Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 40,0%
  • erkek

OY: 2 40,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5
Arkadaşlar bilgilerini gönderen anne adaylarımızı tabloya ekledim.
Diğer arkadaşların da bilgilerini bekliyoruz.
Bu arada tecrübeli bir anne adayımızdan cinsiyet tahmini geldi 😇 Eğer içine doğan, hissettiği bir tahmini olan arkadaşımız varsa onun tahminini de ekleyebilirim ☺️

Doğru söylemişler canım gebelikte enfeksiyon daha tehlikeli. Kaldı ki bu tür enfeksiyonlar ü.s.y.e gibi zamanla kendi kendine iyileşmez daha kötü bir tabloya yol açar Allah korusun. Güvendesin, bebeğin de güvende. Her şey yoluna girecektir inşallah 🙏
Amin inşallah, çok teşekkür ediyorum. Evet geçmiyor su içmeyle vs malesef :KK43:

Merhaba biz de bugün kalp atışını duyduk cok sükür 🤗 6+6 normalde ultrasondada 7+2 cıktı bi tık büyük galiba ☺️ karından muayene oldum. Bir de yeni oluşmuş kistim vardı o da küçülmüş cok şükür. Ufak bi kanama alanı var ama sıvı birikimi de olabilir kanama olmayabilir azalır gecer o da büyük ihtimal dedi, normalde hiç kanamam olmamıştı. 10. Hafta cagırdı bir daha bizden haberler böyle ☺️☺️
Beta değeriniz kaçtı en son?

Ya kızlar ben 5+3 de kese gözüktü yolk keseside gözüktü bugün 6+4 deyim yarın doktor kontrolüm var dün sağlık ocağında takip için kan verdiğimde beta 10.000 çıktı aklım karıştı bu değer az geldi bana 5 haftalıkken en son 5900 lerde çıkmıştı bu direk 10.000 çıkınca korktum kese gelişmedi mi yoksa diye yarına kadar içim içimi yiyecek

Kızlar sizde de idrar yolu enfeksiyonu var mı bende yeni başladı sanırım arada bir sızlama var sadece normal midir doğal yolla nasıl bi çözüm bulabiliriz?

Ya kızlar ben 5+3 de kese gözüktü yolk keseside gözüktü bugün 6+4 deyim yarın doktor kontrolüm var dün sağlık ocağında takip için kan verdiğimde beta 10.000 çıktı aklım karıştı bu değer az geldi bana 5 haftalıkken en son 5900 lerde çıkmıştı bu direk 10.000 çıkınca korktum kese gelişmedi mi yoksa diye yarına kadar içim içimi yiyecek
Korkma en üst sınır labaratuarda öyle ölçülüyordur sonrasını ölçemiyor bazı yerler

Kızlar sizde de idrar yolu enfeksiyonu var mı bende yeni başladı sanırım arada bir sızlama var sadece normal midir doğal yolla nasıl bi çözüm bulabiliriz?
Benim idrar testinde bakteri görülmüş eser miktarda normalde de ara ara idrar yolları enfeksiyonu oluyordum bol su içmek sık iç çamaşırı değiştirmek falan fayda sağlar ama tabii bir idrar tetkiki yaptırın

Benim idrar testinde bakteri görülmüş eser miktarda normalde de ara ara idrar yolları enfeksiyonu oluyordum bol su içmek sık iç çamaşırı değiştirmek falan fayda sağlar ama tabii bir idrar tetkiki yaptırın
Bi tanıdım doktor var danıştım bakalım ama doğal yöntemle çözmek en doğrusu galiba bir çok kadın yaşıyormuş bunu hamileyken zaten

Selam arkadaşlar benim 4. Gebeliğim sürpriz oldu hiç düşünmedim nasıl oldu onu bile bilmiyorum 5+5 olduk her hamileligimde buraya mutlaka gelirim herkesin bebesi sağlıkla gelsin insallah
Hayırlı olsun ❤️ Sayfa 1'de yer alan tablodaki bilgileri özelden iletebilirseniz bana, sizi de oraya eklerim. Birçoğumuzun ilk gebeliği, ilerleyen günlerde tecrübelerinize çok ihtiyacımız olacak :)

X