Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 53,8%
  • erkek

OY: 5 38,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 7,7%

• Ankete Katılan
    13
Zahide bana nerdeyse çocukluğumdan beri güven veriyor ya :KK70: çok bilindik bi kadın ama çoook uzak bana 🥲

Ay kurban olan🥹🥹 bi sıkıntın yok dimi şimdi
Yok kuzum şükür kanama alanım vardı 6mm bi ctsi açık kahverengimsi birşey geldi şuan o da yok progestana devam ediyorum biraz kasıklarım ağrıyor o da kanama yok diye normal sayıyorum😍

Kızlar selam bugün doktor randevum vardı 4+5 haftalık gebeyim bugün karından görünmediği için vajinal muayeneyle bakıldı ve çok küçük kese gördük ama rahimde sıvı ve sağ tarafında kist var dedi progestan hap ve iğne kullanıyorum daha önce bir düşük yaşadım korkuyorum rahimdeki sıvının zararı olur mu?

Bende onu alcam gibi😂😂 kızz valla 1 ay sonra gidicemm bende bir daha kontrole o yüzden kalp atışına ne kadar geç gidersen o kadar iyi insan merakta kalıyor çünkü 1 ay nasıl geçicek onu düşünüyorum şimdi😂

Badem yağı marka ne önerirsin pekiii😂 sen kaç haftalıksın kuzum ?
Şuan itibariyle 6+0 olduk 🥹 markanın çok bi önemi yok çiğ badem yağı olsun yeter🌸

İkincide gerek var mı ki ya çatladı zaten ☺️
Ben ilk oğlumu 36+4 doğum yaptım ani sağlık sorunları yüzünden ki çok baktım kendime ona rağmen çok catladım şimdi Allah izin verirse bunun gebelik süresi daha uzun sürecek diye dua ediyorum 36 tıda karınla 38/39 aynı olmuyor malesef o yüzden ben elimden geleni yapayım 🌸

Bu sabah hafif bir kanama gördüm sadece pençeteye gelen 🥺 doktora gidicem yaşayan oldu mu bu durumu yerleşme kanaması 6 cı haftada olur mu

Bu sabah hafif bir kanama gördüm sadece pençeteye gelen 🥺 doktora gidicem yaşayan oldu mu bu durumu yerleşme kanaması 6 cı haftada olur mu
Geçmiş olsun. Benim de tam 6. Haftada olmuştu lekelenmem. Çok kişiye oluyor duyduğum kadarıyla doktorunuza mutlaka bilgi verin. Progestan başlatabilir. Hatta başlatsa iyi olur

Ben de erken uyuyorum genelde, hatta evden çalıştığım için yemek molası alıyorum diye çıkıp yarım saat bi saat uyuyorum bile gün içinde. Ama bugün uçtum yani vücudum kalkmıyor :KK43:
evet bazı günlerde öyle oluyor valla hamilelik hastalık değil diyenlere çok sinirlenmeye başladım bal gibi de hastalık bu jddhfjdh

Biz de bugün kontrole gittik teyzeleri 🥰. Şükürler olsun iyi bir doktor bulduk sonunda en azından ilk etapta iletişimi çok güzeldi, arkadaşımı da gebeliği süresince o takip edip doğumuna o girmişti. Doğum paketi aldık çünkü doğum paketi ücreti ile doğum ücretinin aynı olduğunu söylediler en azından bir daha bir daha uğraşmayalım başka yerden tetkiklerle dedik 😂 Bulantı kusmalarım çok şiddetliydi ve hiç su içemiyordum 5-6 gündür sadece ayranla kefirle falan geçiriyordum vücudum susuz kalmış idrar yolunda lökositler falan çoğalmış bazı değerler daha yükselmiş. Tek kullanımlık bir antibiyotik verdi doktor ve bol su içmemi önerdi bu nedenle prilam’a başladık biz de ama yediğin ekmekten daha güvenli bir ilaçtır rahat olun dedi 😀 İçinde omega3 olan folik asitimi değiştirdi bu da bulantıyı arttırır 12. haftadan sonra kullanın bunu dedi onun yerine probiyotik içeriği yüksek bir multivitamin yazdı ismi Vinalac. Bebiş de sat’a göre 7+5, ultrasonda 7+3 nabzı 160 / dk, boyu 1.3 cm olmuş 🥰 Tekrardan bir ay sonra ikili tarama testi için gelin dedi. Bizden havadisler bunlarrr 🤗
Oyy maşallah maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿 teyzesinin balı. Benmde bugün prilama başladım. O dediğin probiyotikli multivitamin de çok iyiymiş. Onu da not aldım. Ben de su dahi içemiyorum. Allahım inşallah bu prilam mucize gibi bir şeydir de hemen etki eder.

X