Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    88
Benimde 1380 adet gecmesinin 3.gunu yine. Sonrada yapmamistim tahlili.. bugun bebek gorunmeyince doktor beta yapti 28.600 cikti. Cuma tekrar yapacagiz . İnsallah benimde senin gbi olur yarabbim💜💜
Zaten 5 haftalıksa görünmesi imkansız gibi bir şey, 13 mm de az kese için. Bence göreceksiniz sıkmayın tatlı canınızı 🥰🥰🙏🏼

Zaten 5 haftalıksa görünmesi imkansız gibi bir şey, 13 mm de az kese için. Bence göreceksiniz sıkmayın tatlı canınızı 🥰🥰🙏🏼
İnsallahhhh insallahh 💜💜Gonderemedim video gonderilmiyor. Ama videodan yakaladigim bir resim şu.

Eklentiler

• 2AD585E0-C9C2-47AD-97BB-67C84A5E6EE5.png
    2AD585E0-C9C2-47AD-97BB-67C84A5E6EE5.png
    360,7 KB · Görüntüleme: 25
İnsallahhhh insallahh 💜💜Gonderemedim video gonderilmiyor. Ama videodan yakaladigim bir resim şu.
Bu görüntüde kaç haftalık? Biz keseyi 5+2 gibi görmüştük içinde beyaz noktalar vardı onlar da bebeğe ait gelişecek ve kalbi oluştuktan sonra da kalp sesi dinleriz demişti.6+2 gibi de kalp atışı duymuştuk

Kızlar doktora gittik, plasenta ayrılmaya başlamış dedi. Durum ciddi full yatman lazım asla birşey kaldırmaman lazım dedi. Ikınmak bile yasak dedi.
15 kiloda bi oğlum var mümkün değil ki dedim. 1 Ay takip edicez plasenta yukarıya çıkması gerekiyor dedi ilaçlar verdi şimdi yatıyorum.
Cinsiyetimiz erkekmiş.
Çok geçmiş olsun, yardım edebilecek biri gelse ne güzel olur.

Yok ya tekrar baktim fotoya sanki bizimki de buna benziyordu baya ay şeklinde bsey var içinde nasıl görünmüyor demiş anlamadım.Kalp atışından mi bahsediyor acaba yani henüz kalbi oluşmamış anlamında çünkü o 8.haftalara kadar duyulabiliyormus diye biliyorum

Bu görüntüde kaç haftalık? Biz keseyi 5+2 gibi görmüştük içinde beyaz noktalar vardı onlar da bebeğe ait gelişecek ve kalbi oluştuktan sonra da kalp sesi dinleriz demişti.6+2 gibi de kalp atışı duymuştuk
canim o ay gbi olan bebegin beslenecegi yolk kesesiymis ama bbek yok ortada insallah bende bebegimin kalbini duyarim sag salim kucagima alabilirim. Tek istegim bu.💜

Bende de bu aralar baş ağrısı başladı ya yemek yiyorum biraz ağrıyor. Acıkıyorum ağrımaya başlıyor. Allahtan şiddetli değil ama sinir bozucu

Kardiyolokiji doktoru birşey söylemedi mi , bende de bir iki defa oldu bazen ara ara hafif oluyor ama internetten baktığımda gebelikte olabilir ciddi bir durum teşkil etmez ibarelerini görünce rahat tutmuştum içimi açıkçası sizinde kardiyoloji birşey demediyse damarlarımızdan kaynaklı olabilir . Kadın doğum doktoru bir yorum yapmasını acaba
Kardiyoloji normal olabilir beklenen fizyolojik bir yanıt dedi. Çok önemsemedi açıkçası. İlk olduğu zamanlar çarpıntım falan da oluyordu. Bu bir iki gündür burnum akıyor sanıyorum peçeteye siliyorum bakıyorum ki kanıyor. Öyle çarpıntı falan da olmuyor. Belki bahar alerjim olduğu için sık hapmşurmmadan kaynaklı da olabilir şu araki kanamam. Bilemiyorum 😅

11 de uyuyorum, 2 de su içmek için kalkıyorum. 5 buçukta namaza kalkıyorum 6 buçukta da okul için 😅 Ben hiç verimli uyuyamıyorum 😔
12 de uyuyorum. Gece uyanıyorum ağzım kurumuş oluyor su içiyorum bi saat sonra uyanıyorum tuvalete. Sonra yine ağzım kurumuş oluyor su içiyorum bi saat sonra yine uyanıyorum 😅 En son 8 de uyanış işe gidiş 😁

X