2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
@Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
H hopebaby1 1 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
Zeynep3545 Zeynep3545 8 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
E ecegul 30 Nisan111 Mayıs
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
Beni de listeye ekler misin? Transfer 30 Nisan. 1 Embriyo Test günü 12 Mayıs

Progestan fitili kullandıktan 3-4 saat sonra akıntı oluyor sanırım fazla olan akıyor. Peçete kullanıyorum görüyorum. İdrarımdada akıyor beyazımsı siz de dikkat ettiniz mi?
Evet bende 30 nisanda oldum transfer böyle iç çamaşırımı hem sürekli değiştirip hemde kontrol ediyorum akıntı olunca tedirgin oldum biraz

Arkadaşlar maalesef bende polip varmış 😞, histeroskopi olmam gerekiyor. Çok ümitliydim bu ay transfer olurum diye. 6 Mayısta yumurta toplayacak ve inşAllah güzel embriyolar olursa donduracak, ondan sonra ameliyat gününe karar vermem gerekiyor ama ben korkuyorum. Aranızda bu durumlardan bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar maalesef bende polip varmış 😞, histeroskopi olmam gerekiyor. Çok ümitliydim bu ay transfer olurum diye. 6 Mayısta yumurta toplayacak ve inşAllah güzel embriyolar olursa donduracak, ondan sonra ameliyat gününe karar vermem gerekiyor ama ben korkuyorum. Aranızda bu durumlardan bilgisi olan var mı?
Histereskopi bende oldum korkulacak bişey yok merak etme benim olma nedenim kürtaj sonrası kalıntıdan dolayı olmuştu daha sağlıklı ilerlemen için bir yandan iyi kuzum 🌺

X