Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,0%
  • erkek

OY: 86 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    186
Bizim önceki evimiz küçüktü, ayak altında devamlı çamaşırlık açık duruyordu. Bir de kedimizden dolayı çamaşırlar ne kadar yıkansa da tüy üzerinde kalıyordu, mecbur kaldık almaya. Ama imkanınız varsa tavsiye ederim, büyük rahatlık oluyor 😊
Ayy vallahaa ama nereye koyacamm banyom makine ustü raflı çıkarsam elimizde kalacak kiradayız hiç bulaşmıyoruz

Anladım benim 23.haftada detaylıda plesanta previe yazıyordu raporda dün 30 haftalık gittiğimde plesanta ön duvar dedi asistanına yani düzelmiş demekki değil mi ama benim bebeğim çok aşağıda hep karnım aşagıya düşüyor bundan kaynaklı değil herhalde
23den 30’a kadar rahim büyümüş ve yukarı çıkmış demek ki. Muhtemelen bende de öyleydi ve hiç kanama yaşamadım. Şu an 33+3teyim. Yine de kafanızda soru işareti kalmadan sonraki kontrolde detaylıca sorun ama bi sıkıntı olsaydı doktor kesinlikle söylerdi diye düşünüyorum

Anladım benim 23.haftada detaylıda plesanta previe yazıyordu raporda dün 30 haftalık gittiğimde plesanta ön duvar dedi asistanına yani düzelmiş demekki değil mi ama benim bebeğim çok aşağıda hep karnım aşagıya düşüyor bundan kaynaklı değil herhalde
Evet düzelmiş demek ki :) hiiç korkutmayın kendinizi

23den 30’a kadar rahim büyümüş ve yukarı çıkmış demek ki. Muhtemelen bende de öyleydi ve hiç kanama yaşamadım. Şu an 33+3teyim. Yine de kafanızda soru işareti kalmadan sonraki kontrolde detaylıca sorun ama bi sıkıntı olsaydı doktor kesinlikle söylerdi diye düşünüyorum
Evet evet bende de hiç kanama vs olmadı yani ve hep ayakta çalışarak geçirdim hamileliğimi bir sorun olsa söylerlerdi diğer gidişimde soracağım 🤗

Tokat ve çevre illerde olan var mıydı kızlar çok geçmiş olsun sallanmışsınız 🙏🏻 Allah beterinden saklasın tansiyonlarınızı takip edin 🤍
Gaziantep’te zaten büyük depremi fazlasıyla yaşayıp, evlenip sonra Samsun da deprem yaşamak?
Önceki yoruma istinaden detaylı ultrason raporunu okuyordum, baktım evden ses geliyor. Ay resmen Antepteki büyük deprem gibi kalakaldım. Ayakkabımı bulamadım. Şu an dışarda arabada oturuyorum. Aşırı sinirim bozuldu gerçekten ben deprem yaşamak istemiyorum artık ya

Gaziantep’te zaten büyük depremi fazlasıyla yaşayıp, evlenip sonra Samsun da deprem yaşamak?
Önceki yoruma istinaden detaylı ultrason raporunu okuyordum, baktım evden ses geliyor. Ay resmen Antepteki büyük deprem gibi kalakaldım. Ayakkabımı bulamadım. Şu an dışarda arabada oturuyorum. Aşırı sinirim bozuldu gerçekten ben deprem yaşamak istemiyorum artık ya
Canım ya çok geçmiş olsun bizde aynı şekilde valla her yerden sallaniyoruz nerde olsa direk bizde sallaniyoruz Maraş fazlası ile etkiledi ve daha sonra bir çok kez oldu zaten burda da bende hiç yaşamak istemiyorum bıde şu halde 😔

Ah canım wasnt 🥺 artçılar gelmeye başlamış enerjisini attı inşallah 🙏🏻 içini ferah tut o günlere dönme bu çok farklı, zaten eve girmezsiniz bir süre, zamanla rahatlarsın inşallah 🤍

Ben de adanada yaşadım büyük depremi çok korkunctu. 2 gün önce uykudan deprem oluyor diye korkarak uyandım meğer rüyaymış. 2 saat kendime gelemedim.
Bi de benim evim 12. Kat. Depremde aşağı inme ihtimalimiz de olmamıştı durana kadar.
Rabbım bir daha yaşatmasın insallah.
Gerçekten çok zor. Ölüme hiç bu kadar yakin olmamıştık..

Canım ya çok geçmiş olsun bizde aynı şekilde valla her yerden sallaniyoruz nerde olsa direk bizde sallaniyoruz Maraş fazlası ile etkiledi ve daha sonra bir çok kez oldu zaten burda da bende hiç yaşamak istemiyorum bıde şu halde 😔
Mevsimli sana da çok geçmiş olsun, o kadar haklısın ki binalara güvenimiz tam olsa da geçiştirebilsek keşke 😔😔😔. Hamileyken de daha başkaymış gerçekten
Ah canım wasnt 🥺 artçılar gelmeye başlamış enerjisini attı inşallah 🙏🏻 içini ferah tut o günlere dönme bu çok farklı, zaten eve girmezsiniz bir süre, zamanla rahatlarsın inşallah 🤍
Acemimm inşallah öyledir öncü değildir 🥺 amin inşallah dediğin gibi olur 🙏🏻🙏🏻
Ben de adanada yaşadım büyük depremi çok korkunctu. 2 gün önce uykudan deprem oluyor diye korkarak uyandım meğer rüyaymış. 2 saat kendime gelemedim.
Bi de benim evim 12. Kat. Depremde aşağı inme ihtimalimiz de olmamıştı durana kadar.
Rabbım bir daha yaşatmasın insallah.
Gerçekten çok zor. Ölüme hiç bu kadar yakin olmamıştık..
Ahh ahhh gerçekten o travma kaldı genlerimizde işledi artık kolay kolay geçmiyor dediğim gibi. 12. vs ben kayınvalideme bile gidemiyorum hala. Çünkü annemlerin evi de 5. Katta inene kadar merdivenlerin sallanmasını unutamam. Amin Havvacım inşallah 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_6639.jpeg
    IMG_6639.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 23
Biraz kafanızı dağıtayım güven Elvan vardı ikizlere hamile 33+5 doğurmuş storilerini izliyordum binada suyu gelmiş bebişler iyimiş 🙏🏻sıra bize geliyor güzel anneler
Bana çok yakın oturuyor onlar, İzmir'e taşındılar ya. Bende sabah gördüm doğum yapmış. Aramız 12 gün falandı onla. İnşallah sağlıkla çıkarlar hastaneden

• Muhteşem
Reactions: Jou
X