Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız

• ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    1
Ben dün test yaptım days comfort pozitif çıktı hemen ama sonra ya yanlışsa diye düşündüm. Bugün de test yaptım kaset test. Çok silik bir çizgi çıktı o da Artimed marka. Kan testi yaptıramadim henüz. Ancak tedirgin oluyorum bu testlerin yanlış çıkma ihtimali var mı? Çünkü pek belirtim yok. Nadiren karnımda batma oluyor. Herkesin belirtilerini okuyunca acaba bir sorun mu var diye düşünmeye başladım. Tedirgin oldum. Eğer olursa ilk çocuğum olacak ve Ocak 2025 gösteriyor doğum tarihi.

Eklentiler

• 1000105873.jpg
    1000105873.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 4
  • 1000105423.jpg
    1000105423.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 4
Ben dün test yaptım days comfort pozitif çıktı hemen ama sonra ya yanlışsa diye düşündüm. Bugün de test yaptım kaset test. Çok silik bir çizgi çıktı o da Artimed marka. Kan testi yaptıramadim henüz. Ancak tedirgin oluyorum bu testlerin yanlış çıkma ihtimali var mı? Çünkü pek belirtim yok. Nadiren karnımda batma oluyor. Herkesin belirtilerini okuyunca acaba bir sorun mu var diye düşünmeye başladım. Tedirgin oldum. Eğer olursa ilk çocuğum olacak ve Ocak 2025 gösteriyor doğum tarihi.
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun ☺️ herkes belirti yaşamayabilir o yüzden takılma öyle şeylere. Days comfort dediğin test erken gebelik testi o yüzden daha koyu bir çizgi çıkmış. Kaset test ise normal gebelik testi olduğu için hassasiyeti daha düşük ve silik çizgi çıkmış. Bat ne zaman normalde ?

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun ☺️ herkes belirti yaşamayabilir o yüzden takılma öyle şeylere. Days comfort dediğin test erken gebelik testi o yüzden daha koyu bir çizgi çıkmış. Kaset test ise normal gebelik testi olduğu için hassasiyeti daha düşük ve silik çizgi çıkmış. Bat ne zaman normalde ?
Çok teşekkür ederim BAT 28/29 Nisan. 27 ya da 28 gündü döngüm. 1 ya da 2 gün gecikti. Öyle test yaptım.

Çok teşekkür ederim BAT 28/29 Nisan. 27 ya da 28 gündü döngüm. 1 ya da 2 gün gecikti. Öyle test yaptım.
Daha yeni sayılır o yüzden silik çıkmıştır. Kan ver bence bugün. Ama eğer kan veremeyeceksen 2 gün sonra bi kaset test daha yap çizginin koyulaşmış olması gerekiyor

Merhaba herkese,

Yaklaşık on yıl önce kimyasal gebelik yaşadım. son 1 senedir çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz, doktorumuz sürekli denememizi söyledi. Ancak başarılı olamayınca, yeni bir doktor görüşü almak için başka bir doktora gittim. Yapılan tetkikler sonucunda sol tüpümün tıkalı olduğu ve sağ tüpümde de polip olduğu ortaya çıktı. Geçen ay histeroskopi ve HSG işlemi yapıldı.

6 Nisan SAT ve bugün BAT. Şu anda bazı belirtiler yaşıyorum, ancak geçmişte benzer tecrübeler yaşadığım için şu anda ne hissettiğimden emin değilim. Kaset test ve kan vermek için erken olduğunu düşünüyorum. “ya tek çizgi çıkarsa” endişesiyle”, eğer gecikme yaşamaya başlarsam, pazartesi günü test yapmak istiyorum. Bu süreçte benzer deneyimler yaşayan veya bu konuda bilgisi olan varsa, tavsiyelerinizi ve desteklerinizi çok isterim.

Hayırlı olsun canım bende 1 hafta önce öğrendim hamile olduğumu artimed gebelik testi yaptm hayalet çizgi çıkmıştı 2 gün sonra başka testle yaptım net çift çizgi yi gördüm çok şükür artimed pek hasas değil bence bide erken dönem gebelik testi yapmışsın ondada net çıkmış bebeğin küçük olmasida etkiliyo ondan silik çıkmış olabilir kan testi ver tekrardan hayırlı olsun😊

X