Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 38,9%
  • erkek

OY: 10 55,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,6%

• Ankete Katılan
    18
Bio oil mi aldın ? 😍olsun hazır dursun😂 yüzümde sivilcelenmede başladı benim hayır olsun hormonlar tavan😂
8.haftada başlar yazıyordu Kağan Kocatepe'nin kitabında, tam zamanında başlamışsın 😅
Benim kocam da yay , bebeğin oğlak olacağını söylediğimde oh çok şükür bi eve bitane yay yeter dedi o bile bıkmış kendinden asdgdfd
Kendinin farkında olan yay. Ben şok kdfk
benim eşimde aslan burcu. evde bir bağ olsa da bi herkes kendi alemindelik de var. öyle olmasa ikimiz de bunalırız çünkü kdjfdjfk
Benimkinin de yükseleni aslan. Hani ne kadar egoist özellik varsa yüklenmiş dnfkfk

Ben kocamin gizli yengec olmasindan supheleniyorym cunku yillarca evden cikmasa neden demez? O kadar zitiz ben eve girmek ostemiyorum o evden cikmak. Bakalim bebik kime benzicek . Bana benzese de bezdirse babasini 😂😂😂

8.haftada başlar yazıyordu Kağan Kocatepe'nin kitabında, tam zamanında başlamışsın 😅

Kendinin farkında olan yay. Ben şok kdfk

Benimkinin de yükseleni aslan. Hani ne kadar egoist özellik varsa yüklenmiş dnfkfk
aaa yaylar olarak egoistliği kabul etmiyorum. biz sıkılmadığımız sürece empati kurabiliriz :)

Şimdi kadın doğum acile gittim plt yüksek olabilir yapabilecek bir şey yok dedi tekrar kan testi rica ettim yüksek çıksa da yapacak bir şey yok polikinliğe git diyorlar. İşten her istediğimizde izin alamıyoruz ister istemez göze batıyor. Cumartesi dahiliyeye tandevu Aldım medical parka şimdi endişeyle bekleyeceğim. Yani çok zor olmasa gerek en azından bir değere bakmak ya da bir ultrasonla bakmak en azından tek hasta yoktu üstelik

Taze hamişler nasılsınız😊
Size bir sorum olacak. Sizinde belirtileriniz arada kayboluyor mu¿ Yoksa hep devam mı ediyor. Yumurtlamadan beri aşırı göğüs ağrım vardı ilk gebeliğimdeki gibi oyüzden emin olmamakla beraber hamileyim diye düşündüm ama bu sabah uyandığımda baya azalmış. Belirtilere takılma diyeceksiniz biliyorum ama normalde hiç olmaz sadece hamile olduğumda olur oyüzdende baya umutlandım. Ne düşüneceğimi şaşırdım doğrusu
Bu haftaya kadar benimde öyleydi ama 8. Hafta tavan yaptı bende mide bulantısı ağrısı derken yaşam kalitem düştü. 🤢🤢 doktorda 8-10 hafta arası çok yükselir hormon dedi mide bulantısı için hapta vermedi bekle dedi bakalım.

Arkadaşlar akinti hangi derece olunca tehlikeli oluyor. Su an tuhaf bir akintim var Sari gibi hafif pembe gibi ama pembe değil. İlk akınca çok hafif pembe gibi oluyor kuruyunca Sari oluyor daha öncede böyle akintim oldu idrar tahlilim temizdi. Yani 2 haftadır falan akintim bu şekilde ama 2 gündür biraz daha arttı denebilir Doktorum da cuma günü kanama alanı yok hersey güzel demisti ama akıntıyi sormayı unuttum. Pembe desem pembe değil Sari desem Sari gibi ama böyle hafif toz pembeye kaçmış gibi görünce canım sıkılıyor. Sata göre bugün 9+3 cumartesi kontrol randevum var. Sizce enfeksiyon kaynaklı falan acile gitmeme gerek var mi. Yoksa hamilelikte böyle akinti normal mi. Bir önceki hamieligim kirmizi kanamalı 10 hafta devam ettiği için akinti nasıl olur hamilelikte bilemiyorum
Benim de akıntım ilk haftalarda böyleydi normal diye düşündüm. Bi ara hafif kanamam oldu progrstan kullandım 1 hafta sınra hepsi geçti. Hala akıntım var ama rengine çok dikkat etmiyorum. Kanama olmadıktan sonra korkma bence.

İki doktorum var. Birini muayenehanesine gidiyorum. Semih Hızıroğlu ( yaşı olan , çok başarılı bir hoca)
Bir de Ekol hastanesinde Dr Sadık Sözdinler…daha genç fakat ilgili rutin kontroller için gidiyorum ve enerjisi çok iyi…
Ay sadık hoca gerçekten çok iyi ama ekolde tamamlayıcı sigortalar geçerli olmadığı için gidemiyorum 🤧

En doğru sonuç veren panorama görünüyor.
Doktor kan sulandırıcıyı 24 saat öncesinden bırak, 10+1 günden itibaren yaptır 10 hafta dolmadan yaptırma dedi.
Bayramdan önce sonucu alacağız inşallah

Palmer's Cocoa Butter Formula Massage Lotion For Stretch Marks ben de bunu kullanacağım yine. daha önceki hamileliğimde de kullanmıstım..​

ay yazım niye boyle büyük ve Arzu’nun paylasımı altına cıktı bilmiyorum. Palmer’s çatlak kremi Coco Butter Massage Cream For stretch marks

X