2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkadaşlar maalesef bende polip varmış 😞, histeroskopi olmam gerekiyor. Çok ümitliydim bu ay transfer olurum diye. 6 Mayısta yumurta toplayacak ve inşAllah güzel embriyolar olursa donduracak, ondan sonra ameliyat gününe karar vermem gerekiyor ama ben korkuyorum. Aranızda bu durumlardan bilgisi olan var mı?
Benim yumurta toplama mart ayında oldu yumurta toplama sırasında polip gördü doktorum çok küçüktü 1 adet 1 mm mart sonunda histeroskopi oldum nisan ayı rahim dinlendirme yaptık mayısta trasfer oldum. Korkacak birşey yok saat 3 gibi hastaneye yattım 5 te opresyonum oldu 8 de çıkış aldım yanlış hatırlamıyorsam geçmiş zaman şimdi ama akşam evimde yattım sıkıntısız ağrısız bir sorun yaşamadım.Hiç korkma her zaman pozitif ol 🤗🤲

Arkadaşlar maalesef bende polip varmış 😞, histeroskopi olmam gerekiyor. Çok ümitliydim bu ay transfer olurum diye. 6 Mayısta yumurta toplayacak ve inşAllah güzel embriyolar olursa donduracak, ondan sonra ameliyat gününe karar vermem gerekiyor ama ben korkuyorum. Aranızda bu durumlardan bilgisi olan var mı?
Canım üzülme hersey de vardır bir hayır polip ameliyatı uzun süren bir işlem değil bende oldum hatta o gün taburcu bile oldum sakin ol inş güzel embriyolar olur tutunur rabbim hepimize anne olmayı nasip etsin (amin )

Kızlar destek şimdi benim transferim vardı rahimde Bi sıvı gibi birşey gördü ama sorun olmaz dedi sonra progestan seviye 2,5 çıkınca transfer iptal oldu 4 gün sonra adet oldum böyle olup ardına tekrar tedaviye başlayan oldu mu iki adetin arası şuan 16 gün olmuş oldu

Güzel gelişmeler olmuş sonradan 2si daha döllenmiş transfer oldum 30nisanda, umarım pozitifi görürüm 🙏🏻 transfer aşaması çok güzeldi o yüzden rahat olun tüm stresim gitti siz de boşa stres olmayın, herkes çok iyiydi, tabi Şuan beklemek zor geçiyor
Hayırlı olsun inşallah pozitif güzel sonuçlar alırsınız inşallah aynen canım çok zor ama sonu güzel olur inşallah 🤲

Kızlar herkese merhaba benim ilk transferim olacak o yüzden hem biraz stresli hem de heyecanlıyım , buradaki arkadaşlar hem yaşlarınızı hem de kaçıncı denemeniz olduğunu, neler yaptığınızı ,yaşadığınız tecrübeleri paylaşırsanız, benim gibi heyecanlı anne adayları için süper olur 💕😃

Kızlar herkese merhaba benim ilk transferim olacak o yüzden hem biraz stresli hem de heyecanlıyım , buradaki arkadaşlar hem yaşlarınızı hem de kaçıncı denemeniz olduğunu, neler yaptığınızı ,yaşadığınız tecrübeleri paylaşırsanız, benim gibi heyecanlı anne adayları için süper olur 💕😃
Merhaba canım, 28 yaşındayım ilk tüp bebek denememi birkaç gün önce 30 Nisanda yaşadım. ☺️ Ben de senin gibi heyecanlıydım buradaki yazılanları okuyup durmuştum aa evet böyle oluyormuş şöyle oluyormuş diye. 😄 Transfer öncesinde de yeme içmeye dikkat etmek gerekiyormuş ve en önemlisi transfer sonrasında kabızlık yaşamamak gerekiyormuş. Transfer öncesi idrara sıkışık olmak gerekiyormuş ben az sıkışık gittim tüp bebek merkezinde 6 bardak su bir bardak sütlü kahve içtim. Sonra o an geldi çok sıkıştım ve gittim yattım masaya doktorum baktı gidip bir bardak idrarını yap öyle gel başlayalım dedi vee ekrana baka baka bir hal oldum ☺️ Önce doktor rahimimi bir sıvıyla yıkadı temizledi ve ekranda kateterin ilerlemesini gördüm yerleştirdiler ekranda gösterdiler o anda gözyaşım akmaya başladı durduramadım. Doktorum konuştu sonra embriyolog konuştu neler yapmamı söyledi o şekilde 15 dakika daha uzandım sonra odaya geçtim. Allah hayırlısıyla bebişlerimizin tutunmasını nasip etsin canım, çok özlemle bekleniyor ☺️🤲🏻 Sen anlat bakalım 😉

İyi geceler arkadaşlar bende bu ay transfer olacağım inşallah 4 yıl önce tüp bebek tedavisiyle bir oğlum oldu şimdi kalan embriyom transfer edilecek 26 Nisan adet günüm rahim hazırlığındayız çarşamba transfer günü kararlaştıracak doktorum

Kızlar listeye ismini yazdırmak isteyenler transfer tarihi belli olanlar beni etiketlenebilir mi? Malum bahar temizliği iş güç derken çoğu mesajı kaçırdım en azından liste hazır dursun
Merhaba benide ekler misiniz 4 mayıs transfer 3.gün iyi kalite 2 tane embriyo transfer edildi 14 mayıs test tarihim Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın bizlere hayırlı evlat nasip etsin🙏

Histereskopi bende oldum korkulacak bişey yok merak etme benim olma nedenim kürtaj sonrası kalıntıdan dolayı olmuştu daha sağlıklı ilerlemen için bir yandan iyi kuzum 🌺
İnşAllah, bilmiyorum ki kendimi transfer olurum diye hazırlamışım. Biraz şaşkınlık ve üzüntü yaşadım. Doktorumda şey dedi tarlamız güzel olsun ki ekinimizde verimli olsun 🙈 🥰🤲🏻 İnşAllah Rabbim kucaklarımızı boş bırakmayacaktır.

Benim yumurta toplama mart ayında oldu yumurta toplama sırasında polip gördü doktorum çok küçüktü 1 adet 1 mm mart sonunda histeroskopi oldum nisan ayı rahim dinlendirme yaptık mayısta trasfer oldum. Korkacak birşey yok saat 3 gibi hastaneye yattım 5 te opresyonum oldu 8 de çıkış aldım yanlış hatırlamıyorsam geçmiş zaman şimdi ama akşam evimde yattım sıkıntısız ağrısız bir sorun yaşamadım.Hiç korkma her zaman pozitif ol 🤗🤲
Daha önce hiç ameliyat olmadım canım. Ondan dolayı çok çekiniyorum, o psikoloji beni düşündürdü. İnşAllah şu opu yu güzel haberlerle atlatayım, sizlerin cesaretlendirmesi ile en kısa sürede histeroskopi olcam gibi geldi 🌸🤲🏻

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
K Kubra Avci
A Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
M mercan6065 10 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
Zeynep3545 Zeynep3545 8 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
T tubiii89 14 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
Beni de ekler misiniz 3 Mayıs 2 embriyo transferi oldum test günüm 13 mayis

İnşAllah, bilmiyorum ki kendimi transfer olurum diye hazırlamışım. Biraz şaşkınlık ve üzüntü yaşadım. Doktorumda şey dedi tarlamız güzel olsun ki ekinimizde verimli olsun 🙈 🥰🤲🏻 İnşAllah Rabbim kucaklarımızı boş bırakmayacaktır.
Bende aynı durumu yaşadım 8 transferim vardı ama yapılmadı yumurtlama olmuş erken iğne yapıldı regl olmayı bekliyorum insallah güzel haberler alalım hep birlikte 🤲🌺

Merhaba canım seni çok iyi anlıyorum ilk transferimde o kadar heyecanlı idim ki kesin pozitif dedim maalesef negatif gördük 35 yaşa 1 hafta kala 2 transferim olucak inş bu sefer tutunacak ve bana hediye olacak rabbim hepimize anne olmayı nasip etsin (amin)

X