Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 10 40,0%
  • erkek

OY: 14 56,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 4,0%

• Ankete Katılan
    25
sabahları hiç ağrı olmuyo ama akşama doğru kocaman oluyor sanki dokunamıyorum bile o da değişiyor gün içinde. Bugün adet sancısı gibi sancım da var mesela sabah yoktu.
Benim 8 le 9. Hafta arası adet sancısı gibi sancı oldu onun nedenide ikinci adet zamanımız geldiği için vücut yıllardır alıştığı düzeni tekrar ediyor sanki o ayda adet oluyor gibi algılıyormuş öyle okumuştum

Benim 8 le 9. Hafta arası adet sancısı gibi sancı oldu onun nedenide ikinci adet zamanımız geldiği için vücut yıllardır alıştığı düzeni tekrar ediyor sanki o ayda adet oluyor gibi algılıyormuş öyle okumuştum
aynen benim de öyle oluyor şu an 9 mayısta adetim gelmesi gerekiyordu. hem iştahım arttı hem sancım.

valla ben 40 yasimdayim anliyorum sizi. Bir de esimin genetik testinde inversiyon cikti riskimiz fazla genetik doktoru %50 sans vermisti bize herkeste cift kromozom vardir saglikli kramazom gelirse saglikli gebelik olur inversiyonlu kramazom gelirse ya dusuk olur erkenden ya da engelli cocuk olur. Biz o yuzden panaroma yaptiriyoruz ki hersey belli olsun bir genetik anomali varsa da erkenden sonlandirilir gebelik diye. Siz bir de bana sorun 9 ayda 9 doguruyorum resmen. Burda bir kere demistim en zor sey hamilelik benim icin diye. Gecen hamileligimde ben 5. ay haber verdim herkese kayınvalidem falan da dahil yani
Bu arada bir de saglıklı hamileliğimden cocugum dunyaya geldi ki herseye bedel 😍. Yani baştan aldım süreci ben bu hamileliğimde temkinli ilerliyorum fetal dna sonucum cıkana kadar bebeğim olacak diye dusunemiyorum henüz
Al bendende o kadar oğluma hamilr kaldığımda 16. Haftalık oldu öyle paylaştım çevremdekilerle çok heveslenmek istemedim yine bişey olacak diye.
Sizin durum daha kötüymüş ama en azından çaresi var çok şükür umarım sağlıkla ilerler.Allahım tekrar kucağıma almayı nasip eder. benim eşimde yaşça büyük benden. O yüzden bu yıldan sonra yapamam yani eğer bişey olursa falan tek çocuk idare edicez ☺️

Kızlar 8+1 im gogus hassasiyetim gun icinde azaldi geceleri az hassas sadece normal mi azalmasi acaba sizlerde nasil
Benim de hassasiyet ilk haftalardaki gibi değil hatta baya rahatlamış durumdayım. Bu durumdayken de gittim doktora bebis gayet iyiydi. Hatta duş aldıktan sonra tamamen gidiyor diyebilirim arada panik oluyorum ama 2 haftadır arada oluyor arada olmuyor o yüzden takılmıyorum. Yani bana sorarsan normal bi durum diye düşünüyorum.

sabahları hiç ağrı olmuyo ama akşama doğru kocaman oluyor sanki dokunamıyorum bile o da değişiyor gün içinde. Bugün adet sancısı gibi sancım da var mesela sabah yoktu.
Yazdım canım ben de, normalmiş adet döneminde olduğumuz için. İlk 2-3 ay yaşanabiliyormuş, Kağan Kocatepe'nin kitabını aldım orada yazmış

Benimde bu aralar hafif baş ağrılarım başladı gözlerime kadar ağrıyor Allahtan çoğalmıyor kendi kendine geçiyor inşallah çoğalmaz ya

Kızlar benim karnım bu saatlerden sonra davul gibi oluyor. doğuracağım sanki :KK70: sabahları daha iyiyim akşamları 6 aylığım . sizinde oluyor mu ?
Aynen ben de öyle sabahları düzleşiyor akşam sığınamıyorum resmen göbek önde gidiyor hele akşam yemeğinden sonra dediğin gibi 5-6 aylık gibi oluyor

Aynen ben de öyle sabahları düzleşiyor akşam sığınamıyorum resmen göbek önde gidiyor hele akşam yemeğinden sonra dediğin gibi 5-6 aylık gibi oluyor
sabah pantolonumu giydim işe geldim bir sıkıntı yoktu. şuan düğme açık kapanmıyor :KK70: ileride daha da şişeceğiz şimdiden ağır geliyorum kendime

Benim de hassasiyet ilk haftalardaki gibi değil hatta baya rahatlamış durumdayım. Bu durumdayken de gittim doktora bebis gayet iyiydi. Hatta duş aldıktan sonra tamamen gidiyor diyebilirim arada panik oluyorum ama 2 haftadır arada oluyor arada olmuyor o yüzden takılmıyorum. Yani bana sorarsan normal bi durum diye düşünüyorum.
Eveeet dogru duştan sonra tamamen geciyor vucut gevsedigi icin bence bakalim insaAllah bisey yoktur💙

X