Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Günaydın canım kızlar durum güncellemesi yapıyorum hemen. Dün çok kötü bi geceydi bulantı öksürük burun akıntısı hepsi üst üste geldi az önce doktoruma gittim. Bebeği gördük 2 cm olmuş daha çok minik kalp atışını da az da olsa duyduk gümbür gümbür olmasa da kalp atışı oluşmuş🥹💖 doktorum kbb ye yönlendirdi augmentin e başlıyorum ne yazık ki yoksa iyileşemezsin dedi mecburen kullanacağım bizde durumlar bu şekilde 🙏🏻
Canım gerçekten yüzük gibi duruyo ne kadar enteresan Allahın varlığına bir delil adeta ne güzel işleri var yaradan

Kizlar selam o dedigim testleri maalesef saglik ocagi yapmiyor benim yakinimdaki ozel hastaneye bi bakicam ne kadar bakalim

önce kahverengi lekelenmem oldu bikaç gün sonrada kanama oldu
Anladım canım yani belirti veriyor mu diye merak ettim Allah şu an karnında olan bebeğine sağlık versin sağlıkla doğurmayı nasip etsin.burda olanlarla sağlıkla kucağımıza aldığımız günlerdede konuşmayı nasip etsin inşallah aralık ayında

Sağlıklı diye kefir aldım bir yudum içtim ben ve fasulyem hiç sevmediko_O neler yiyip içiyorsunuz sevgili anne adayları
Su, kefir, portakal suyu hariç bi şey içemiyorum canım. Öncesinde kefir içmediysen sadesine alışman zor benim alışmam herhalde 1 senemi almıştı 😅 çilek falan ezip içine koyabilirsin aroma versin diye

Selamlar herkese
Ben de inşallah Aralık annesi olacağım. Bu gruba katılmak için biraz bekledim çünkü daha önceki kayıplarımdan dolayı endişelerim vardı. Halen var aslında. Şuan 8+2 günlük hamileyim. Haftalık olarak gidip bebeğimin kalp atışlarını duyuyorum ama gidene kadar dokuz doğuruyorum çünkü korkuyorum. Psikolojik mi bilmiyorum ama bugün belirtim azalmış gibi hissediyorum. Karnım yumusamıs gibi geliyor ve kasılma yok. :KK43: korkuyorum.
Oysa dün kalp atışını duydum.
İlk gebeliğimde turner sendromu varmış bebeğimde 8+3 te kalbi durdu kürtaj oldum. Tekrar hamile kaldım ve bu sefer beta hcg artmadığı için sağlıksız gebelikti tekrar kürtaj oldum. Bu üçüncü. İnşallah hepimiz sağlıkla bebeğimize kavusuruz ve bu kaygılı dönemleri atlatırız
Sizler de belirtiler nasıl?

1senedir deneyen pko lu biri olarak söylüyorum ki hiç düşünmediğimiz üstüne düşmediğimiz ay hamile olduğumu öğrendim bende senin gibiydim hep dolaşırdım bu başlıklarda hiç ummadığın an gelip seni bulacak bebeğin emin ol canım benim olacak ❤️🙏🏻
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin, amin inşallah...

Selamlar herkese
Ben de inşallah Aralık annesi olacağım. Bu gruba katılmak için biraz bekledim çünkü daha önceki kayıplarımdan dolayı endişelerim vardı. Halen var aslında. Şuan 8+2 günlük hamileyim. Haftalık olarak gidip bebeğimin kalp atışlarını duyuyorum ama gidene kadar dokuz doğuruyorum çünkü korkuyorum. Psikolojik mi bilmiyorum ama bugün belirtim azalmış gibi hissediyorum. Karnım yumusamıs gibi geliyor ve kasılma yok. :KK43: korkuyorum.
Oysa dün kalp atışını duydum.
İlk gebeliğimde turner sendromu varmış bebeğimde 8+3 te kalbi durdu kürtaj oldum. Tekrar hamile kaldım ve bu sefer beta hcg artmadığı için sağlıksız gebelikti tekrar kürtaj oldum. Bu üçüncü. İnşallah hepimiz sağlıkla bebeğimize kavusuruz ve bu kaygılı dönemleri atlatırız
Sizler de belirtiler nasıl?
Çok zor şeyler yaşamışsınız ama olumlu düşünmekte fayda var inşallah sağ Salim kavuşursunuz bebişinize benim göğüs hassasiyetim kaldi

İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız 🙏🏻
Karnınızda sertleşme öldürdüğünüzde hapşırdığınızda hafif kramp vs var mı sizde? Benim en yaygın belirtim bunlar ve göğüs ağrısıydı ama bugün hissetmiyorum.
Doktora gitsem kafayı yediğimi düşünecektir :)
Miğde bulantım hiç denecek kadar az oldu hep…

Karnınızda sertleşme öldürdüğünüzde hapşırdığınızda hafif kramp vs var mı sizde? Benim en yaygın belirtim bunlar ve göğüs ağrısıydı ama bugün hissetmiyorum.
İlk haftalar kasık ağrılarım kramplarım oluyordu Bu ara yok ilk gebeliğimde mide bulantısı 4 ay yaşadım bunda şimdiye kadar hiç bulantım olmadı herkeste farklılık gösterir bu durum stres yapmayın lütfen🥰

Benimde belirtilerim gitti göğüs hassasiyetim bulantım kalmadı. Korkuyorum ama bi anda da kesilmez diye kendi kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum çarşamba günü gayet sağlıklıydı çünkü :/ benim de düşüklerim var içim içimi yiyor ama ilaçlara devam ediyorum leke veya kanama olmadıkça cumaya kadar bekleyeceğim :KK43: Sonuçta kalbi durmuşsa ne yapabilirler ki gitsem bile

Ben de bebek iyi mi acaba diye endişelenirlerken gelip mırıltı yolluyor abisi :) tamam diyorum iyi şükürler olsun, hissediyorlar. Bu şekilde yatıyor karnıma:)

Eklentiler

• IMG_9473.jpeg
    IMG_9473.jpeg
    138 KB · Görüntüleme: 24
X