2024 ikiz gebelik

Hayırlı geceler kızlar. Bebek hareketlerni yaklaşık 2 haftadır hissediyorum fakat hep aynı tarafta hareketlilik var ben anlamadım siz de nasıl durumlar çok kafama takıyorum randevumada daha var

Hayırlı geceler kızlar. Bebek hareketlerni yaklaşık 2 haftadır hissediyorum fakat hep aynı tarafta hareketlilik var ben anlamadım siz de nasıl durumlar çok kafama takıyorum randevumada daha var
İkizlerde biri hareketli diğeri daha sakin oluyor diyorlar endişelenmeyin bebekleriniz sizinle inşallah. Siz 15 haftada mı hissettiniz bide ilk gebeliğiniz mi

Yaa çok teşekkür ederim bu ikinci gebeliğim 15.haftada hissetmeye başladım
Rica ederim ☺️ benimde bu üçüncü oluyor ama ilk ikisi düşükle sonuçlandı bu sefer kucağıma almak nasip olur inşallah. Kaçıncı haftada karnınız çıktı sizin , biz 10+6 haftamızdayız ama karnım hiç çıkmadı korkuyorum bebeklerim ya kalbi durmuşsa yine bir hafta var kontrolüme benim ilki kendiliğinde düşük ikincisi de bu haftalarda kalbinin durduğunu öğrendim kürtaj oldum

Rica ederim ☺️ benimde bu üçüncü oluyor ama ilk ikisi düşükle sonuçlandı bu sefer kucağıma almak nasip olur inşallah. Kaçıncı haftada karnınız çıktı sizin , biz 10+6 haftamızdayız ama karnım hiç çıkmadı korkuyorum bebeklerim ya kalbi durmuşsa yine bir hafta var kontrolüme benim ilki kendiliğinde düşük ikincisi de bu haftalarda kalbinin durduğunu öğrendim kürtaj oldum
Sağlıkla kucağınıza alın inşallahhh 🥺 benim de 14-15 hafta olunca çıktı kişiden kişiye göre değişiyor insan tedirgin oluyor malesef 🥺

Endişelenmeyin. Doktora gittiginizde sorarsınız ama ikizlerden biri diğerine göre daha sakin olabiliyor. Ya da ikisi de aynı yöndeyseler hareketleri de aynı tarafta hissetmeniz normal.
Ben 34.haftama gireceğim hala birinin hareketlerini neredeyse hissetmiyorum hep sakin, nst de bile sakin 😅

Endişelenmeyin. Doktora gittiginizde sorarsınız ama ikizlerden biri diğerine göre daha sakin olabiliyor. Ya da ikisi de aynı yöndeyseler hareketleri de aynı tarafta hissetmeniz normal.
Ben 34.haftama gireceğim hala birinin hareketlerini neredeyse hissetmiyorum hep sakin, nst de bile sakin 😅
Yaa maşallahhh sağlıkla kucağınıza alın 🥰 belki de aynı tarafta olabilir zaten sürekli hareket hissediyorum yanç biri durup diğeri sürekli hareket etmiyordur herhalde 😄

Sizin doktorunuz mu dedi tek yoksa tek kesede olduğu için mi anladınız . Bizim çift ama doktorum tek yada çift demedi iki tane kese vardı hatta ikinci sonradan çıktı , öyle anladık ne biz sorduk nede doktor dedi .
Biz sorduk. Size önerim mutlaka 14. Haftadan önce bir perinatologa görünmeniz. Hem tek mi çift mi onuda öğrenmiş olursunuz. 14. Hafta bunu öğrenmek için büyük ihtimalle çok geç olacak. Bizim kese iki plasente tek. Sizin plasenta 1 mi 2 mi

X