Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Hanımlar ben yine bi salaklık yaptım ya. Bozuk bi şeyin tadını asla almıyorum maalesef. Poğaça yapacaktım sütü ısıttım kesildi. Belki benim hatamdır dedim parmak banıp tadına baktım falan bi sıkıntı yoktu. Sonra eşime tattırayım dedim adam her şeyi tükürdü, bozukmuş meğer :KK43: hani içtim diyemem ama parmakla baktım birkaç kez tadına. Sorun olur mu sizce
Kız senin poğaçandan sebep ben de poğaça yaptım. Fırında şimdi. İnşallah yiyebilirim diye dua ediyorum 😅 normalde yemek memek yapamıyorum. Poğaça yaptım 😅

Hoşgeldin aramıza kuzum. Ben sadece ekmek yiyebiliyorum. Ekmeğin yanında salatalık peynir falan yiyebiliyorum. Umarım çabucak atlatırsın 🙏
İnşallah canım hepimize kolay hamilelik diliyorum, varsın bulantılar olsun bebeğimiz sağlıklı olsun da yeter vallahi 🥺çünkü 5 dakka bile bulantı gidince çok kötü oluyorum Rabbim bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin hepsi geçecek inşallah🥰🤲🏻

Hanımlar ben yine bi salaklık yaptım ya. Bozuk bi şeyin tadını asla almıyorum maalesef. Poğaça yapacaktım sütü ısıttım kesildi. Belki benim hatamdır dedim parmak banıp tadına baktım falan bi sıkıntı yoktu. Sonra eşime tattırayım dedim adam her şeyi tükürdü, bozukmuş meğer :KK43: hani içtim diyemem ama parmakla baktım birkaç kez tadına. Sorun olur mu sizce
Bence sıkıntı olmaz canım içini ferah tut😊

Kız bende hiç
İnşallah canım hepimize kolay hamilelik diliyorum, varsın bulantılar olsun bebeğimiz sağlıklı olsun da yeter vallahi 🥺çünkü 5 dakka bile bulantı gidince çok kötü oluyorum Rabbim bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin hepsi geçecek inşallah🥰🤲🏻
Yok ben napim 🤭bebiş iyidir herhalde 🤭

Bizim iş yerinde kumaş pantolon ceket zorunluluğu var ya 😕 İlerleyen aylarda çok karışmazlar ne giydiğime muhtemelen ama şu sıralar farklı şeyler giymem biraz dikkat çekebilir. Keşke rahat taytlarla falan gelme şansımız olsa diyorum sürekli ben de. Ben de öğrendiğim günden bu yana 2 kilo aldım. Gerçekten çok erken ve gereksiz oldu bu kilolar. Hep bu mide bozukluğu yüzünden. Ve su içememek / şişkinlik 😒 Ben ortalama bir kilodaydım ama bu gidişle çok kilo alırım gibi. Doktor bana ilk 6 ayda 4 kilo, son 3 ayda 8-10 kilo kota koydu. 2 buçuk ayda 2 kilo hakkı bitti 😂😂
Bence şişlik ödemden hepimizde var çok da aşırı yediğimizden değil ben aynı besleniyorum 1 kg aı
Evet bende aynı yıyorum ekstra kuruyemıs,kefir içiyorum mide bulantım yok şükür 🙏
ay evet çok şükür benim de pek midem bulanmıyor. Kefir hazır marketten mi yoksa kendiniz mi yapıyorsunuz

Kızlar bende kahverengi leke devam ediyo böyle adetin biter de son gün gelir ya o şekilde progeston atayım ı fitil olarak emin olamadım

Kız senin poğaçandan sebep ben de poğaça yaptım. Fırında şimdi. İnşallah yiyebilirim diye dua ediyorum 😅 normalde yemek memek yapamıyorum. Poğaça yaptım 😅
Ayy hadi belki iyi bi şeye sebep olmuş olurum 🥲
Bozuk sütun tadı da çok iğrenç bikere bende bakmıştım öyle bozuldumu acaba diye zehir gibiydi 😅😅😅
Ya eşim zaten bi tiksintiyle çıkardı ne var ne yok. Ben gayet tadına baktım aa normal dedim hayatıma devam ettim :KK70: daha önce de tavuk yapmıştım yaparken tadına baka baka, o da bozukmuş 🥲

Ya şaşırarak dinliyorum sizi Allah yüzüme mi baktı naptı yaşımda var bulantı felan yok çok şükür
Ay benim de öyle normalde de midem hassas değildir zaten. Sadece yeni bir ortama girince aniden koku iğrenç gelip kusuyorum.Apartmana eve ilk girince mutlaka midem bulanıyo mesela jcjfnfn

X