Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 50,0%
  • erkek

OY: 6 42,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 7,1%

• Ankete Katılan
    14
Merhaba kızlar bende 6+1 deyim ama keşke buranın bi whatsap grubu olsa aralık anneleri diye burada okumak çok uzun iş geliyor bana. İki gün kustum şuan kusma yok ama mide bulantısı var bende de. Herşeyi yiyemiyorum düzenli beslenemiyorum gibi geliyor meyve yiyorum ama illa. Kefir aldım küçük şişelerden iki gündür bir onları içiyorum. O da paketli ne kadar faydası var bilemem ama inşallah yarıyordur.
Evet WhatsApp çok iyi olur aslında yöneticiye söylemek lazım

Oyy maşallah maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿 teyzesinin balı. Benmde bugün prilama başladım. O dediğin probiyotikli multivitamin de çok iyiymiş. Onu da not aldım. Ben de su dahi içemiyorum. Allahım inşallah bu prilam mucize gibi bir şeydir de hemen etki eder.
Oyyy Edacımm senin de çok erken başlamış valla Allah yardımcımız olsun :/ Ben dün gece ve bu sabah içtim henüz çok bir tesirini göremedim yine su içemiyorum yine içemiyorum inşallah bir iki güne çok etki eder. Bu arada ilaç bence çok uyku yapıyor. Bizim 8. hafta bitecek ben kendimi ilk kez bugün bu kadar uykulu hissettim gebeliğin hiç öyle bir etkisi olmamıştı bende :/

Merhaba kızlar bende 6+1 deyim ama keşke buranın bi whatsap grubu olsa aralık anneleri diye burada okumak çok uzun iş geliyor bana. İki gün kustum şuan kusma yok ama mide bulantısı var bende de. Herşeyi yiyemiyorum düzenli beslenemiyorum gibi geliyor meyve yiyorum ama illa. Kefir aldım küçük şişelerden iki gündür bir onları içiyorum. O da paketli ne kadar faydası var bilemem ama inşallah yarıyordur.
Merhabalar,
Yani bu konuda ben yardımcı olamayacağım çünkü ilk gün bu konuyla ilgili net bir uyarıda bulunuldu. Whatsapp grubu açtığı ve gruba dahil olduğu tespit edilen kişilerin hesaplarının kalıcı olarak kapatılacağını belirttiler.

Plt deferi neyle ilgili acaba benim de düşük çıkmış pembe olarak işaretlenmiş daha doktora da gitmedim ne icin takip gerektirebiliyor
Pıhtılaşma ile ilgili bir değer yüksek olunca pıhtılaşma olasılığı oluyor çok yüksek olursa kan sulandırıcı veriyorlarmış. Düşüklüğü için nasıl bir yol izlenir çok bilmiyorum doktor bilgi verir muhakkak gittiğinizde

Ankara da olup Necati Hançerlioğulları’na giden var mı? Şehir hastanesinde
Maalesef canım. Aslında bir şey sormak istiyorum. Şehir hastanesine gittiğinizde uzman doktora muayene olabiliyor musunuz? Ben bugüne kadar birkaç kez Bilkent'e gittim ve her zaman asistan doktorlarla muhatap oldum.

Selam kizlar ilk ultrasonuma 5+3 te girmistim kese gorunmustu dun 6+2 de tekrardan girdim tekrardan kese gorundu doktora cogu 6. Haftasinda kalp atisini duyuyo bende bebek henuz gorunmuyo bos gebelik mi acaba dedim hayir bos gebelik degik 5 6. Haftalarda kese gorunur 8. Haftada kalp atisi duyulur dedi ultrasonda biseyler gosterip bak yeni olusmaya basliyo dedi vajinal ultrason yapmadi ne oldugunu soramadin o an haftaya yine cagirdi benim durumumu yasayan var mi?

Selam kizlar ilk ultrasonuma 5+3 te girmistim kese gorunmustu dun 6+2 de tekrardan girdim tekrardan kese gorundu doktora cogu 6. Haftasinda kalp atisini duyuyo bende bebek henuz gorunmuyo bos gebelik mi acaba dedim hayir bos gebelik degik 5 6. Haftalarda kese gorunur 8. Haftada kalp atisi duyulur dedi ultrasonda biseyler gosterip bak yeni olusmaya basliyo dedi vajinal ultrason yapmadi ne oldugunu soramadin o an haftaya yine cagirdi benim durumumu yasayan var mi?
Kuzum keşke biraz daha bekleseydin 7.haftada anca kalp atışı başlar daha erken

Kesin ve net degil o bilgi . Kimininki 6. Hafta da duyuluyor kimininki 9. Haftaya kadar bile duyulmuyor. Oyuzden korkmayin. Gec dollenmistir oyuzden zaman olarak daha ilerisinde duyarsiniz. Ya da betaniz dusuk baslamistir sebebi bu yuzdendir. Sagliksiz demek degil hemen bu icinizi ferah tutun

Kesin ve net degil o bilgi . Kimininki 6. Hafta da duyuluyor kimininki 9. Haftaya kadar bile duyulmuyor. Oyuzden korkmayin. Gec dollenmistir oyuzden zaman olarak daha ilerisinde duyarsiniz. Ya da betaniz dusuk baslamistir sebebi bu yuzdendir. Sagliksiz demek degil hemen bu icinizi ferah tutun
Cok tesekkur ederim ben bos gebelik mi diye sormadan kese bos degil dedi neye gore dedigini bilmiyorum ama beklemek cok zormus :KK43: haftaya carsamba tekrar randevum var

Oyyy Edacımm senin de çok erken başlamış valla Allah yardımcımız olsun :/ Ben dün gece ve bu sabah içtim henüz çok bir tesirini göremedim yine su içemiyorum yine içemiyorum inşallah bir iki güne çok etki eder. Bu arada ilaç bence çok uyku yapıyor. Bizim 8. hafta bitecek ben kendimi ilk kez bugün bu kadar uykulu hissettim gebeliğin hiç öyle bir etkisi olmamıştı bende :/
Bütün gün uyudum bugün ya. İlaçtan bence. İşe başlayınca be yapacağım bilmiyorum. İnşallah kullandıkça geçer bu uykulu halim. Ben de hala su içemiyorum ama en azından yemek borunun yangınını aldı. Ona seviniyorum

Cok tesekkur ederim ben bos gebelik mi diye sormadan kese bos degil dedi neye gore dedigini bilmiyorum ama beklemek cok zormus :KK43: haftaya carsamba tekrar randevum var
Durup dururken soylemez bence bisey gormustur. Ama neden vajinal bakmadi . Benim doktorum hep oyle bakiyor. Daha erken bu sayede gorebiliyosun.

Bütün gün uyudum bugün ya. İlaçtan bence. İşe başlayınca be yapacağım bilmiyorum. İnşallah kullandıkça geçer bu uykulu halim. Ben de hala su içemiyorum ama en azından yemek borunun yangınını aldı. Ona seviniyorum
Ben de tüm gün uyumak istedim ama maalesef iş yerinde sadece kolum boynum falan uyuştu masada uyuyamamaktan. İlerleyen günlerde gündüz almamayı deneyeceğim ben de ilacı. Çok kötü olmazsam sadece geceden devam ederim. Bu şekilde zulüm oldu iş hayatı cidden bir günde bile. Allah yardımcımız olsun. Eda sen kontrole gitmiş miydin canım tek kese, iki kese falan bir şey söylediler mi? Sanki biraz erken başlamış gibi sende bu semptomlar acaba dedim ikizlerden miii :)

Ben de tüm gün uyumak istedim ama maalesef iş yerinde sadece kolum boynum falan uyuştu masada uyuyamamaktan. İlerleyen günlerde gündüz almamayı deneyeceğim ben de ilacı. Çok kötü olmazsam sadece geceden devam ederim. Bu şekilde zulüm oldu iş hayatı cidden bir günde bile. Allah yardımcımız olsun. Eda sen kontrole gitmiş miydin canım tek kese, iki kese falan bir şey söylediler mi? Sanki biraz erken başlamış gibi sende bu semptomlar acaba dedim ikizlerden miii :)
Bitanem ben kanama şikayetiyle pazartesi gittik. Tek kese göründü. Ama işyerimdeki hemşire de belki ikize çevirecektir ondan böyle miden bulanıyor olabilir dedi. Bilmiyorum hiç kuşum. Ama şimdilik tek görünüyor. Ben de şimdi evdeyken sabah akşam içeyim de işe başlayınca sadece akşamları içerim canım. Yarın tekrar kese kontrolü var. Bakalım inşallah sağlıkla görürüm bebeklerimi/bebeğimi... Ben kaçıncı haftadayım onu bile bilmiyorum 😅 doktorum onu bile demedi. Yarın öğrenicem inşallah. Foto da isticem

Ben 6+1 rim bugün doktora gitim şuan son adet tarihine göre küçük görünüyor geç yumurtlama olabilir dedi ve kalbini sordum şuan çok erken dedi bir hafta sonra tekrar randevum var o zaman 7+1 oluyoruz bakalım korkmayın sizde lütfen 🙏

X