Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    88
bak mesajımı okurken bile gözlerim doldu o çaresizliği cok iyi biliyorum yaşadım maalesef ilkinde oluşmadı ama ikincide 6+1de kesemiz yolk vardı doktorum dedi ki hayır olumsuzu düşünme etkilenir bebek ama o gecen 1 haftayı ben biliyorum cok zordu seni cok iyi anlıyorum 7+1 de duyduk cok sükür alttan muayane etti bundan sakın korkma yani keske o umutsuzlugunu elinden tutuphayır cok güzel olcak diye seni inandırabilsem ki bu kullanıcı adını bile o zaman aldım bol bol dua et hem bak kese 5 haftalık gözüküyor demişler 5 haftada kese olması normal bekle tek doktorlada kalma ben bu değil bi öncekinde inan 3 doktora gitmiştim olmıcağı varmıs olmadı ama kanamam oldu benim pembe acık öylelikle doktora gittim beklicez dediler bi hafta olmadan kendiliğinden düşmüştü ama o zaman bunda da bi hayır vardır diye düşünmeyip kendimi cok suçlamıstım miyomlarımın ortaya cıkmasına sebep oldu ameliyat oldum ameliyat yasagım bittiği gibi de hamile kaldım ama sen inş benim gibi bi olumsuzlugu hic yasamadan kalp atısını duyarsın sonrada bana , bize güzel haberi verirsin ama dediğim gibi kesek 5 haftalıksa hersey cok normal kalp atısı duymaman vs doktor sana ne zaman gel dedi ne dedi ?
Canim benim cok ama cok sagol. Rabbim evladini sana bagislasin..sklmadan cevapladgn icinde birkez daha sagol.. doktor 10 gun sonra gel dedi.varda diyemem yokta diyemem dedi.. beta degerime bakti 28.610 cikti bugun. 48 saat snrada tekrarlariz yukselise geciyorsa endiselenmeyiz dedi..🌸 soylemismiydim bilmiyorum kese boyu su an 12mm yolkta 4.30larda.. foto ekleyebilsem smdi ekleyecegim.

Canim benim cok ama cok sagol. Rabbim evladini sana bagislasin..sklmadan cevapladgn icinde birkez daha sagol.. doktor 10 gun sonra gel dedi.varda diyemem yokta diyemem dedi.. beta degerime bakti 28.610 cikti bugun. 48 saat snrada tekrarlariz yukselise geciyorsa endiselenmeyiz dedi..🌸 soylemismiydim bilmiyorum kese boyu su an 12mm yolkta 4.30larda.. foto ekleyebilsem smdi ekleyecegim.

Eklentiler

• 11F90CEE-2A0A-49E6-BA52-AEDC93F5FF03.jpeg
    11F90CEE-2A0A-49E6-BA52-AEDC93F5FF03.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 39
  • 96DA360D-E485-4106-95D6-DDDC0F2AD33F.jpeg
    96DA360D-E485-4106-95D6-DDDC0F2AD33F.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 24
bak mesajımı okurken bile gözlerim doldu o çaresizliği cok iyi biliyorum yaşadım maalesef ilkinde oluşmadı ama ikincide 6+1de kesemiz yolk vardı doktorum dedi ki hayır olumsuzu düşünme etkilenir bebek ama o gecen 1 haftayı ben biliyorum cok zordu seni cok iyi anlıyorum 7+1 de duyduk cok sükür alttan muayane etti bundan sakın korkma yani keske o umutsuzlugunu elinden tutuphayır cok güzel olcak diye seni inandırabilsem ki bu kullanıcı adını bile o zaman aldım bol bol dua et hem bak kese 5 haftalık gözüküyor demişler 5 haftada kese olması normal bekle tek doktorlada kalma ben bu değil bi öncekinde inan 3 doktora gitmiştim olmıcağı varmıs olmadı ama kanamam oldu benim pembe acık öylelikle doktora gittim beklicez dediler bi hafta olmadan kendiliğinden düşmüştü ama o zaman bunda da bi hayır vardır diye düşünmeyip kendimi cok suçlamıstım miyomlarımın ortaya cıkmasına sebep oldu ameliyat oldum ameliyat yasagım bittiği gibi de hamile kaldım ama sen inş benim gibi bi olumsuzlugu hic yasamadan kalp atısını duyarsın sonrada bana , bize güzel haberi verirsin ama dediğim gibi kesek 5 haftalıksa hersey cok normal kalp atısı duymaman vs doktor sana ne zaman gel dedi ne dedi ?

Eklentiler

• 0FE97261-80DF-40C0-8D74-1A8E287006E8.jpeg
    0FE97261-80DF-40C0-8D74-1A8E287006E8.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 0D58F602-F246-474E-A621-9526F9E16E18.jpeg
    0D58F602-F246-474E-A621-9526F9E16E18.jpeg
    99,3 KB · Görüntüleme: 26
Canim onu ben yasadim o cok onemli ihmal etme hamilelik oncesi yasadim enfeksiyon var vucudunda bir once iyi bir doktora gorun
Çok sağol canım cevapladığınız için doktor bı tanıdık var onu aradık ilaç söyledi acile gittim enfeksiyon 51 olmuş zaten ordaki doktorda başka doktorları aradı bnm doktorun önerdiği ilaçtan daha ağır bı antibiyotik onerdi günde 3 tane çok daha iyiyim şuan siz gaita testi vermismiydiniz bnm gittiğim hastanede yoktu yapamadım sadece kan verdim yola cikacagim için test yapmadan ilaç vermek zorunda kaldılar

Amniyosentez yapıp kafamı rahatlatsam mı acaba diyorum. Eşim karşı çıkıyor. Abartıyosun bunu da yaptırmasaydık keşke falan diye kavga ediyo benle. Anlamıyor ki beni. Doğuma kadar ne olacak tedirginliğiyle nasıl yaşayacağım. Neyse Allahtan kabulüm ama netleşse kafam rahat olur
Ense kalınlığı filan ne çıktı söyledi mi doktor ultrasona bakan doktor

benim 5. haftada tsh degerim 8.5 cikti gebelik sonlanabilir denildi 100 mg ilac kullaniyordum zaten 150 mg yuksetti doktor 1 ay sonra 2 ye düştü sukurler olsun
Gebelik sonlanabilir mi denildi. İlginç. Asla böyle bir şey demedi doktorlarım bana. Benimde ilk 9 filandı sonra 3 e düştü bugün tekrar kan verdim bakalım

Kızlar merhaba. Şimdi ikili test sonucumu aldım. Down riski 1:296 çıktı. Oğlumda 1:8000di. Ona göre bayağı risk yüksek. Doktor 1:300ü sınır kabul ediyoruz. Sonucun çok kötü değil ama şahane de sayılmaz dedi. İstersen amniyosentez ya da fetal yaptırabilirsin sana kalmış dedi. Moralim çok bozuldu ya
Canını sıkma canım Aklına takılmasın istiyorsan fetal yaptır canım Allahım büyük inşallah hiç bir şeyi yoktur bebişinin.

Ay kızlarrr
Dün ultrasonda bebelerimi görmek o kadar güzel geldi ki🥹 kocaman olmuşlar. 2 cmlerden 7,5 cmlere gelmişler. Yan yanaydılar, altlı üstlü konuma geçmişler. İlk doğacak olan belli oldu artık🥹 isim konusu çok zor ya. Bir kız bir erkek ismi vardı aklımızda. Şimdi ikinci kız ismi arayışı🫠

Kızlar selam çılgınlar gibi şalgam suyu içiyorum. Normalde hiç sevmezdim. 2 tane 300 ml içtim bugün. Dünde içmiştim bir zararı var mıdır acaba tuz oranı fazla bir içecek

Ben sadece ödem yapar diye biliyorum, 3 hafta önce annemlere ziyarete gitmiştim her tuzu biraz fazla kaçırdığımda yan yan bakıp kızıyordu 😂

Merhaba arkadaşlar, ya benim idrar yollarımda iki aydır falan enfeksiyon çıkıyor hep 67 lerdeydi smdi 21 olmuş, toz bir ilaç kullanmstm ondan sonra düştü ama hala çok yüksekmiş.Neden böyle oluyor su içmeye çalışıyorum ama yeterli mi değil acaba.Yarin yine idrar tahlili vericem yine yüksek çıkarsa mecburen antibiyotik başlayacağız dedi aile Antibiyotik kullanmak çok sakıncalı mı ondan da çekindim biraz ama

Merhaba arkadaşlar, ya benim idrar yollarımda iki aydır falan enfeksiyon çıkıyor hep 67 lerdeydi smdi 21 olmuş, toz bir ilaç kullanmstm ondan sonra düştü ama hala çok yüksekmiş.Neden böyle oluyor su içmeye çalışıyorum ama yeterli mi değil acaba.Yarin yine idrar tahlili vericem yine yüksek çıkarsa mecburen antibiyotik başlayacağız dedi aile Antibiyotik kullanmak çok sakıncalı mı ondan da çekindim biraz ama
Buarada kadın doğum doktoruma söylemedim bunu aile hekimim takip ediyordu ona da sorsam mi acaba

Ay kızlarrr
Dün ultrasonda bebelerimi görmek o kadar güzel geldi ki🥹 kocaman olmuşlar. 2 cmlerden 7,5 cmlere gelmişler. Yan yanaydılar, altlı üstlü konuma geçmişler. İlk doğacak olan belli oldu artık🥹 isim konusu çok zor ya. Bir kız bir erkek ismi vardı aklımızda. Şimdi ikinci kız ismi arayışı🫠
Ya seni okuyunca resmen dejavu oluyorum 😀 benim ilk oluşan bebek ilk doğmuştu 😀 isim konusunda ben de bir kız bir erkek düşünüp aylarca ikinci kız ismi düşündüm😍
Kızlar selam çılgınlar gibi şalgam suyu içiyorum. Normalde hiç sevmezdim. 2 tane 300 ml içtim bugün. Dünde içmiştim bir zararı var mıdır acaba tuz oranı fazla bir içecek
İçinde koruyucu yoksa sıkıntı olmaz bence tansiyon probleminde yoksa Şifa olsun afiyet olsun

Merhaba , cinsiyet tahmini olan var mı ?

Eklentiler

• E71FDA7C-DBC7-4674-81B1-94BA81DDB6B2.jpeg
    E71FDA7C-DBC7-4674-81B1-94BA81DDB6B2.jpeg
    101,9 KB · Görüntüleme: 33
  • 95EBB327-E660-477F-B476-852247ECF588.jpeg
    95EBB327-E660-477F-B476-852247ECF588.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 36
Yolk varsa bebek de var demektir diyor butun doktorlar icinizi ferah tutun💐

Sabahtan yine her zamanki gibi asiri bas agrim vardi. 2 parol ictim. Mide bulantim ve hafif burun kanamam oldu. Doktor tuzu kesmemi soyledi. 3 gundur mide bulantim var normalde yoktu.

X