Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Kötüyüm canım hala çok kötüyüm daha az önce ağladım oturup sinirimden hiç birşey yapamıyorum ne yapsam işe yaramıyor ateşim çıkacak gibi hissediyorum babam ateş ölçer almaya gitti inşallah ateşim çıkmamıştır sinüslerim öyle bi dolu ki aynı şekilde ciğerlerim heryerden geliyor çok fenayım umarım bebeğim iyidir korkuyorum inşallah bir an önce iyileşiriz tek dileğim bu 🥹❤️
Canım serum taktırsana ilerlemesin Allah korusun fayda zarar ilişkisini gözeticeksin burda mecbur .geçmiş olsun çok🌸ben de öğretmenim çıkısta gene gidicem heralde taktırmaya asla geçmiyor başım duramıyorum🫤

Canım serum taktırsana ilerlemesin Allah korusun fayda zarar ilişkisini gözeticeksin burda mecbur .geçmiş olsun çok🌸ben de öğretmenim çıkısta gene gidicem heralde taktırmaya asla geçmiyor başım duramıyorum🫤
Bu çıkışta gidicem büyük ihtimal canım. Bende öğretmenim mecbur okulda olmam gerekiyor yerime bakacak kimse yok 🥹

Serum taktırmadın mı daha üzülüyorum sana yaa valla hastalıktan doğru düzgün anlayamadın hamileliğini kuzum umarım bir an önce iyileşirsin
Hamileliği öğrendiğimden beri hastayım valla canım perişan oldum hep direndim bu akşam bi kelle paça içmeyi düşünüyorum bol acılı normalde hiç sevmem ama tad alamıyorum nasıl olsa içiyim iyi gelir belki yoksa bu gece acildeyiz belli oldu artık

kızlar benim kalçamda ağrı var. Bir anda bir ağrı giriyor sonra çıkıyor bazen de sürüyor. Sizde de oluyor mu?

Canım şimdi çıktım doktordan şöyle söyleyeyim valla doktor çok önemli bu işlerde şimdi ilk doktorumdan çıktım gayet herşey yolunda embriyoyu da gördük düşük riski felan yok çok pişman oldum değiştirdiğime doktorumu
çok geçmiş olsun ❤️‍🩹

Kızlar merhaba ben doktordan yeni çıktım moralim bozuk kese hiç büyümemiş kalp atışı cılız 😑
Canım benimde aynı şimdi baktı Dr kalp atışı alamadı.cumaya kadar bekleyecez dedi.ben normalde 7+3 deyim.6+3 ölçtü.büyümemiş dedi maalesef 😔

Canım şimdi çıktım doktordan şöyle söyleyeyim valla doktor çok önemli bu işlerde şimdi ilk doktorumdan çıktım gayet herşey yolunda embriyoyu da gördük düşük riski felan yok çok pişman oldum değiştirdiğime doktorumu
Oh şükür, gitme daha diğerine madem nasıl moralini bozdu durduk yere

Geçmiş olsun çok şükür sağlıkla kucağına alırsın inşaallah🌸

X