Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Şimdi böyle şeyleri duyuyorum her kontrole gittiğimde korkuyla gidicem evet olacak olanın önüne asla geçilmez ama insanız ya işte korkuyoruz kötü haber duyucaz diye umarım şuan burda olan hiçbir annenin başına bunlar gelmez sağlıkla ilerler sağlıkla kucağına alır
Sakin olun dunyaya gelecek olana engel olunmuyor insallah saglikla dogar. Aslinda hepimiz ayniyiz hep birseyler yolunda mi gidiyor diye dusunup duruyor.. Ben bu yuzden ilk gebeligimde 5. ayimda haber vermistim herkese sadece annem haric.. Ona 3. ay bitince fetal dnadan sonra haber vermistim. Neredeyse doguracaktim yani herkese soyledigimde, oyle korkuyordum her an birsey olcak diye. Cok cok yipratti beni psikolojik olarak ilk hamileligim, rahat bir hamilelik gecirdim ama psikolojik olarak cokmustum her an birsey olacak diye. Siz sakin olun akisina birakin hersey guzel olsun

Sakin olun dunyaya gelecek olana engel olunmuyor insallah saglikla dogar. Aslinda hepimiz ayniyiz hep birseyler yolunda mi gidiyor diye dusunup duruyor.. Ben bu yuzden ilk gebeligimde 5. ayimda haber vermistim herkese sadece annem haric.. Ona 3. ay bitince fetal dnadan sonra haber vermistim. Neredeyse doguracaktim yani herkese soyledigimde, oyle korkuyordum her an birsey olcak diye. Cok cok yipratti beni psikolojik olarak ilk hamileligim, rahat bir hamilelik gecirdim ama psikolojik olarak cokmustum her an birsey olacak diye. Siz sakin olun akisina birakin hersey guzel olsun
Sizinle aynı şeyleri yaşıyorum bende belki de şu an 3. Ay dolmadan aileme söylemek istemiyorum eş dost akrabaya doğuma 10 kala bile haber verebilirim🙈😅😅

Selamlar herkese 🥰 Bir süredir grubu takip ediyordum. Şimdi fırsat bulup yazayım dedim. Erzurum'da yaşıyorum. İkinci gebeliğim. Bir kızım var 💜 2 Mart Sat , 5+0 kese, 7+0 kalp atışı çok şükür. Bugün de 9+0 dayım. İlk hamileliğim çok çok güzel geçmişti hatta tam 9. Haftada ben hiçbir belirti hissetmiyorum. Diye doktora gitmiştim😅 Bu sefer ki biraz farklı ilerliyor ama olsun... hepimiz kolay ve güzel hamilelikler geçirelim saglikla kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi🙏

Merhaba kızlar bende 6+1 deyim ama keşke buranın bi whatsap grubu olsa aralık anneleri diye burada okumak çok uzun iş geliyor bana. İki gün kustum şuan kusma yok ama mide bulantısı var bende de. Herşeyi yiyemiyorum düzenli beslenemiyorum gibi geliyor meyve yiyorum ama illa. Kefir aldım küçük şişelerden iki gündür bir onları içiyorum. O da paketli ne kadar faydası var bilemem ama inşallah yarıyordur.
Ya hakikaten whatsapp grubu açsak ya hanımlar

Selamlar herkese 🥰 Bir süredir grubu takip ediyordum. Şimdi fırsat bulup yazayım dedim. Erzurum'da yaşıyorum. İkinci gebeliğim. Bir kızım var 💜 2 Mart Sat , 5+0 kese, 7+0 kalp atışı çok şükür. Bugün de 9+0 dayım. İlk hamileliğim çok çok güzel geçmişti hatta tam 9. Haftada ben hiçbir belirti hissetmiyorum. Diye doktora gitmiştim😅 Bu sefer ki biraz farklı ilerliyor ama olsun... hepimiz kolay ve güzel hamilelikler geçirelim saglikla kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi🙏
outoffit outoffit ve 33 yaşındayım. Eklerseniz sevinirim 🌸

Eki Görüntüle 3422886 Kızzlar bende bugün gittim doktora aslında doktor ekranında kese içinde beyazlık daha net gözüküyordu ama fotoğrafta çok belli olmuyor. Doktorda oluşuyor haftaya kalp atışını dinleriz dedi 😇 3 hafta da 3. Doktor oldu bu 😤 ama yok yine değişicem gibi diğer hastanenin ultrason aletleri kesinlikle çok daha netti.
Ben de 3.doktora gidicem perşembe, birinin aletleri eski geliyor diğerinin doktoru soğuk geliyor 😅

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 31-12-2024 arkadaşlar dün de sordum kişisel bilgiler bölümü? yada kim ekliyor ise burdan yazsam oluyormu yardımcı olurmusunuz
Kese fotoğrafın varmı
1714852434379.jpeg

Kese fotoğrafın varmı
yorumlayacak varmı alttan ultrason kızmı erkekmi :)

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 31-12-2024 arkadaşlar dün de sordum kişisel bilgiler bölümü? yada kim ekliyor ise burdan yazsam oluyormu yardımcı olurmusunuz

Eki Görüntüle 3422913

yorumlayacak varmı alttan ultrason kızmı erkekmi :)
Kese şekli erkek gibi

Merhaba kızlar ben de Aralık annesi olacağım inşallah 7. Haftamızdayız beni de ekler misiniz. Bir de aşırı bulantım oluyor benim dr prilam verdi yemek yiyorum ama yine de midem de ağrı ve halsizlik yapıyor bütün gün mal gibi dolaşıyorum doğal bir çözüm bulan var mı

Merhaba kızlar ben de Aralık annesi olacağım inşallah 7. Haftamızdayız beni de ekler misiniz. Bir de aşırı bulantım oluyor benim dr prilam verdi yemek yiyorum ama yine de midem de ağrı ve halsizlik yapıyor bütün gün mal gibi dolaşıyorum doğal bir çözüm bulan var mı
Hayırlı olsun canım mide yanmasına süt iyi geliyor istersen bir dene ben de seninle aynı durumdayım ilaç bulantıyı azalttı ama yanma devam ediyor

X