Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Arkadaşlar 4 haftalık 5 haftalık gittim kese var ama içi yok doktor bu haftalar normal erken dedi kese düzgün dedi beta nasıl en son yanlış hatırlamıyorsam 9bindi 6 haftalık olduk daha gitmedim
Canım senin bundan sonra betayla işin yok zaten laboratuvar 15 binin üzerine ölçmemiş kese gözüktükten sonra kesenin gelişip gelişmediğine bakılır

Arkadaşlar 4 haftalık 5 haftalık gittim kese var ama içi yok doktor bu haftalar normal erken dedi kese düzgün dedi beta nasıl en son yanlış hatırlamıyorsam 9bindi 6 haftalık olduk daha gitmedim
Normal. 5. haftada kesesi oluşuyor zaten embriyoyu görmek için biraz erken. Biz 6+3'te karından ultrasonda kalp atışlarını da duymuştuk. 3-5 gün sonra giderseniz hem embriyoyu görür he de kalp atışlarını duyarsınız inşallah.

Benim bulantılarım 6+3'te falan başladı üç beş gün sonra kusma eşlik etti. 7+0'dan sonra çok arttı prilam'a başladım. Ne kadar geç o kadar iyi, hiç olmaması müthiş durum bence. İnanın 2 haftadır su içmeden yaşıyorum desem yeridir çünkü suyu asla midem kabul etmiyor. Yerine alternatif içecekler koya koya hem gereksiz kalori alıyorum hem de bence vücudun su ihtiyacı karşılanamıyor. Hiç olmasın bulantı kusma diye dua edin siz :)
Suya biraz seker atsan sekerli su icsen. Ben midemi ne zaman usutsem rahatsizlansam annanem yapardi bana serbet diye:) ilaclarimi oyle icerdim . Serium bu derdi 🫠

Güzel hamişlerrr merhaba 👋🏻Bugün kesemi gördüm 🤲🏻🥹🥰 bu anneler gününe çok şükür bende mutlu giriyorum.inşallah sağlıkla gelişsin bebişlerimiz ve benim de doğumum Aralık sonuna denk gelecek 🙏🏻 outoffit outoffit listeye nasıl ekleniyoruz biz girebiliyor muyuz bilgilerimizi?
Hayırlı olsun 🫶🏿 listedeki bilgileri out'u etiketleyerek burada yazarsan ekler görünce 🤩

Kızlar benim belirtim hiç kalmadı sanki gebe değilim bu normal mi sizce kalp atışını daha duymadık diye korkuyorum hala bi aksilik yoktur değil mi
Canım belirtileri beta yapar kese görmüşsündür düşük olmadığına göre beta da öyle kendi kendine düşmez senin vücut artık hamileliği kabul ettiği için belirtiler gitmiş olabilir sonra tekrar da gelebilir

Canım belirtileri beta yapar kese görmüşsündür düşük olmadığına göre beta da öyle kendi kendine düşmez senin vücut artık hamileliği kabul ettiği için belirtiler gitmiş olabilir sonra tekrar da gelebilir
Keseyü bile ilk kez gördüğüm için canım nasıl oluyor süreç inan bilmiyorum bugün 6hafta6 günlüğüm kalp atışı için gideceğiz umarım boş çıkmaz sağlıkla sıhhatle doğar
Sanki belirtiler azalınca bi şey olmuş sanıyorum

Benimkisi de benimkini etmiyor aslında 7-8 aydır kullanıyorum çünkü alıştım ilk başta bulantı falan yapmıştı. Sorayım bakayım ne önerecek
Vinalac önermişti burdan bir arkadaşınn doktoru. Ben de ondan sipariş verdim şimdi. İçinde probiyotik varmış mideyi rahatlatıyormuş. Multivitamin... Bulantılarım geçince regenesis Maxa geçeceğim

Keseyü bile ilk kez gördüğüm için canım nasıl oluyor süreç inan bilmiyorum bugün 6hafta6 günlüğüm kalp atışı için gideceğiz umarım boş çıkmaz sağlıkla sıhhatle doğar
Sanki belirtiler azalınca bi şey olmuş sanıyorum
Umarım o güzel gümbür gümbür sesi duymak sana da nasip olur

Azalınca hemen bi şey olduya yoruyorum en basiti akıntım azaldı bugün epey yoğun gelirdi her gün
kacinci haftadasin? en guzeli icini ferah tutmak. benim ilk hamileligimde hic yoktu bulantim ve ya bir belirtim ilk 3 ay. Degisiyor olmaz olur gelir gider. Saldim artik. Ilk hamileligimi psikolojik olarak zor gecirmistim her an tetikteydim oyle de olsa boyle de zaman geciyor olacak olan da oliyor.. Simdi akisina biraktim kendimi.. Bugun benim de belirtim yok ornegin

kacinci haftadasin? en guzeli icini ferah tutmak. benim ilk hamileligimde hic yoktu bulantim ve ya bir belirtim ilk 3 ay. Degisiyor olmaz olur gelir gider. Saldim artik. Ilk hamileligimi psikolojik olarak zor gecirmistim her an tetikteydim oyle de olsa boyle de zaman geciyor olacak olan da oliyor.. Simdi akisina biraktim kendimi.. Bugun benim de belirtim yok ornegin
Bugün 6+6 canım geçen hafta sadece keseye görebildik bakalım

Kızlar bu arada tabloda bazı arkadaşların bilgilerinde epey eksiklik var, sat tarihleri de eski olduğu için bilgileri güncellemediler diye düşünüyorum.

Popüler Konu - 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Linke tıklayıp eksiklerinizi tamamlamanız iyi olur, bana iletirseniz ben eklerim, boş kaldığında hayalet bir görünüm oluşuyor yoksa bazılarımızda. Burada birlikte 4 mevsim geçireceğiz inşallah tablomuz dolu dolu olsun ☺️ İleride bebişin doğum tarihini, doğum ağırlığını falan da yazarız hem bizden sonrakilere de örnek bir tablo bırakmış oluruz. Burayı da birkaç sene sonra okumak keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Yani aktif kullanmakta yarar var ☺️

Ben dikkatimi çeken birkaç arkadaşı etiketleyeyim ama herkesin de kendi satırını kontrol etmesinde yarar var
@arwen42 Lila2455 Lila2455 @yenidenanne3 @benfatma @Zeyzey272727272727 @hayaletcizgi gibi gibi...

Özellikle kese, kalp atışı tarihleri çok kişide eksik. Cinsiyet tahmininde bulunmak zorunlu değil tabi ki ama bulunmak isteyenler için de o sütünun var olduğunu hatırlatalım tekrardan.

Canım hemen bendeki eksiklikleri söyleyeyim. 5+0 kese 6+4 kalp atışı. Cinsiyet hissedemiyorum ya of ne hissetsem başka türlü çıkarsa üzülür gibi geliyor fjfjf

Kızlar merhaba şuan 8+6 haftadayım. Bugün sabah duştan sonra hafif kahvemsi bi lekelenmem oldu. Ultrasonda herhangi bir kanama alanı görmedik. Bebeğin kalp atışı da var. Daha önce de 6+1de olmuştu progestan kullandım geçince bıraktık. Doktorum bugün tekrardan Protestan verdi. Bu haftalarda lekelenmesi olan oldu mu ? Biraz tedirginim korkuyorum daha önce bir düşüğüm var.

X