Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,0%
  • erkek

OY: 86 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    186
Canım gerçeğim çok teşekkür ederim 💐💕🙏🏻

Çok teşekkür ederim Havva 💐🥰Yani ağrı şiş devam, kendi doktoruma da attım sonuçları herşey normal diyor. 🙄🫨 artık dinlemicem kendimi napim 🤷🏻‍♀️

Yaseminn çok teşekkür ederim 🥹🥰Dvt (pıhtı) ile belirtiler birebir ama sonuçlar iyi çok şükür. Kendi doktorum ödem için cildiyeye gidebilirsin dedi. Hastanede kanım karışmamıştır di mi ahshsh

Aynen öyle Joum herşey iyiymiş, ödem için cildiyeye gidebilirmişim 😕😐.
Canım artık son duzlukteyiz bundan sonra ya ağrılarımiz olacak ya uykusuz gecelerimiz ama tabi insan telaş yapıyor. Çok şükür doktorun normal demiş. Bol bol dinlenmeye devam🥰

Canım gerçeğim çok teşekkür ederim 💐💕🙏🏻

Çok teşekkür ederim Havva 💐🥰Yani ağrı şiş devam, kendi doktoruma da attım sonuçları herşey normal diyor. 🙄🫨 artık dinlemicem kendimi napim 🤷🏻‍♀️

Yaseminn çok teşekkür ederim 🥹🥰Dvt (pıhtı) ile belirtiler birebir ama sonuçlar iyi çok şükür. Kendi doktorum ödem için cildiyeye gidebilirsin dedi. Hastanede kanım karışmamıştır di mi ahshsh

Aynen öyle Joum herşey iyiymiş, ödem için cildiyeye gidebilirmişim 😕😐.
Gecmis olsun canım 🙏🏻🙏🏻

Doğumdan sonra üşünüyormuş diyollaa ben geçen instagramda gördüm öyle😂 doğru değil mi şimdi bu 😂
Değilll işteee hahahah düşun hep terliyorsun diyolardı 4 tişört bir hırka koydum anaamm hepsi tertemiz döndü eve ne terledim ne üşüdüm sanki hastanede klima yokmuşcasına hattaa alt değiştirme bezi bile aldım oda sıfır paket açmadan döndü eve :KK70: özel hastane halbuki herşey veriyo :KK70:

Değilll işteee hahahah düşun hep terliyorsun diyolardı 4 tişört bir hırka koydum anaamm hepsi tertemiz döndü eve ne terledim ne üşüdüm sanki hastanede klima yokmuşcasına hattaa alt değiştirme bezi bile aldım oda sıfır paket açmadan döndü eve :KK70: özel hastane halbuki herşey veriyo
Hırkayı ben de bi acaba dedim ama kalsın o zaman bi de akıllı gibi her kışlığı kaldırdım neyse trençkotu getiririm artık hshdhsh 😄😄

• Komik
Reactions: Jou
Çok kötü bunalıma girdim ben.kendimi çirkin hissediyorum sanki eşim beni beğenmiyor artık gibi saçma sapan düşüncelere girdim.saçımı boyatmak istiyorum hayatımda ilk defa tırnak kirpik felan yaptırmak istiyorum komplekse girdim 😭😭

Çok kötü bunalıma girdim ben.kendimi çirkin hissediyorum sanki eşim beni beğenmiyor artık gibi saçma sapan düşüncelere girdim.saçımı boyatmak istiyorum hayatımda ilk defa tırnak kirpik felan yaptırmak istiyorum komplekse girdim 😭😭
Kendini daha iyi hissedeceksen yaptir canim. Yani sacini yaptirabilirsin veya sadece fon bile cektirsen kendini iyi hissedebilirsin. Kuaforden cikan kadin ozguveni cunku😬 tirnak kirpik tavsiye etmiyorum amaa bi kuafor bi makyaj tamamdir o is. Hemen kendine gelirsin🌸

Değilll işteee hahahah düşun hep terliyorsun diyolardı 4 tişört bir hırka koydum anaamm hepsi tertemiz döndü eve ne terledim ne üşüdüm sanki hastanede klima yokmuşcasına hattaa alt değiştirme bezi bile aldım oda sıfır paket açmadan döndü eve :KK70: özel hastane halbuki herşey veriyo :KK70:
Öğrendiğim iyi olduuu😂😂

X