Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 12 36,4%
  • erkek

OY: 20 60,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 3,0%

• Ankete Katılan
    33
Canım o oylar bence annenin hiss ettiği için oy vermiş kız ve ya erkek diye, cinsiyyet belirlendikten sonra değiştirmek oluyor ya😂 birinin hamileliği üçüz de ola bilir yani bu haftalarda belirlenmiyor mu çoğul ve ya tek olduğu?
Evet muhtemelen öyle olmuş ama aslında o tahmin değildi. Tahmin tabloda yer alıyordu. Üçüz olan arkadaşımız yok bildiğimiz kadarıyla aramızda eğer kendisini gizlemiyorsa tabi :) Gruba yazan olmadı yani. Ki ben hiç çoğul gebelik yok bizim topicte diye üzülüyordum :)

bazi kromozom anormalileri yasamiyor, yasamla uyusmuyor. cocuga da eziyete gerek yok benim dusuncem. ben de cok bilmezdim ama benim esimin bir kromozomunda inversiyon oldugundan ona bir zarari yok ama dollenme sirasinda ciddi anormali sebebi olabilir cocuk icin. oyle anormallikler var ki biz genetik doktoruyla konustuk ne siz bunu kaldirabilirsiniz dogsa bile ne bir kac gun/ay yasayacak olan cocuk. Allah kimsenin basina vermesin ama ogrenmek ve tedbir almak gercekten hamileligin ileriki asamalarinda sonlanmasindan daha iyi. ne kadar gec o kadar zor hamileligi sonlandirmak
Canım konuyla alakası yok ama seni tabloda göremedim ben. Sanırım bu topictesin başından beri. Sayfa1de tablomuz var orada yazan bilgileri bana gönderirsen ekleyelim seni de 🥰

Arkadaşlar merhaba, bugün 9+3 olduk. yarın randevum var 3 hafta sonra gel demişti sonunda doldu :) bugün hiç hamile gibi hissetmiyorum. hiçbir belirti yok haftalardır kusarken 2-3 gündür baya baya azaldı.umarım yarın iyi sonuçlar alırım lütfen dua edin. gün içerisinde forumu takip ediyorum okuyorum ama işimden dolayı cevap yazacak vakti pek bulamıyorum. eve gidince maksimum 9 da bayılıp kalıyorum:) umarım hepimiz sağlıcakla bebeklerimize kavuşuruz :KK200:

fetal dna sonucum gelsin hemen yaziliyorum gecen hamileligini 5. ayda haber vermis biri olarak bu bile cok erken benim icin 🤣🤣
Helal olsun, iyi sabır varmış. Ben de 7 hafta bekleyip herkese duyurdum diye kendimi sabırlı sanıyordum :KK70: Peki tamam nasıl istersen öyle yapalım :)

Arkadaşlar merhaba, bugün 9+3 olduk. yarın randevum var 3 hafta sonra gel demişti sonunda doldu :) bugün hiç hamile gibi hissetmiyorum. hiçbir belirti yok haftalardır kusarken 2-3 gündür baya baya azaldı.umarım yarın iyi sonuçlar alırım lütfen dua edin. gün içerisinde forumu takip ediyorum okuyorum ama işimden dolayı cevap yazacak vakti pek bulamıyorum. eve gidince maksimum 9 da bayılıp kalıyorum:) umarım hepimiz sağlıcakla bebeklerimize kavuşuruz :KK200:
merak etme yavaş yavaş halsizlik uyku halinde geçecek benimde 9un sonları keyifli geçmeye başladı. artık uyku halim bitti mide bulantılarım yüzde 10 kaldı. 10+2 yim şuan. geçen haftaya göre mükemmel enerjiğim umarım daha da iyi olur :))

Son düzenleme:
Bulantıların azalmasına çok sevindim :) Hayırlı, güzel haberlerini bekliyoruz canım 🥰

merak etme yavaş yavaş halsizlik uyku halinde geçecek benimde 9un sonları keyifli geçmeye başladı. artık uyku halim bitti mide bulantılarım yüzde 10 kaldı. 10+2 yim şuan. geçen haftaya göre mükemmel enerjiğim umarım daha da iyi olur :))
Sizin adınıza çok sevindim :) mide bulantısının ne kadar zor olduğunu iliklerime kadar yaşadım 4 hafta çok iyi anlıyorum :) umarım dediğiniz gibi her şey daha iyi olur 🤍

Aynısı bende de var. İlk oğlumda sakatat et ne varsa hayalini kuruyordum. Karın dolması falan. Ama bunda 2 haftadır canm erik istiyordu bugün rüyamda gördüm. Artık eşim gitti aldı sadece meyve yiyorum diyebilirim. Yaban mersini çilek muz 😋 birde sebze yada pilav istiyor canm. Ağır yemek istemiyorum.
bende hep sebze meyve. salata bol limonlu nar ekşili. ağzımın suyu akıyor düşündükçe :KK70:

Oyy kuzum bana umut oldun inşallah benim de bulantım böyle şak diye kesilir. Tabiki bebeklerimiz sağlıklı olsun önceliğimiz bu ama hiç geçmeyecek gibi gelmeye başladı 🙏 Rabbim nasip etsin ben de bugün 8+6yım 🙏🙏🙏

Oyy kuzum bana umut oldun inşallah benim de bulantım böyle şak diye kesilir. Tabiki bebeklerimiz sağlıklı olsun önceliğimiz bu ama hiç geçmeyecek gibi gelmeye başladı 🙏 Rabbim nasip etsin ben de bugün 8+6yım 🙏🙏🙏
Son 4 hafta da 5 kilo vermiş biri olarak söylüyorum geçiyor :) bünyeden bünyeye muhakkak farklı tepkiler veriyordur ama geçmese bile azalıyor :)

X