Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 10 41,7%
  • erkek

OY: 13 54,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 4,2%

• Ankete Katılan
    24
Kızlar ya 2024 Mayıs anneleri grubuna baktım az önce. Yarısı Nisanda doğurmuş :KK70: Mayısta daha doğuran olmamış falan. Ortalama doğum zamanı 37. - 38. haftalar olmuş. 39 bile yok neredeyse ister kız bebek olsun ister erkek bebek. Bu uygulamalar bize hep kırk haftaya göre hesap yaptırıyor ama 40 haftayı gören de pek yok gördüğüm kadarıyla. Mesela ben tam 7 ay kaldı doğuma diyorum ama aslında 6,5 ay mı sdnhsjdhks
Bu biraz da sezeryanla alakalı. Sezeryan da 40. Haftayı beklemiyorlar genel de. Mesela ben de sezeryanla 39. Hafta da doğum yaptım normal doğum da 40. Haftayı geçmişti.

Maalesef 😢😢 bugün doktora gittim gelişimi durmuş alttan muayene etti kalbi atmıyordu normalde 7+6 olması gerekirken 5+6 ölçtü cihaz duphasonu içme kanama başlar iki güne dedi şuan kanama alanı yoktu ama kaybettim 😢😢😢
😔😔 Allah sabır versin, kolayca atlatırsın inşallah bu süreci. Hayırlı ve sağlıklı bir gebelik nasip olur inşallah en yakın zamanda 🤲

Arkadaslar merhaba sizlere bir sey danismak istiyorum sat 3 nisan gecen hafta keseyi gormustum bugunde kalp atislarini dinlemek icin gittim ustten maalesef duyulmadi gorulmedi alttan baktiginda kalp atisi var ama ritmi dusuk denildi yani sık sık tekrar eden kalp atışı değil biraz düşük gibi dedi olumsuz konuşmadı ama olumluda konuşmadı gibi 10 gün sonra tekrar bakalım dedi mahvoldum böyle bir durum yaşayan arkadaşlar varmı kalp atışı düşük sonradan yükselen ilk gebeliğim hiç bir şey bilmiyorum

Arkadaslar merhaba sizlere bir sey danismak istiyorum sat 3 nisan gecen hafta keseyi gormustum bugunde kalp atislarini dinlemek icin gittim ustten maalesef duyulmadi gorulmedi alttan baktiginda kalp atisi var ama ritmi dusuk denildi yani sık sık tekrar eden kalp atışı değil biraz düşük gibi dedi olumsuz konuşmadı ama olumluda konuşmadı gibi 10 gün sonra tekrar bakalım dedi mahvoldum böyle bir durum yaşayan arkadaşlar varmı kalp atışı düşük sonradan yükselen ilk gebeliğim hiç bir şey bilmiyorum
Kaçıncı haftadasın?

kalp atışı için zaten erken değil mi? bence endişe edecek bir durum yok . sata göre 5+3 falansın

Merhaba ben üç tane nipt firması ile görüştüm. Hepsi 9. Hafta yeterli artık bizim için dedi ama doktor tam 10 hafta dolsun yaptır dedi. Sonuçları 10 günde geliyormuş. Zaten cinsiyeti belli olduğunda kürtaj olma süresi 10 hafta itibari ile bitiyor çocukta bir engel yoksa yasal olarak yapamıyorsunuz. Ancak anomolisi olan bebekte yasal kürtaja izin oluyormuş. Allah göstermesin kimseye 🙏🏻

Kız Allah iyiliğini versin daha 5+3 haftalık ultrasonda kalp atışının göründüğüne bile dua et 😂 erken zaten , 1 hafta sonra duyacaksın tam şekilde merak etme🥰

Merhaba ben üç tane nipt firması ile görüştüm. Hepsi 9. Hafta yeterli artık bizim için dedi ama doktor tam 10 hafta dolsun yaptır dedi. Sonuçları 10 günde geliyormuş. Zaten cinsiyeti belli olduğunda kürtaj olma süresi 10 hafta itibari ile bitiyor çocukta bir engel yoksa yasal olarak yapamıyorsunuz. Ancak anomolisi olan bebekte yasal kürtaja izin oluyormuş. Allah göstermesin kimseye 🙏🏻
Bende bugun doktora gittim . 8+3 olmusuz hersey normal dedi. Nipti sordum 10 . Haftada yapiliyormus dedim dur bismillah daha yeni anne ve bebek kani karisiyor . Ben 12. Hafta yapalim derim daha garanti ve kesin sonuc aliriz dedi. Ben de doktoruma guveniyorum tamam dedim .ama cinsiyetini de merak etmiyor degilim. Zaten niptte ogrendigimde neredeyse ultrasonla da ogrenirim sanirim 😂igne fitil estrofem hepsine synen devam dedi bi de

akrep de hiç sevilen bir burç değil :KK70: ben yay ım çok seviyorum burcumu. :KK70:
Ya benim iş yerinde bir arkadaşım var, akrep burcu, gerçekten 9/10 hoşlanmıyorum özelliklerinden. Bir gün konuşma sırasında da belirttim akrep ve balık istemem özellikle falan dedim. Hamile olduğumu duyar duymaz hadi akrep geliyor inşallah dedi. Yay olacak gibi ama falan yaptım şimdi de şakayla karışık sürekli akrep o akrep bak görürsün falan diyor. Sağlıklı olsun, vaktinde gelsin de önemli değil dedim artık aynı espriyi tekrarlayıp durmasın diye. Valla insanı kendi çocuğundan soğuturlar :KK70:

X