Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
A bu hamilelik bendede var bakmayı unutuyorum ona😂😂😂

Allahımm çokkk tatlııı😍😍 hissediyormu bebeği ? Benimde var bembeyazz 😂 karnıma falan yatıyor kendisini😌
Ay benimkide daha ben bilmeden karnıma masaj yapardı normalde öyle gelip yapan bir kedi değil temastan hoşlanmayan kedidir onu yapınca şaşırmıştım her gün yapıyordu gelip gelip hamileliği öğrenince anladım neden yaptığını onlar hissediyor hormon kokusunuda büyük ihtimalle alıyorlar

Kizlar selam bisey sormak istiyorum tooksoplazma /rubella gibi testler var siz yaptirdiniz mi? Hastane cok yuksek fiyat cikardi acaba saglik ocagi bu testleri yapiyor mu ya da sizler nerelerde yaptirdiniz?

Kizlar selam bisey sormak istiyorum tooksoplazma /rubella gibi testler var siz yaptirdiniz mi? Hastane cok yuksek fiyat cikardi acaba saglik ocagi bu testleri yapiyor mu ya da sizler nerelerde yaptirdiniz?
Ben özelde yaptırdım 1150 tl gibi bi ücrete tüm kan değerlerime de bakıldı aynı zamanda devlette yapılıyor mu bilmiyorum

Ben özelde yaptırdım 1150 tl gibi bi ücrete tüm kan değerlerime de bakıldı aynı zamanda devlette yapılıyor mu bilmiyorum
Benim gittigim ve kontrolumun yapildigi hastane 5000 tl dedi dedim yavas😂 evimin yaninda var bi de ona sorayim 😌 tesekkur ederim .1000-2000 makul de 5000 cok geldi .

Valla ne yalan söyleyeyim bana da doktor dahil herkes karbonhidrattan uzak dur dese de yedikten sonra kendimi en iyi hissettiğim besinler ekmek, pilav, makarna, simit, börek falan yani :KK70: 24. haftaya kadar 4 kilo alacakmışım doktorumun talimatı :KK70: Ben 24 saa

Kizlar selam bisey sormak istiyorum tooksoplazma /rubella gibi testler var siz yaptirdiniz mi? Hastane cok yuksek fiyat cikardi acaba saglik ocagi bu testleri yapiyor mu ya da sizler nerelerde yapti

Ya onu yazacaktım bugün buraya. Dün araştırdım koku duyuları çok gelişmiş olduğu için artan östrojeni falan hissedip seni korumaya geçiyormuş. Bunu okuyunca ben bi ağla dkkfkf bu ara sürekli kucağımda 🥹
Ah benim canım oğlum kardeşinimi hissetmek istiyorsun senn diye seviyorum bende😂😂 kucağımda bile olmada mutlaka kendini göbeğime doğru değdiriyor🥹
Benim kedim de dün gece sürekli karnımın yanında uyudu. Normalde benle beraber yastığa yatar artık yastığa yatmıyor.
Benimkide artık öyle 🥹🥹 yüzünü bacağıma döndürüyor artık 😍
Ay benimkide daha ben bilmeden karnıma masaj yapardı normalde öyle gelip yapan bir kedi değil temastan hoşlanmayan kedidir onu yapınca şaşırmıştım her gün yapıyordu gelip gelip hamileliği öğrenince anladım neden yaptığını onlar hissediyor hormon kokusunuda büyük ihtimalle alıyorlar
çokk duygusall değil mi yaa gerçekten 🥹

Benimde özel hastane 5 bin çıkarınca fakülte hastanesine gittim orda yaptırdım canım

X