hem şaşırıyorum hem nereye gitsem diyorum ..
dualarınızı eksik etmeyin canım bu yollar çok sıkıntı ya paran yoksa bekle çatla dur

Çok iyi anlıyorum seni.. benim de ilk tedavim aman masraftan kacinmayalim diye dedik de ne oldu ,toparlanmamiz baya sürdü sonra iyicene arastirinca aslında doktor ve faktörler daha önemli diye anladik. Ankarada 2. Tedavide tutu ama ölü doğum oldu.
Sonra tayin doğuya çıkınca Diyarbakır'da 3. Tedavimden büyük oğlum oldu ve 1 dondurulmuş kalmıştı oğlum 2 yaşına bastığı ay dondurulmuşu da deneyelim dedik çünkü yine tain işi çıkmıştı çok şükür tutu kardeş kardeş büyürler inşallah. Benim için o sayfa kapandı elhamdülillah artık büyütmekle meşgulüm. Insallah senin de bu günlerin yakın olur ve şuan geçirdiğin stresli ve üzgün dönemi unutursun 🤲umudunu kaybetme♥️

Çok iyi anlıyorum seni.. benim de ilk tedavim aman masraftan kacinmayalim diye dedik de ne oldu ,toparlanmamiz baya sürdü sonra iyicene arastirinca aslında doktor ve faktörler daha önemli diye anladik. Ankarada 2. Tedavide tutu ama ölü doğum oldu.
Sonra tayin doğuya çıkınca Diyarbakır'da 3. Tedavimden büyük oğlum oldu ve 1 dondurulmuş kalmıştı oğlum 2 yaşına bastığı ay dondurulmuşu da deneyelim dedik çünkü yine tain işi çıkmıştı çok şükür tutu kardeş kardeş büyürler inşallah. Benim için o sayfa kapandı elhamdülillah artık büyütmekle meşgulüm. Insallah senin de bu günlerin yakın olur ve şuan geçirdiğin stresli ve üzgün dönemi unutursun 🤲umudunu kaybetme♥️
ALLAH RAZI OLSUN canım..
aynen ben de masraf olacak edecek diye diye seneler geçti tüp mide ameliatı oldum 4 tüp bebek derken maddi manevi yorulduk..
görümceler kardeşimizin eti belli budu belli diyorlar üzülüyorum artık çocuksuz hayata kendini hazırla diyorlar...
delirmekle delirmemek arasında oldum canım..
kimyasallar yaşadığım için genetik de düşündükişte canım sağolsun arkadaşlarım moral veriyorlar annemi de kaybedince bende ipler hep koptu kimsesiz kaldın diyip duruyorlar gülüm...
inşallah artık dedim özele gideceğiz herkes de herşeyi bilmesinler yeter artık dedim milletin her şeye bir yorum yapmasından bıktım dedim..
hayırlısı ile canım bir ilk bebeğimizi kucağımıza alsak ay o zaman bana bayram işte

ALLAH RAZI OLSUN canım..
aynen ben de masraf olacak edecek diye diye seneler geçti tüp mide ameliatı oldum 4 tüp bebek derken maddi manevi yorulduk..
görümceler kardeşimizin eti belli budu belli diyorlar üzülüyorum artık çocuksuz hayata kendini hazırla diyorlar...
delirmekle delirmemek arasında oldum canım..
kimyasallar yaşadığım için genetik de düşündükişte canım sağolsun arkadaşlarım moral veriyorlar annemi de kaybedince bende ipler hep koptu kimsesiz kaldın diyip duruyorlar gülüm...
inşallah artık dedim özele gideceğiz herkes de herşeyi bilmesinler yeter artık dedim milletin her şeye bir yorum yapmasından bıktım dedim..
hayırlısı ile canım bir ilk bebeğimizi kucağımıza alsak ay o zaman bana bayram işte

Kimse maddi manevi sözlü yardım etmiyorsa ,kimsenin de bir şey bilmesine gerek yok. Kesinlikle çeken bilir başka da birsey demiyorum.
Tedavi için yer zaman belli olunca haber et dualar edelim sana♡

Kimse maddi manevi sözlü yardım etmiyorsa ,kimsenin de bir şey bilmesine gerek yok. Kesinlikle çeken bilir başka da birsey demiyorum.
Tedavi için yer zaman belli olunca haber et dualar edelim sana♡
ay canım yazarım şuan misafirhanede kalıyoruz...
lojman boşalmadı millet anca gidecek 2 aydır böyle sıkıntılı beklemedeyiz her şeyimiz eksik gedik ...bir ay daha böyle geçecek ..lojman boşalıp eve eşyalarımızı da atınca gideceğiz canım tedaviye..ilaçlarımı almıştım rapor hakkımla bir gonalf in bir kutusu eksikti işte onu da alırız ilaçlarım hazır ...
işte gideceğim yer konusunda kafam çok karıştı...
ben de nasipse yeniden bir hatime başlayacağım bu tedavim için nasipse..
ünv arkadaşım çocuklarını büyüttü de bana park beşik yolladı uğur getirsin sana diye baka baka nasıl ağladım anlatamam...:KK43:
aynen beş kuruş beklemiyoruz etmezler de zaten ama hep olumsuz konuşuyorlar bir de ya o insanı çıldırtıyor...
laflarından korkumuza her şeyi sakladık dedim ben acayip strese girerim 10 senedir yeter dedim eşime..
insan erkenden yaşlanıyor mu yaşlanıyor canım...
ben burada yazarım tüm gelişmeleri gerçekten de dualara çok ihtiyacım var...

ay canım yazarım şuan misafirhanede kalıyoruz...
lojman boşalmadı millet anca gidecek 2 aydır böyle sıkıntılı beklemedeyiz her şeyimiz eksik gedik ...bir ay daha böyle geçecek ..lojman boşalıp eve eşyalarımızı da atınca gideceğiz canım tedaviye..ilaçlarımı almıştım rapor hakkımla bir gonalf in bir kutusu eksikti işte onu da alırız ilaçlarım hazır ...
işte gideceğim yer konusunda kafam çok karıştı...
ben de nasipse yeniden bir hatime başlayacağım bu tedavim için nasipse..
ünv arkadaşım çocuklarını büyüttü de bana park beşik yolladı uğur getirsin sana diye baka baka nasıl ağladım anlatamam...:KK43:
aynen beş kuruş beklemiyoruz etmezler de zaten ama hep olumsuz konuşuyorlar bir de ya o insanı çıldırtıyor...
laflarından korkumuza her şeyi sakladık dedim ben acayip strese girerim 10 senedir yeter dedim eşime..
insan erkenden yaşlanıyor mu yaşlanıyor canım...
ben burada yazarım tüm gelişmeleri gerçekten de dualara çok ihtiyacım var...

Hep pozitif ol ,niye çünkü tedavi sonunda diyelim ki olmadı ozaman neden niçin diyip üzülür insan ,ama tedavi öncesi ve tedavi sırası hep olumlu ol vesvese den kaçın Allah en hayırlı vakitte versin ..neler var rabbim beterinden korusun ben 22 haftalık ölü bebeği doğurdum yinede beterinden koru rabbim diye bildim

X